Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez tosia_j 10 wrz 2016, 16:52
Kalebx3, witaj skadkolwiek wrociles
outsider

Spamowa wyspa

przez mirunia 10 wrz 2016, 17:01
platek rozy, Kochana, to już po wszystkim wreszcie :**** myślałam o tym, czy już jesteś po. Nacierpiałaś się z tym wszystkim bardzo, ale teraz powinno się już zagoić na dobre.
Taaak, lody na wszelkie krwawienia w buzi, po migdałkach też. Wracaj do pracy, a z tym jedzonkiem to cała zabawa, ale tak trzeba...
Miksuj wsio, nawet owocki, ale jeść musisz. Ze śliwek jest pyszna zupa krem-owocowy z lanymi klusiami lub z kaszą manną.

Aleś się dzisiaj obkupiła - i frykasy na placyku i fajna książka. Odpoczywaj teraz po tych stresach.
A ja zaraz idę na występ orkiestr dętych z występami tanecznymi - znowu jakieś międzynarodowe, dziś i jutro na stadionie. Koleżanka dzwoniła i mnie namawia, to idę!
Pa, pa!

Spamowa wyspa

przez rolosz 10 wrz 2016, 17:22
platek rozy napisał(a): W taniejksiazce kupilam sobie przewodnik po najwiekszych miastach Czech bo chce jeszcze tam wrocic

Nie wiem platek czy znasz taką stronkę: http://www.czechtourism.com/pl/home/ Rozmarzyłem się :105:
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 wrz 2016, 17:58
Lusesita Dolores napisał(a):kosmostrada, znowu piszesz brednie. I doradzasz Marcinowi coś o czym nie masz pojęcia.

Nie życzę sobie, żebyś się tak do mnie odzywała. Staramy się tu zachować kulturę konwersacji, więc dostosuj się.
Mogę się wypowiadać w temacie, choćby dlatego że mam świetną figurę, zdrowo się odżywiam i ruszam się. A Ty?

rolosz, No to super, że dziś jest lepiej! Luzuj się więc pod kocykiem sympatycznie i ku zdrowotności. :smile:
Ja mam inną propozycję co zrobić z nerwicą niż Wolfman, zabieraj ją ze sobą do kieszonki, ona jest Twoja i zostawić się w domu nie da. Im bardziej ją będziesz chciał opuścić, tym bardziej będzie dokazywać. A utulona, w ciepłej kieszonce, może zasnąć. :smile:

mirunia, I jak tam, słoiczki gotowe?
Pobudka skoro świt - dłuższy dzionek do miłego zagospodarowania! :D Miłego wyjścia!!!

platek rozy, Jak się cieszę, że jesteś już po wszystkim! Teraz to już z górki, a jeszcze dzionek był pełen atrakcji! :great:
Och tak, do Czech też z przyjemnością wrócę. :105:

Wróciłam strasznie padnięta. Leżem z kubasem kawy. Nie mam na nic siły.

Fajnie ubranego dziadka dziś widziałam - koszula garniturowa niebieska wsunięta w czerwone bardzo krótkie sportowe spodenki ze sznurkiem i sandały. Wyglądał na bardzo z siebie zadowolonego, bardzo mi się to spodobało. Lubię takie pojechane stylówki.
Mam koleżankę, niezwykłą artystkę, która z zapałem chodzi np. w takim kombinezonie futrzanym w panterkę, jakby się przebrała za zwierzaka, albo ma taki zestaw, że wygląda jak w piżamie i szlafroku. Uwielbiam ją spotykać i zobaczyć co ciekawego tym razem wymyśliła. :105:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 10 wrz 2016, 17:59
platek rozy, dzielna dziewoja z Ciebie z tymi zębami! Pomyśl, że to już ostatnia prosta i niedługo wszystko się unormuję.

Myślę, że do środy skończę rozdział. Znaczy chciałabym. Chcę mi się pisać, bo temat jest jak najbardziej mój i no dotyczy mojego ulubionego pisarza. <3 Ale jak się zdecyduję na ten doktorat, to się mądrzę zastanowię nad tematem, zresztą najpierw magistra trzeba zrobić. :D
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 wrz 2016, 18:22
Carica Milica, Jak tam Kochana, wiśniówka już zmetabolizowana? ;)
To dobrze, że chce Ci się pisać, to chyba połowa sukcesu.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez JERZY62 10 wrz 2016, 18:28
Ja zamówiłem monitor przez internet w Media Expert i ma być we wtorek i nie mogę sie doczekać :D
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez WolfMan 10 wrz 2016, 18:38
kosmostrada napisał(a):
Lusesita Dolores napisał(a):kosmostrada, znowu piszesz brednie. I doradzasz Marcinowi coś o czym nie masz pojęcia.

Nie życzę sobie, żebyś się tak do mnie odzywała. Staramy się tu zachować kulturę konwersacji, więc dostosuj się.
Mogę się wypowiadać w temacie, choćby dlatego że mam świetną figurę, zdrowo się odżywiam i ruszam się. A Ty?

kosmostrada, Hej ;) Brawo Ty ;)

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 10 wrz 2016, 18:53
kosmostrada napisał(a):

[ :105:

Ale ja nie jestem twoją córką żebyś sobie coś życzyła. Nie napisałam nic wulgarnego.
Za to mi najpierw wciskasz kit że mi sie nic nie chce i nic sie moim zdaniem nie da a teraz odradzasz marcinowi suplementy
a Marcin ma niski poziom tkanki mięśniowej i co mu w tej materii doradzisz?

Twoja świetna figura wcale nie musi być dziełem zdrowego odzywiania i rzekomego ruchu ( bo nie ćwiczysz i nie chodzisz na siłownie a z psem na spacer to i ja wychodze codziennie ) możesz mieć skłonność bycia szczupłym ( geny).

Może zacznij brać przepisaną przez lekarke olzapine tak z kilka miesiecy a później sie mnie czepiaj.
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez WolfMan 10 wrz 2016, 18:56
Lusesita Dolores, Twoja złośliwość jest powalająca......

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 10 wrz 2016, 18:58
WolfMan, a możesz do mnie nie pisac bo Ty zbyt miły też nie jesteś w stosunku do mnie a nic ci nie zrobiłam
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Davin 10 wrz 2016, 19:00
Bry dzień. ;)

Co tu tak nerwowo dzisiaj? :P

Spamowa wyspa

przez WolfMan 10 wrz 2016, 19:09
Lusesita Dolores, Jakoś tak nic wielkiego nie napisałem żeby Cie obrazić,a Ty obrażasz tutaj ludzi notorycznie zacytuje Twoje bardzo głupawe zdanie:
,,Może zacznij brać przepisaną przez lekarke olzapine tak z kilka miesiecy a później sie mnie czepiaj,,
To już jest złośliwość i bezczelność :!:
Tak delikatnie powiem cechuje Cię zaściankowość i kołtuństwo,i taka mała uwaga temat jest ogólny-nie piszę przecież do Ciebie poematów na PW :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 10 wrz 2016, 19:22
Weźcie przestańcie, można chyba wyrazić swoje zdanie bez obrzucania się inwektywami. Po olanzapinie podobno faktycznie się tyje (ja nie przytyłem, ale generalnie jestem niejadkiem i wiecznie mi niedobrze, pewnie dlatego), więc Lusesita Dolores w tym ma rację. Jednak samo odstawienie lekarstwa nie spowoduje też, że problemy z tłuszczykiem znikną. Tak czy inaczej, żeby mieć figurkę trzeba ćwiczyć, skoro są czynniki utrudniające zachowanie prawidłowej wagi (jak leki) - to trzeba ćwiczyć dwa razy więcej i jeść dwa razy mniej.

Davin, cześć
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Sortuj wg