Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 sty 2015, 22:31
Witajcie kochani ponownie!

Jakoś ten dzień przetrwałam, choc było ciężko. Na cwiczeniach na rehabilitacji zrobiło mi się słabo (jeszcze mało co jadłam, bo nie miałam kiedy), ale powiedziałam sobie, że właśnie dbam o siebie i w końcu mojemu kręgosłupowi też się coś należy. Na laserze - muzyczka leciała, pani jeździła mi przyrządem głaszcząco po ramionach, zamknęłam oczy i trochę zrelaksowałam się. Wróciłam bardzo późno, bo u dentysty zrobił się zator i musiałam czekac. Kolacja, parę telefonów, pogadanie z chłopakami i dopiero teraz mam czas dla siebie.
Szczękę mam cały czas zamrożoną ( też nie lubicie tego uczucia po znieczuleniu?), bo dowaliła mi tego znieczulenia od serca.
Eh szkoda, że muszę jutro wstac skoro świt, ale młody z tych co wstaną, wyłączą budzik i na krześle zasną, więc go wykopuję do szkoły.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 08 sty 2015, 22:35
kosmostrada :-*** :papa:
Oj, to miałaś intensywny dzień!
Znieczulenia zazwyczaj nie biorę bo się boję, że coś mi się stanie. A uczucie, odrętwienia brrrrrrr :zonk:
U mnie dzisiaj spokojnie i refleksyjnie :105:

-- 08 sty 2015, 22:37 --

Właśnie zerknęłam za okno.. Leje deszcz :bezradny: Oby nie było w nocy mrozu, bo jutro nie ruszę :zonk:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez jasaw 08 sty 2015, 22:44
kosmostrada, uwielbiam zabiegi laserowe...zawsze mnie uspiały, relaksowały. Jednak od 17 lat nie mogę z nich korzystać, z powodu przebytej choroby, ale żałuję bardzo.

Dzięki temu, że Synowie pracują w branży związnej z urządzeniami do rehabilitacji m.in., nasz Cziko ma codziennie zabiegi na swój chory kręgosłupik i to Mu bardzo pomaga, dodatkowo magnetoterapia-Mąż został przeszkolony :D
Wierzę bardzo i wiem, że rehabilitacja urządzeniami jest pomocna i skuteczna.

A jeśli chodzi o znieczulenie, jestem blisko Zalatanej23, też bardziej się go boję, niż innych zabiegów stomatologicznych :roll:

kosmostrada, staraj się nie zapominać o jedzeniu, bo spadki cukru bywają niebezpieczne, nawet u zdrowych ludzi...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 sty 2015, 22:45
Zalatana23,hej kochana! ale jak ty dajesz radę u dentysty bez znieczulenia?! :shock: Podziwiam! Ja jestem bardzo częstym klientem od dziecka i do dziś mam problem, trzęsę się , ślinię potwornie, ze strachu że mnie zaboli, chociaż mam władowaną pełną strzykawę w dziąsło. To bym miała dodatkowy powód do stresu, gdyby znieczuleń nie było...
Och to dobry dzień miałaś, najwspanialsze uczucie - wewnętrzny spokój.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 08 sty 2015, 22:54
kosmostrada większy strach mam przed tym, że mi po znieczuleniu serce stanie niż przed bólem ;) Ostatnio kanałowe miałam i wytrzymałam :mrgreen:
Ogólnie wizyta u dentysty czy kosmetyczki to dla mnie stres ogromny. Nie potrafię wyleżeć i się zrelaksować, ale pracuję nad tym ;)
jasaw ja mam ostatnio problem z kręgosłupem lędźwiowym. Robię sobie delikatne ćwiczenia ale np. po 20 minutach jazdy na łyżwach ledwo do auta wsiadłam, to samo mam gdy długo stoję.
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 sty 2015, 22:55
jasaw, witaj kochana! to mnie podbudowałaś, że na ten laser to chodzę nie tylko dla relaksu, ale że mi na te moje barki może trochę pomoże. Jeszcze mam prądy bodajże diadynamiczne, zostają ślady jak po lekkim oparzeniu.
Masz rację, muszę pamiętac przy tak intensywnych dniach o jedzeniu, a nie dzień na kanapce...
Ło matko, ty też bez znieczulenia u dentysty!? Dziewczyny, ale twardzielki z was...

-- 08 sty 2015, 22:58 --

Zalatana23, Niestety mam niską tolerancję na ból ( to się nawet fachowo jakoś nazywa) fizyczną , a co za tym idzie i psychiczną. Więc mi szybciej serce by stanęło ze strachu przed bólem. ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 08 sty 2015, 23:05
Uciekam do spania Kochane :papa:
Spokojnej nocy :zzz:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 sty 2015, 23:08
Zalatana23, pa pa, śpij dobrze!

Też poczytam chwilkę, dopiję herbatkę i lulu...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 sty 2015, 23:08
Witajcie wieczornie :*********
Ja dzis wrocilam okolo 20.30
Z terapii jestem zadowolona , ogolnie dzien byl w miare.
Nastepna terapia 20 stycznia ... mam zobaczyc jak sie bede czula jesli nadal jak teraz to bedziemy sie spotykac co tydzien.

Zmeczona jestem , wrocilam glodna jak nie wiem , wiec pierwsze co to zrobilam kolacje a pozniej wzielam ciepla kapiel w olejku lawendowym ktory dostalam od sasiadki.

kosmostrada, dalas rade :great: :great: ja sie bojam dentysty :zonk: jak bylam zdrowa siedzialam i ze trzy godziny a teraz najciezej mi wysiedziec na fotelu .

Ide zaraz poczytac cos , nasmarowac moje kolana mascia bo sie odezwaly i bola.

jasaw, buziaczki Kochana:******** mam nadzieje ze jutro lepiej sie poczujesz.

Zalatana23, :********
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Arasha 08 sty 2015, 23:28
platek rozy, przesyłka poszła :mhm: ( udało mi się przed 15 wysłać, a kolejki straszne, ale przynajmniej miałam motywację, żeby wystać :great: ). Płatuś w tym wieku i kolana :shock: ?

Ja byłam dzisiaj na 2 wykładach, potem w Biedronce na zakupach i dzwoniłam po różnych ośrodkach w sprawie terapii. Zobaczymy, co z tego będzie. Jestem umówiona na wstępną rozmowę na Lenartowicza, ale to dopiero końcem lutego ... i jeszcze mają mi dać znać z ośrodka leczenia uzależnień na Radzikowskiego. Wszędzie indziej terminy, brak miejsc, no i lokalizacja ... zbyt wyśrubowana na moje możliwości :bezradny:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 sty 2015, 23:39
Arasha, Kochana dziekuje :*********
Trzymam kciuki moze uda Ci sie dostac na terapie ! :great: :great:
Niestety mam problem z kolanami po lekach na endometrioze ktore bralam po operacji w 2009 roku..
Poniszczyly mi rzepki kolanowe ... Musze sie usmiechnac o jakas rehabilitacje . Ale co ja nie musze juz rehabilitowac, biodro , kregoslup i kolana :evil: Normalnie rozlatuje sie na kawalki :shock: :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Arasha 08 sty 2015, 23:43
platek rozy, a co masz z biodrem, bo nie doczytałam :bezradny:

-- 08 sty 2015, 22:44 --

jasaw, odezwij się po spacerku, jak się czujesz ;)
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Spamowa wyspa

przez Rico 08 sty 2015, 23:45

Dwa lata temu tego słuchałem i prawie płakałem. Źle było. Czy teraz tak naprawdę jest inaczej, coś się zmieniło?
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

Spamowa wyspa

przez jasaw 08 sty 2015, 23:53
platek rozy, Arasha, witajcie Kochane..

Kamilko, dobrze, że możesz chodzić na terapię, bo wiem, jak bardzo tego potrzebujesz, jak bardzo Ci to pomaga! Kolanka bolą bo zmiana pogody nadchodzi...

Arasha, Moja Droga, nie byłam w końcu na spacerze, bo zaczęło padać, więc Mąż szybciutko sam /tzn.z Czikuniem :D / obszedł stałą trasę...
Ja poćwiczyłam na piłce, rowerku /ale krótko, bo już za poźno na jazdę/...boli mnie bark, przed snem poddam się relaksacji i rozluźnię bolesne mięśnie.
Sprawy sercowe uspokoiły się - po 2 dodatkowych Kalmsach /na noc tez łyknę/ i tabletkach nasercowych-porcja nocna, bo rano muszę być sprawną babcią :lol: . Kacperek ma 9 miesięcy, jest tak bardzo żywym dzieckiem, ciekawym świata, że moja forma ma ogromne znaczenie...będziemy z Nim sami ok.3-4 godz.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Sortuj wg