Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez ugh 21 cze 2015, 14:13
platek rozy, tak, rozglądam się może nie tyle co za terpią ale mimo wszystko za pewnym wsparciem mentalnym ;). Póki co, najpierw jutro będę się umawiać na RM głowy i szyi oraz EEG. Po wynikach tych badań powinno byc na 100% pewne, czy to problem "fizyczy", czy jednak ześwirowałam ;).
A dziś, strasznie boli mnie kark/szyja/głowa a do mrowienia i drętwienia stól i lewej ręki doszła reka prawa :/.
ugh

Spamowa wyspa

przez cyklopka 21 cze 2015, 15:14
Raczej nie jest dobrze i nie będzie lepiej.

Mamy dzisiaj wieczorem występ, raczej niecały układ pamiętam, a jestem podenerwowana atmosferą w domu. Ja mogę stawać na głowie, chodzić na terapię za ciężkie pieniądze, ale jak nie będę miała na co dzień warunków, żeby zdrowieć, to raczej się nie polepszy.

Zrobiłam kolczyki dla koleżanek na występ i teraz będę po prostu oglądać układ taneczny przez 2 godziny, aż zapamiętam :-|
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 cze 2015, 15:47
cyklopka, Kochana trzymam kciuki za występ! Będzie dobrze, masz tremę, jak każdy artysta... ;) A nawet jak się pomylisz, świat się nie zawali. Napisz koniecznie, jak poszło.

Ale leje u mnie... Na całe szczęście zdążyłam wyjśc młodemu zakupy zrobic i wysikac psa. Drzemkę prawie godzinną uskuteczniłam, chociaż chwila ulgi. Zaraz nagotuję sobie fasolki szparagowej, może uda mi się zjeśc.
Dlaczego tak jest, że człowiek wie, że trzeba coś porobic, żeby zając umysł, a nie ma absolutnie na to siły... :bezradny:
W sumie cieszę się, że jutro do pracy, bo może odblokuje się ten marazm i zamulenie.
Zrobię sobie słabiusieńką kawkę, tak dla smaku.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 cze 2015, 15:48
kosmostrada, Wlasnie wrocilam :) Bylam na tym festiwalu , zjadlam przepyszne Butter Chicken curry w maslano pomidorowym aksamitnym sosie z duza dawka zieleninki i jasminowym ryzem no i slonko na chwile wyszlo wiec jadlysmy w plenerze .Na chwile bo duszno tam w srodku gdzie byla masa stoisk z dobrociami wic mi sie na chwile z tych dusznosci zrobily miekkie nogi no ale przetlumaczylam sobie ze to nic takiego.
Nie lubie dusznych pomieszczen.
Kochana jak Ci mija dzien?

Obrazek

Zebrec, :******** jak Ci mija niedziela?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 cze 2015, 15:49
ugh, to trzymam kciukasy chociaz moim zdaniem terapia wazna w takim stanie gdzie duzo lękow.

cyklopka, :******** Trzymam kciuki za wystep :) :great: :great: :great:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 cze 2015, 15:51
kosmostrada, aa pisalysmy w tym samym czasie ;) No widze ze dzien lepszy nizli wczoraj po tym franku. Ciesze sie!!!!!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 cze 2015, 16:26
platek rozy, Ale pyszności wrzuciłaś na ruszt... :105: No i patrz, przyjemnośc zaliczona, mimo że zapowiadał się nudny dzionek!
No Kochana lepiej o tyle, że nie trzepie mnie po całym mieszkaniu. Szkoda, że nie udało się nic przyjemnego zrobic, ale pocieszam się, że przecież to nie moja ostatnia niedziela w życiu i jeszcze sobie odbiję.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 21 cze 2015, 20:40
kosmostrada, dobre podejście do sprawy... przed Tobą mnóstwo niedziel i wiele innych pięknych dni. :great:
Zgoń winę na pogodę niesprzyjającą przyjemnościom w plenerze, o!
Ważne, że ciut lepiej poczułaś się i jutro do pracy, a tam zmiana tematu i głowa zajęta papierami... :D mnie też to czeka.

Ja już w szlafroku, po szybkim prysznicu. Bałam się włazić do pełnej wanny, bo mam zwiększone zawroty przez lęki.
Zajrzałam do gardła, bo znowu mnie migdał boli, a tam siedzi jednak jakiś ciemny czop, chyba ten sam co był i rozsadza mi migdał! Boli!
Jutro chyba pokażę laryngologowi, bo mi się to nie podoba i już mam stresa i lęki, bo głowa tworzy scenariusze! :hide:
Oby się udało to wyjąć i nie było coś groźnego. :(

Jak Wam minęło popołudnie i wieczór? Miałam wizytę Brata na herbatce i pogaduchach.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 21 cze 2015, 21:20
Idę spać :papa:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 cze 2015, 21:40
mirunia, oj znów ten paskudny migdał! :( Mam nadzieję, że jutro uda Ci się go pokazac laryngologowi, żeby Ci stres przeszedł, a przede wszystkim ból.
I ty też miałaś miłą atrakcję. :great:

JERZY1962, dobranoc!

A ja wyprawiłam młodego, pogadałam chwilę z siostrą, posłuchałam tybetańskich mis i poleżałam w wannie ku odprężeniu. Poczytałam stronkę faceta , który wyszedł z nerwicy (budująca), no i pośpiewałam. 8) Kiedyś bardzo to lubiłam, teraz głos już nie ten, więc robię to tylko w samotności. :D No takie zajęcia, żeby trochę ulgi poczuc.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 21 cze 2015, 22:54
Ja już po imprezie, nasz występ całkiem ok.
Ale nie zostałam długo, po części oficjalnej była zabawa dla publiczności, obróciłam 2 piwka i poszłam odprowadzić koleżanki. To dobrze, bo jakbym wypiła więcej, to bym komuś opowiedziała całe swoje życie, opcjonalnie. wyznała komuś miłość korespondencyjnie.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 cze 2015, 11:10
Dzień dobry!

Jak tam poniedziałkowy poranek? Ja jestem od 5.30 na nogach, lęki trzepią mnie od rana. Porzygałam sobie, pokręciłam się i stwierdziłam, że idę do pracy 2 godziny wcześniej. Tutaj chociaż czymś się zajmę... Wiem już co zrobię po powrocie - położę się spać. Jestem taka zmęczona... Już huk to niewyspanie, ale kurde trochę ulgi z tych lęków. No nic Kochani, trochę się poskarżyłam, teraz zrobię sobie herbatę i z powrotem do roboty. Staram się trzymać i być dobrej myśli.

Miłego dnia!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 22 cze 2015, 11:26
kosmostrada, witaj Kochana ***** :papa:
Zaglądam tu co chwila, żeby zobaczyć czy żyjesz i jak żyjesz... oj, widzę lękowo od rana :(
Może choć troszkę zmniejszy się w ciągu dnia.
Ja też tak miałam ze spaniem, nawet od 4 nie spałam, lub wcale.

Ja dzisiaj też byle jak się czuję, słaba jakaś i też lękliwa. Na razie nie idę do laryngologa, może jutro. Nie czuję się na siłach, ani fizycznych, ani psychicznych. :bezradny:
W pracy coś dłubię pomału...

Trzymajmy się więc! Byle do końca pracy!

Spamowa wyspa

przez ugh 22 cze 2015, 11:30
Yo!
ugh

Sortuj wg