Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez amelia83 01 sie 2014, 15:40
przy tym dzziecku nawet czuję się beznadziejna, męczy mnie, a dlaczego tego nie chce z nim robic dlaczego nie bawimy sie w fryzjera a dlacego nie posliśmy się kąpać w rzece jak byliśmy na krotkim spacerze, oj maj gad
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 sie 2014, 15:40
kosmostrada, wiesz ja tam nie ide na zajecia tylko pracuje jako modelka makijazowa wiec siedze na samym srodku sali i mnie dziewczyna maluje a dla mnie najgorsze to siedziec w bezruchu i zeby sie na mnie iles osob patrzylo . Nie moge wtedy wstac kiedy chce , musze czekac.

cyklopka
ano adekwatny ten obrazek:)

mirunia Kochana a jak teraz samopoczucie?
Co tam dobrego gotowalas ?
Ja sie bojam ze nie dam rady chociaz wiem ze dam ale to silniejsze ode mnie . Po akzdy wiekszym stresie mam takie natretne mysli lękowe.

amelia83jak dzis sie czujesz Slonce?:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 sie 2014, 15:48
Platek rozy - oj, to bardzo cię rozumiem, bo sobie pochodzic nie możesz. Ale ci, którzy cię tu znają mówią, że dasz radę, więc zapewne tak będzie. Jutro popołudniu przecież możesz się czuc dużo lepiej, prawda?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 sie 2014, 15:51
kosmostrada, mam na 11 i dwie godzinki , mam nadzieje ze dam rade .
Wezme sobie jakiegos uspokajacza hydre i do torebki afka ale mam nadzieje ze nie bede musiala brac , ddo tej pory nie musialam .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez amelia83 01 sie 2014, 15:54
platek rozy, a tak nawet, towarzyszył mi dzis 5ltek mojej siostry i nawet wysżłam z nim na chwile bo było mi go żal że się biedak nudzi...coś tam z nim porobiłam, mnóstwo energi mnie to kosztowało
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 sie 2014, 15:55
amelia83, ale bylas zajeta a to dobrze bo sie wtedyc zlowiek mniej zadrecza :**********

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 sie 2014, 16:01
platek rozy, :papa: teraz jest w miarę dobrze i spokojnie i oby tak zostało do końca dnia.
Wczoraj jak mnie złapał dół po południu, to się ubrałam i poszłam do bratanka i Jego dzieci. Mieli właśnie gdzieś jechać, więc mnie też zapakowali w samochód i pojechaliśmy za miasto, a wcześniej załatwili swoje sprawy. Wróciłam po 19 w lepszym nastroju, za to bardzo wcześnie się obudziłam dzisiaj nad ranem, dopiero świtało :bezradny:

Nic nie gotowałam dzisiaj, kupiłam pierogi z soczewicą i właśnie gotuję wodę zaraz je wrzucę ;) :D

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 01 sie 2014, 16:02
amelia83 napisał(a):mi tez rano nie chce sie jesc, ale zjadam cos kawalek chrupkiego pieczywa albo banan zeby nie brac lekow na pusty zoladek i kawa i papierosy obowiazkowo,
tak to wyglądało jak dobrze sie czułam

jeśli pamiętam to nikotyna obniżała stężenie leków
lamo chyba
do tego od palenia i stresu to rak murowany
bupropion dobry by załatwić nałóg

na co łykasz olanze? na chad?
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 sie 2014, 16:03
mirunia, tez tak robie czasami jak mnie lapie dol to wychodze do ludzi czy do sklepikow....:)

O z soczewica to pyszne :105: :105: zjadlabym :mrgreen:

-- 01 sie 2014, 16:06 --

Ferdynand k, Ferdus :papa: :papa: :papa: :*********

Spamowa wyspa

przez amelia83 01 sie 2014, 16:09
platek rozy, noo tak jakbyale mam co chwila takie zawieszki...ze usiade i patrze tępo i rozmyślam

moja siostra zaczyna miesięczny prawie urlop i mówi 'bedziemy sobie gdzies wyjezdzac' nie mam na to ochoty, na nic nie mam ochoty,
ta moja siostra jak wyszłam ze szpitala psychiatryka ,miałam wtedy 18lat, gadała mi co chwila "po co cie wypuscili jestes pojebana, takich wariatow nie powinni wypuszcac wracaj tam spowrotem, tylko tam sie odnajdziesz' cos w ten desen :cry: a teraz udaje przyjaciółkę

-- 01 sie 2014, 15:13 --

Ferdynand k, nie wiem na co...na zaburzenia zwiazane ze schizofrenia obecna lekarka leczy mnie w kierunku chad bardziej
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez Makabra 01 sie 2014, 16:14
Dajcie mi trochę cienia, błagam :mrgreen:
Makabra

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 01 sie 2014, 16:16
amelia83, ludzie czasami mówią różne rzeczy w emocjach. Niekoniecznie celowo i z premedytacją chcąc kogoś zranić, ale jest to ich sposób radzenia sobie z tym czego się boją, czego nie rozumieją i w czym się gubią.
Myślę, że nie ma co rozpamiętywać słów rzuconych X lat temu, tylko przemóc się i spróbować gdzieś wyjechać z nią, pojedziesz raz - jak będzie źle, to za drugim razem grzecznie podziękujesz za propozycje ;)
a zamykanie się w domu nie jest rozwiązaniem zbyt dobrym.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez tropiciel 01 sie 2014, 16:16
Makabra napisał(a):Dajcie mi trochę cienia, błagam :mrgreen:

Obrazek
tropiciel

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 01 sie 2014, 16:17
platek rozy, cze cze wszystkim :papa:

amelia83, to co ty masz za diagnozę? :bezradny:
Naczelny Użyszkodnik