Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Arasha 24 sty 2015, 10:13
amelia83, witaj kochana :*
Bardzo się cieszę, że spotkanie z M przebiegło w miarę bezboleśnie :great:
Ja ostatnio dołowałam ( specjalnie napisałam w czasie przeszłym, żeby się nie przyzwyczajać ! ) ... skoro Ty dałaś radę, to i ja muszę :pirate:
Jestem umówiona pod koniec lutego na wstępne konsultacje w sprawie mojej terapii w Poradni Leczenia Uzależnień.
Za chwilę lecę na przełożony wykład z Inżynierii Procesowej ( może mi się w przyszłym roku przyda - Oby ! ) :P

Dzisiaj wieczorem zawożą mnie na 4 tyg. do mojego miasta, a tata będzie szalał w Krakowie :mrgreen: ( też mu się coś od życia należy )

Wszystkim miłego dzionka życzę :papa:

Obrazek

amelia83, najeździłam się w poniedziałek za tymi gumami do ćwiczeń z Lidla ( nawet MPK :shock: ), ale udało mi się upolować ostatnie nieotwarte pudełko :P

-- 24 sty 2015, 09:18 --

Infinity, wyspałaś się dzisiaj ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez Infinity 24 sty 2015, 10:29
Arasha, taaaak :)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 sty 2015, 10:32
PannaNatalia, jaki slodziak cudny !!!! :DDDDDDDD :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

amelia83, Kochana jak bardzo sie ciesze ! :******** ogromnie to wazne ze M potrafi sie zachowac jak facet z klasa!

Arasha :******* buziaczki , jak sie czujesz Slonce????
O jakich Wy gumach mowicie????Co to za gumy do cwiczen?

ja dzis wstalam taka nijaka pod wzgledem fizycznym , cos mnie glowa cmi , slaba jestem . W nocy spadl snieg. A ja sobie zapodam zaraz solpadeine , moze mnie to troche pobudzi do zycia , w koncu tam kofeina jest i na to cmienie glowy powinna pomoc tez.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez amelia83 24 sty 2015, 10:38
Infinity, Arasha, :***

Arasha, no pewnie, ze dasz radę, noo kochana kto jak kto, ale Ty. ;) , ja czuje sie pewniej jak wiem ze będę miała ta terapię...choć jeszcze nie wiadomo czy przyjmą,
pani doktor była bardzo sympatyczna..., wczoraj rano miałam konsultację cieszy mnie to urządzanie mojego pokoju, mamy zagracone mieszkanie :roll: a rodzic e najchętniej niczego by niczego nie wyrzucali...wszystko chomikują i upychają gdzie się da :pirate: :P
jakiego koloru masz taśmę ? ja różową :mrgreen: macham sobie rano i na wieczór jak oglądam na wspólnej :pirate:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 sty 2015, 10:43
amelia83, ja sie przymierzam do malowania przedpokoju :) mam farbe wiec moze w ktorys weekend sie za to zabiore.

Bardzo sie ciesze ze zaczynasz dostrzegac w tych zmianach w Twoim zyciu swiatelko :105: :105:

Obrazek

Bardzo to prawdziwe.

-- 24 sty 2015, 10:45 --

Arasha, No , jasne ze dasz rade! Dlaczego masz nie dac????? Super ze wreszcie sprawa z terapia rusza!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez amelia83 24 sty 2015, 10:58
platek rozy, :****
ja chce malować pokoj na szary, do ciemnych mebli będzie ładnie :105: przedpokoj tez będę malować jeszcze nie wiemy na jaki kolor, bo to musi być koncepcja nie tylko moja ale tez rodzicow :P
piękny cytat :105:
teraz mój pokoj wygląda jak graciarnia, walizka w przedpokoju z ciuchami, w pokoju kongo, musze usiąść i pomyśleć ...a najlepiej jak staruszki wyjdą po zakupy...to najlepiej mi sie ogarnia jak jestem sama , nikt nie sledzi każdego ruchu :mrgreen:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 sty 2015, 11:01
amelia83, poukladasz sobie wszystko pomalutku :)I bedzie pieknie!
bardzo ostatnio szary jest modny we wnetrzach i wyglada naprawde super:) jestem ciekawa efektu.

Ja mykam na sniadanie. Do Pozniej :********

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 24 sty 2015, 11:44
Dzień dobry :papa:
Dopiero wstałam... Dawno nie miałam tak fajnego wieczoru jak wczoraj :yeah: Było super :105:
Miałam zostać z godzinkę, bo mąż przyjechał, a wróciłam po północy.
Żona miała wychodne :mrgreen: :yeah:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 24 sty 2015, 11:48
witajcie:) ja snuje plany na dzisiejszy dzień i nie wiem co robic :(

Spamowa wyspa

przez amelia83 24 sty 2015, 11:50
Zalatana23, hejkaa :papa: platek rozy, smacznego :) ja banan na śniadanie u mnie standard :P

-- 24 sty 2015, 10:53 --

mam wiadomośc pw i nie mogę odczytac bo baner abc zdrowie zasłania...co je grane :bezradny: :time:
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 24 sty 2015, 11:55
u mnie na śniadanie kawa... wiem niezdrowo ale nie mogę za bardzo jeść ;/
amelia83, ja ogólnie remontów nie lubie bo tyle bałaganu sprzątania, przestawiania i w ogóle ale potem jaki jest efekt i jak jest przyjemnie :):):) na pewno super urządzisz sobie pokój:)
ja myślałam żeby pojechać po fleki do miasta ale nie wiem jak tam będzie z organizacją transportu ;/

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 24 sty 2015, 11:55
amelia83 szare ściany :great:, jesienią malowałam i wyszło super ;)
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 24 sty 2015, 11:56
amelia83, tez mialam z tym problem ale udalo mi się... korzystasz z telefonu ??

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 sty 2015, 11:57
Zalatana23, :******* super bardzo sie ciesze ! :)

zaczarowanaaa, Hey :******* ja jeszcze tez nie do konca wiem co bede dzis robila, poki co sie umalowalam i wyjde do apteki i do sklepu .

amelia83, Slonce wejdz w zakladke panel uzytkownika i tam masz tez zakladke wiadomosci i stamtad przeczytaj.

Sortuj wg