Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 07 paź 2016, 23:12
Purpurowy, zgadzam się, muzyka na żywo to świetna sprawa. A klimaty bluesowo-rockowe są super!!
Czyli spędziłeś miły wieczór :great:
W zeszłym roku byliśmy na koncercie w klubie osiedlowym. Żałuję, że ostatnio ich nie ma :(
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 paź 2016, 23:12
misty-eyed, Oj to niedobrze, że gorączka, znaczy infekcja rozbuchana. :( Kochana życzę Ci z całego serca, żeby szybko minęło i nie umęczyło za bardzo.
Też lubię lipę, ale ostatnio ciągle zapominam kupić. Kiedyś sama zbierałam na herbatkę.

Purpurowy, No ba, muzyka na żywo to jest to...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 paź 2016, 08:08
Witajcie :**********
Tez bylam w czoraj w Rossku i kupilam dwie paletki cieni --- jedne szarosci z eveline a drugie z bell roze z granatem.
Zaplacilam za obydwie paletki okolo 16 zl.
Musze bardzo liczyc sie z groszem w tym miesiacu --- moje finanse przez ostatnie wydatki dosc spore na leki sa w stanie oplakanym i dumam co ja bede na obiady gotowala w takim razie ....

U mnie pada , a ja z dereala .. Ostatnio wieczorami bardzo dereala mnie trzyma , ze wzgledu na swiatlo sztuczne chyba tak jest bo w dzien tego nie mam. No chyba ze bardzo pochmurzone jest. Nie mialam trak w zadnym roku mojej nerwicy...Jak tu przetrwac jesien i zime w tym stanie?

misty-eyed, Aniu kuruj sie :******** Sle duzooo serdecznych fluidow!

kosmostrada, od ktorej ksiazki zaczelas? :mrgreen:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 08 paź 2016, 08:20
Dzień dobry w sobotni poranek. U mnie też pada, więc zabieram się za robotę
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 08 paź 2016, 08:44
Dzień dobry,

Mam za sobą prawie bezsenna noc, wszystko przez chrapanie babeczki z pokoju. Miałam ochotę zgarnąć poduszkę i kocyk i lecieć kimac na korytarz. Bardzo mało spałam, chyba zaraz poloze sie jeszcze na godzinkę lub dwie.
Atmosfera na oddziale bardzo miła, nie czuć psychiatrykiem. :) Żadnych krzykow nocnych, pasów i sliniacych się osob. :) Cisza i spokój. Ludzie w porządku, jest parę osób, z którymi można usiąść na fotelach w korytarzu, napić się kawy i pogadać. Jak już wcześniej napisałam chyba, to jestem najmłodsza na oddziale, jedyną osobą poniżej trzydziestki. Jest trochę starszych pań z depresją, głównie to ta choroba dominuje na oddziale. Poza mną są jeszcze dwie osoby z chadem, więc wymieniamy się doświadczeniem.
Dalej się czuję stabilnie. Mam nadzieje, że nie będą mnie długo tutaj trzymać.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 paź 2016, 08:47
Dzień dobry! :papa:

Wstrętna, pochmurna i deszczowa pogoda. :( Tak podobno w całym kraju dzisiaj ma być. :bezradny:
Dzionek w takim razie w domowych pieleszach, zakupy mam zrobione, może tylko piekarnię zaliczę na szybko.
Miałam w planie wietrzenie pościeli na balkonie - wczoraj było tak pięknie, to siedziałam w pracy. :bezradny:

platek rozy, takie derealki są przejściowe, miną. A czas jesieni i zimy musimy jakoś przetrwać- raz lepiej raz gorzej.
Nie martw się na zapas o brak funduszy, trzeba teraz rozsądnie wydawać te grosze. Masz się w co ubrać, w kosmetyki jesteś zaopatrzona - nie wydasz już na to, to na jedzonko wystarczy.

Ḍryāgan, witaj przy smętnej sobocie :papa:

Carica Milica, odeśpisz pewnie w dzień. Dobrze, że jest spokój na oddziale, dobre warunki do wypoczynku.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 08 paź 2016, 09:07
Carica Milica, dasz radę, może długo nie będziesz musiała siedzieć na Oddziale. Jak widzę jednak nie jest źle, żadna tam trauma. Po prostu wykorzystaj ten czas na odpoczynek i wyciszenie się. Byle tylko dobrali Ci dobrze leki, żebyś nie musiała zaraz wracać z powrotem. W sumie to trochę źle, że teraz czujesz się stabilnie, bo to nieco zaburza obraz choroby w tym momencie. Jakbyś miała takie jazdy jak w tamtym tygodniu, może mieliby lepszy wgląd w sytuację. W każdym razie ja nieustająco trzymam kciuki za Ciebie Rudasku. Wracaj z dobrym samopoczuciem i radosna jak skowronek wiosną.
U mnie chwilowo spadek mocy, ale to z powodu pewnych kłopotów. Mam nadzieję, że jakoś je rozwiążę i nie pociągną mnie w dół.

mirunia, pozdrawiam. Tak, wszędzie pada. Pogoda gastronomiczna, zdecydowanie niespacerowa
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 paź 2016, 09:56
Dla Wszystkich na dobry dzień..... :D :D :D

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 paź 2016, 10:19
To i ja się odmelduję - Dzień dobry! :papa:

Młody poszedł do szkoły na jakieś dodatkowe zajęcia, monsz do pracy i zabrał psa, a ja się snuję w szlafroku z drugą już kawą. Wcale mi się nie chce zmobilizować, bo tak jak u Was straszna burość i zgnilizna za oknem.
Z tego wynika, że dziś dzień domowy... :bezradny: Miałam ciuchutką nadzieję, że na weekend troszkę mnie pogoda rozpieści, no ale trudno, kolejny dzień w ciemnicy i mokrości.

platek rozy, Zaczęłam o tej serii poleconej przez Ciebie... :D
Dzień się dopiero rozkręca, a masz fajny plan na wieczór, jakoś to będzie.

mirunia, Coś tam w domku zawsze się znajdzie do roboty, a opcja kocyka i książki też nie jest jakaś straszna, c'nie?... ;)

Ḍryāgan, To owocnej pracy! I mimo wszystko udanego dnia.

Carica Milica, Tak jak pisze Dryagan grunt, że nie jest traumatycznie.
W sumie ciekawe, czy to że masz teraz stabilność, wynika z takiej fazy, czy z tego, że jesteś w szpitalu. Bo może jednak masz duży wpływ na to, jak się czujesz - to byłaby dobra wiadomość.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 08 paź 2016, 10:48
A może po prostu pobyt w klinice sprawia, że Carica Milica czuje się bezpiecznie i stąd ta stabilizacja.
Cześć kosmostrada, też Ci życzę miłego dnia :)

Spamowa wyspa

przez tosia_j 08 paź 2016, 11:02
witajcie spamoludki
psychicznie czuję sie okropnie, mysli o przyszlosci zagryzają
outsider

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 paź 2016, 11:44
tosia_j, dopadła Cię jesienna deprecha, dzisiaj taki dzień ponury. Nie myśl o przyszłości, co będzie - liczy się TU I TERAZ!
Sama o tym wiesz.

Wróciłam z piekarni, kupiłam se francuskiego rogalika z powidłami i zrobiłam kawę po kapitańsku.
Kosmuniu, Ty nadmorska Dziewczyna powinnaś znać smak tej kawy. To żółtko z cukrem porządnie ukręcone i zalane gorącą, zaparzoną kawą... pycha, to tak na rozpieszczenie dzisiaj. :yeah:
To masz dzisiaj trochę czasu dla siebie, Chłopaki wybyli, nawet z futrzakiem se nie pogadasz... a mobilizacja dzisiaj na pół gwizdka. ;)
Pościel już uprałam i powiesiłam, zaraz nałożę świeżą na zimową kołdrę, letnią właśnie schowałam.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 08 paź 2016, 12:39
Dzień dobry.
Może wreszcie będę miał do kogo wyjść pogadać. :yeah:

Chociaż przyczyna tego jest niezbyt pozytywna...

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 paź 2016, 12:48
Ḍryāgan, No właśnie o tym piszę, że stabilizacja wynika z poczucia bezpieczeństwa, czyli ma duży wpływ na to jak się czuje. Znaczy można nad tym pracować. Ale to się wszystko okaże z czasem...

mirunia, Już wrócili, ale jutro znikają na dłużej... ;)
No u mnie kawa po kapitańsku to jeszcze musi mieć wysoko procentową wkładkę... :smile:
Znaczy rozpieszczasz się. :D Ja też wyskoczyłam po chlebek i do kolejnej kawki ( tym razem zrobiłam sobie latte orzechową) nabyłam kawałek metrowca. Już pożarty!
Ja już dawno zimową kołdrę mam wyciągniętą.

tosia_j, Jak pisze Mirunia, taki czas teraz... Przyszłością się nie zadręczaj, nie wiadomo co będzie... Ściskam!

Purpurowy, Napiszesz coś więcej ? ( Ty to lubisz być ciągnięty za język ;) )

Pszątam sobie...
S. Beckett

Sortuj wg