Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 21 mar 2015, 23:49
A szpilki. . . Tego się nie robi mężczyźnie, który publicznie wyznał, że zazdrości innym mężczyznom wzrostu.

W sumie, lakierowane balerinki bym kupowała :105:

-- 21 mar 2015, 22:51 --

DarkMaster, cześć!
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 22 mar 2015, 10:32
Witajcie Kochani:*********
U mnie deszcz ze sniegiem popitala za oknem wiec z pokazow balonowych nici tak czy siak.
W nocy mialam spadki cukru , robilo mi sie slabo , musialam pic glukoze.
Za duzo stresu bo mam hipoglikemie niestety przez depresje. Kortyzol mi rosnie i spada cukier.Esh , takich strachow dostalam ze zemdleje w nocy :hide: po glukozie jadlam ser wiejski z razowcem .
Jakby depresji z nerwica bylo malo to i inne atrakcje byc musza.
Zycze Wam milej niedzieli.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 22 mar 2015, 11:38
platek rozy, witaj Kochana :papa: przykro słyszeć o tym, co dopadło Cię w nocy. Ale mam nadzieję poradziłaś sobie z tym spadkiem cukru i lękiem.
Płatuś proszę, wróć do poprzedniego awataru - ten nie nastraja ani Ciebie, ani nas. Tamten był odpowiedni dla Ciebie i również odzwierciedlał Twój obniżony nastrój.
Tulę Cię bardzo mocno i rozumiem, że możesz się dzisiaj czuć gorzej po takiej nocy, ale dźwigniesz się w ciągu dnia, chociaż pogoda bardzo siadła.
U mnie dzisiaj pochmurno i prószył drobny śnieżek... mam dużo gorszy nastrój od wczorajszego, jakiś dołek się pojawił i fizycznie też gorzej.
Za to wczoraj długi spacer po lesie i podziwianie wiosny, kwiatków, śpiewu ptaszków podniosło mi pięknie nastrój... rozruszałam również kości i mięśnie, kręgosłup... było super.
A dzisiaj klapa.
Wierzę, że popołudnie będzie lepsze, czego i Tobie życzę! :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 22 mar 2015, 11:52
mirunia, Slonce:********** witaj.Ciesze sie ze mialas wczoraj fajny dzionek :) to wazne , zeby chwile lapac.
Ja sie ubralam , wymalowalam ale mam telepawe, jednak pojade na te targi sniadaniowe.
A smutno mi i jestem wystraszona ta hipogliemia. Niestety wiem ze po stresach tak sie bede czula . Do czego nerwica jest zdolna :hide:
Co masz w planach?

czy rankami tez macie takie telepawki , ktore pozniej mijaja?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 mar 2015, 11:56
Dzień dobry!!!

Ja jeszcze w szlafroku, dziś od rana pochwała lenistwa. A mnie obudziło słoneczko w oczy, zimno, ale pięknie! Aż się wierzyc nie chce , że wczoraj zawierucha, śnieg, wichrzysko... :shock: Ale w marcu jak w garncu.

platek rozy, ***** Plateczkowa ja też nie kcę tego avatara... :why:

mirunia,***** No i przesłałaś mi słoneczko, ale nie musiałaś aż tak, żeby u Ciebie nie było... :(

Dziewczynki Kochane moje, żeby Wam ten dzień jednak się rozwinął jakoś ku lepszemu. To się udaje, bo z nami nigdy nic nie wiadomo, nastrój robi sobie co chce. Ja dziś lepiej, a przecież wczoraj ledwo zipałam, łącznie z atakiem paniki.

Idę się ubrac i robimy śniadanie, a zasadzie to chyba już drugie śniadanie...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 22 mar 2015, 12:06
platek rozy, o, dzięki za powrót do pięknego awatarku :great: już mi lepiej na sercu :D

Jedź Płatuś na te targi, to zmienisz sobie trochę nastrój, pobędziesz wśród ludzi i na powietrzu.
Odkąd biorę esci nie mam już tych telepawek, ani ciągłego napięcia. Czasami zdarza mi się lęk, który objawia się nagłym uczuciem gorąca w piersi i przyspieszonym biciem serca, ale szybko w miarę mija i jest coraz rzadziej.
Gorsze są zawroty głowy w czasie stresu i osłabienie, zmęczenie. :(

Spamowa wyspa

przez platek rozy 22 mar 2015, 12:07
kosmostrada, juz zmienilam avek:):********* Witaj Kochana.
Mam nadzieje ze dzis lepszy dzien bedziesz miala! tego Ci zycze!
Pogoda nam sie odwrocila :D

Spamowa wyspa

przez mirunia 22 mar 2015, 12:18
kosmostrada, hej Kochana :papa: to zamieniłyśmy się dzisiaj i pogodą i nastrojem. Cieszę się, że masz się lepiej i zdrowiej, i że słoneczko zawitało. Ta wczorajsza szarzyzna u Ciebie zeszła sobie niżej do nas, ale od jutra słońce znowu!

Ja też na razie leniuchuję, ale trzeba się zebrać do kupy, ubrać, umalować i wracać do życia... wszak niedziela i nie wiadomo co nas może miłego spotkać!
Liczę na dobrą i miłą niedzielę :great:

Spamowa wyspa

przez amelia83 22 mar 2015, 12:53
hejka :****
ja czekam na koteckę :105:
kuwetkę ma różową :yeah: w sam raz dla dziewczynki
a poza tym jestem bez emocji, zblazowana i nijaka :-|
pije zielona herbatke siorb siorb
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 mar 2015, 13:08
amelia83, Hej Kochana! Ja też herbatkę popijam. :smile: Czekamy więc na koteckę. :yeah:
Jak wczorajszy film, polecasz?

mirunia, I to jest Kochana dobre podejście. :great: Niedziela to dzień luzu i przecież nie można dac choróbsku jej zupełnie zepsuc! ja też zaraz się pomaluję i na słoneczko wyjdę, żeby nadrobic wczorajszy dzień.

platek rozy, Czasami oprócz niepokoju i dołu, mam poranną telepawkę, ale to mija. Tak jak wczoraj, trzeba było przeczekac. Jedź na targi, bo pyszności popróbujesz, nerwicy i deprze środkowego palucha pokażesz. ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 22 mar 2015, 13:18
kosmostrada, warto zobaczyć, ja spodziewałam się jakiegoś wow i tego mi zabrakło, ale polecam!! a Maja Ostaszewska świetnie zagrała :great:
nooo....czekamy czekamy :105:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Enii 22 mar 2015, 13:29
kosmostrada, amelia83, mirunia, hej :papa:

amelia83, czekam z Tobą :mrgreen:
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 mar 2015, 13:43
Enii, Hej! A jak dzisiejszy dzień u Ciebie?

Czekam na młodego, bo coś z szlafroka nie może się wydobyc... Przestępuję z nogi na nogę, bo boję się, że mi słońce umknie. Po drodze chcę to osławione siemię lnaine kupic i Plateczkową odżywkę dziś na włosy położyc. Dobrze, że jeszcze czapkę można włożyc, to mogę schowac moje niewyjściowe kudły i po powrocie kurację zastosowac. ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Zebrec 22 mar 2015, 13:51
Cześć wszystkim! Jak mija niedziela? ;) Ja przed chwilą się obudziłem.
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Sortuj wg