Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 10 sty 2015, 18:50
Szubidka, tak, tak sobie luźno i miło rozmawiamy co komu leży na jelicie.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 10 sty 2015, 19:09
cyklopka,
właśnie, więc to tym bardziej ;) połączy Was wspólna pasja, i może zdobędziesz bliską Ci osobę :105:
a co to za taniec? sama zastanawiałam się nad tym, ale chyba wrócę do aerobicu lub zumby ;)

Szubidka, hehe dokładnie, co mamy na jelicie :D

-- 10 sty 2015, 18:12 --

kurcze wraca mi ból brzucha i znów robi mi się słabo :?
dziś tak źle się czułam, że myśleliśmy o pogotowiu, ale jakoś rozeszło się po kościach. Biegnę po coś przeciwbólowego, żeby nie wróciło ;)
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 10 sty 2015, 19:24
Zosia_89, szkocki, gdyż z folklorem północnej Europy jakoś mi bardziej po drodze niż z latynosko -afrykańskimi rytmami. A jeszcze na dodatek chodzi za mną jedna piosenka o szkockiej królowej.

Sądzę, że psychiatra ma rację, że trochę ruchu mi też na brzuszek pomoże, a ja nie potrafię biegać po parku ani gimnastykować się w domu. Muszę mieć coś zewnętrznie zorganizowanego.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 10 sty 2015, 19:36
Moi drodzy nerwice osgnela u mnie apogeum, mem niewberzalnie stany napieca. Zdecudowalem sie na odejjscie z tego swiata. JUTRO O 15 STRZELE SOBIE W ;LEB
Wszytko co mam dwa samochody motocykl 15 tys zl zapisje swijemu bratuxxxxxxxxx zamieszalemu w xxxxxxxxx NIECH TO EDZIE OJ TESTAMENT. zYCIE JEST PIEKJA NIESTYU DLA MNIE TO JUZ WYLACZNIE CIERPNIE O DUZEJ SKLALI
Ostatnio edytowano 11 sty 2015, 13:37 przez *Wiola*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: usunięto dane

Spamowa wyspa

przez mirunia 10 sty 2015, 20:03
wieslawpas, jeżeli w tak ciężkim stanie psychicznym jesteś i nie dajesz już rady, to MASZERUJ CZYM PRĘDZEJ na Izbę Przyjęć do Szpitala Psych. lub jakiegokolwiek !!! - idź jeszcze DZISIAJ :!:
Szpital i odpowiednie leki pomogą Ci.
Odebranie sobie życia to nie jest wyjście - a jak się nie uda? Narobisz tylko kłopotu sobie i rodzinie. IDŹ DO SZPITALA PO POMOC!

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 sty 2015, 20:14
wieslawpas, dokaldnie ! Tak jak Ci radzi mirunia , bo co jak cos sie stanie nie po twojej mysli i bedziesz do konca zycia warzywem??? kto sie bedzie Toba zajmowal????? Jedz do szpitala. Odpowiednie leczenie i staniesz na nogi!

Zosia_89, Kochana to moze nie przecwobolowe a rozkurczowe plus pantoprazol. Bo moze to jakies wrzodowe albo masz nadzerki. A przeciwbolowymi to tylko pogarszasz.

cyklopka, Dziekuje :) za dobre slowko Slonce:*******

-- 10 sty 2015, 20:17 --

Ja rozmawialamz ciotka bo zadzwonila ale zas sie roztrzeslam po tej rozmowie , usilowalam jej wyjasnic jak sie czuje i jak niedorzeczna byla ta wczorajsza sytuacja ale ona ma swoje racje ... Coz chyba pomilcze jakis czas , musze sie uspokoic , poukladac sobie w glowie co i jak.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez tosia_j 10 sty 2015, 20:19
wieslawpas napisał(a):Moi drodzy nerwice osgnela u mnie apogeum, mem niewberzalnie stany napieca. Zdecudowalem sie na odejjscie z tego swiata. JUTRO O 15 STRZELE SOBIE W ;LEB
Wszytko co mam dwa samochody motocykl 15 tys zl zapisje swijemu bratu MARIUSZOWI PODGORSKIEMU zamieszalemu w bialce 4 36-030 Bialka. NIECH TO EDZIE OJ TESTAMENT. zYCIE JEST PIEKJA NIESTYU DLA MNIE TO JUZ WYLACZNIE CIERPNIE O DUZEJ SKLALI

Czy mozesz zglosic sie w trybie pilnym do psychiatryka?? Spudlujesz i brat bedzie do konca swoich dni opiekowal sie sparalizowanym...sciskam i trzymam kciuki
outsider

Spamowa wyspa

przez Arasha 10 sty 2015, 20:26
wieslawpas, nie podejmuj ostatecznych decyzji pod wpływem emocji ani gorszego samopoczucia :!: Ja doskonale sobie zdaję sprawę, że męczysz się ze sobą już bardzo długo ... znam to bardzo dobrze ze swojego życia, też nie widzę póki co dla siebie miejsca w życiu ... ale jeszcze ciągnę ten wózek ... nie wiem, jak długo. Ale mimo wszystko szkoda mi życia, w którym nie wiadomo, co człowieka może jeszcze spotkać ( także dobrego ) i nie ukrywam ... forum też mi szkoda.

To, że my tu piszemy o pierdołach, nie znaczy, że nagle nasze problemy wyparowały, a my czujemy się cudownie :!: :!: :!: Nic bardziej mylnego.
Wiesiek nie poddawaj się tak szybko ... tu Cię wiele osób zna, szanuje i lubi ;) Posłuchaj dziewczyn i zwróć się po pomoc :!: My będziemy trzymać za Ciebie kciuki :great:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez khaleesi 10 sty 2015, 20:33
Szubidka, Zosia_89, cyklopka, wieslawpas, mirunia, tosia_j, Arasha, siemacie :papa:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Spamowa wyspa

przez Szubidka 10 sty 2015, 20:33
wieslawpas - nie rób tego, nikt nie wie czy tam po śmierci nie jest jeszcze gorzej. Poszukaj pomocy! Najpierw doraźnej, potem żeby wyleźć z tej nerwicy.

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 10 sty 2015, 20:37
wieslawpas, Zdaję sobie sprawę z tego,że może być źle,czujesz się beznadziejnie ale daj sobie szansę! Walcz,z tego da się wyjść,musi być jakiś sposób. Ja w to wierzę i to mnie trzyma przy życiu.

-- 10 sty 2015, 19:37 --

wieslawpas, Zdaję sobie sprawę z tego,że może być źle,czujesz się beznadziejnie ale daj sobie szansę! Walcz,z tego da się wyjść,musi być jakiś sposób. Ja w to wierzę i to mnie trzyma przy życiu.
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 10 sty 2015, 20:43
wieslawpas,
proszę idź dziś do lekarza!
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 10 sty 2015, 20:43
wieslawpas, pędz do szpitala czym predzej

Ja też się nienajlepiej czuje. Chce isc na L4 ale co ja mam powiedziec psychiatrze :(
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Zebrec 10 sty 2015, 21:02
khaleesi, hej. :papa:
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Sortuj wg