Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 12 sie 2016, 12:23
cyklopka, i jak się prezentuje? :mrgreen:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 12 sie 2016, 12:29
Dzień dobry.
Chciałem wrócić do wczorajszego tematu gnoju, który jak widzę niektórym wydaje się... śmieszny.
I ja to całkowicie rozumiem, bo naprawdę trudno sobie wyobrazić że gnój może komuś szkodzić.
Ale jak dzień w dzień żeby wyjść z domu, musisz się przebijać przez kupki gnoju i mieszkasz w miejscu w którym czadzi jak z Toi Toia na Woodstocku, to też nie jest przyjemne.

Spamowa wyspa

przez takie tam 12 sie 2016, 12:45
Purpurowy, a można ustalić kto jest tym geniuszem? I po cholerę po całej ulicy rozrzuca?
takie tam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 12 sie 2016, 12:47
takie tam napisał(a):Purpurowy, a można ustalić kto jest tym geniuszem? I po cholerę po całej ulicy rozrzuca?

Wszyscy wiedzą kto to zrobił, bo widać od czyjej bramy to się zaczyna. A po co to robi? Bo tutaj jest taka mentalność. Tutaj nikt nie zwraca uwagi na innych, nikt tutaj o nic nie dba.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 12 sie 2016, 13:13
Witam :papa:

Widzę temat gnojowy... Wespazjanow on ok. 70 roku n.e. wprowadził podatek od toalet publicznych tłumacząc to tym że pieniądze nie śmierdzą.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 12 sie 2016, 13:27
Robię sobie dzień przerwy od pisania. Dzisiaj tylko seriale, muzyka i słoweński. <3

Purpurowy, nie da się coś z tym śmierdzącym tematem zrobić?
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 12 sie 2016, 13:28
Carica Milica napisał(a): Purpurowy, nie da się coś z tym śmierdzącym tematem zrobić?

Z sołtysem się nie bawiłem, do wójta od razu poszedłem. Może to coś da.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 12 sie 2016, 13:29
Purpurowy, trzymam kciuki, aby wójt coś poradził. :great:
F31 Vatro hodaj sa mnom.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 12 sie 2016, 13:29
Carica Milica napisał(a):Purpurowy, trzymam kciuki, aby wójt coś poradził. :great:

Dziękuję.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 sie 2016, 15:36
Dzień dobry!

Nie pokazują mi się zdjęcia i filmiki, które wstawiacie, tylko pionowy czarny pasek... :shock:

Dziś kolejny dzień pogody na sryliard kaw i drzemki... :hide: Ale nie jest tak zimno, jak wczoraj, nawet w sandałkach wyskoczyłam, tak na żegnanie się z sezonem.
Kupiłam garstkę truskawek, ale nieee... to już nie ten smak.
A tak to dzień bez sensu. Mam zrywy, a tak to nie mogę w żaden rozsądny sposób zagospodarować dnia. Absolutny brak sił i mobilizacji. :roll: Ale kupiłam składniki na obiad, znów dziś kombinuję bez mięsa, bo jestem na diecie niskożelazowej. Mam w poniedziałek powtórzyć badanie poziomu żelaza we krwi.
Pójdę też się zbadać na boreliozę, bo się wkręciłam - kuzynka zadzwoniła, że ma ( zbadali jej kleszcza i potem jej krew). Ja miałam kleszcza na początku sezonu i teraz jestem cała w stresie. :zonk:

Niech Wam piąteczek miło upływa!

Purpurowy, No ja bym to odbierała jako kolejny znak, że należy uciekać z tego miejsca... :bezradny: Zaczyna Ci już tak dużo rzeczy przeszkadzać.

Carica Milica, Dotarł do Ciebie widzę mój wczorajszy jęzor klimatyczny... Kochana dobrej zabawy dzisiaj na koncercie!

cyklopka, Czekam z niecierpliwością na relację z aranżowanej randki. :105:

platek rozy, Kochana dziś piąteczek, już sobie odsapniesz! Jakoś strasznie szybko minął ten tydzień...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 12 sie 2016, 15:39
kosmostrada napisał(a):Dzień dobry!

Nie pokazują mi się zdjęcia i filmiki, które wstawiacie, tylko pionowy czarny pasek... :shock:

Witaj. U mnie to samo.

kosmostrada napisał(a):Purpurowy, No ja bym to odbierała jako kolejny znak, że należy uciekać z tego miejsca... :bezradny: Zaczyna Ci już tak dużo rzeczy przeszkadzać.

Niestety, wszystko jak zwykle rozbija się o kasę.

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 sie 2016, 15:44
Dzień dobry! :papa:

Rano zimnica, ale później fajnie się zrobiło i około południa znowu wyskoczyłam do miasta w poszukiwaniu butków miękkich, wygodnych, takich do latania nawet w dżdżyste, jesienne dni. Obeszłam wszystkie obuwnicze w galerii... nic, większość to lakierki lub z cekinami, błyskotkami, kokardkami świecącymi lub botki i kozaczki (już!). Poszłam dalej do salonu obuwniczego i tam dość szybko zrobiłam zakup - klasyczne, ciemnobrązowe mokasyny skórzane, mięciutkie i wygodne. Pochodziłam w nich po sklepie, pooglądałam w lustrach i są moje. :D

platek rozy, Kochana, ściskam mocno i życzę Ci jak najwięcej dni bez tej cholernej migreny. Dobrze, że idziesz do neurologa, może coś zaradzi, bo tak dłużej nie da się funkcjonować. Może znajdzie jakiś dobry lek p/migrenowy, na który dobrze zareagujesz i Ci pomoże.
Wczoraj myślałam właśnie o Tobie, już miałam wołać na forum, żebyś się pokazała.
Już weekend, to odpoczniesz w domu, bez porannego zrywania się. Spacerek jutro może uskutecznisz gdzieś na łonie natury, w parku... z dala od spalin.

A spodenki te beżowe fajne. Chciałam zrobić fotę tych granatowych, ale wychodzi czarna plama tylko - zwykłe, proste kantóweczki.
To i butki pokażę - nic extra, ale super wygodne. :D
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 sie 2016, 16:11
kosmostrada, cześć Kochana! Nie stresuj się na wyrost. Zrób badania, skoro to Cię tak martwi i w razie co, szybko do zakaźnika dobrego. Wiele osób skutecznie wyleczyło boreliozę. Nie wkręcaj sobie póki nie masz diagnozy, szkoda zdrowia psych. Ja też miałam takie wkręty, bo nie raz złapałam kleszcza. Największego, przed laty na Mazurach i właśnie ten mi najbardziej "wszedł do głowy", że może mam borelkę. Ale badań do tej pory nie robiłam - ponoć trzeba kilkakrotnie i jakieś różne, żeby stwierdzić chorobę.

Dzisiaj u mnie super pogoda, teraz ciepło. Też widzę ubolewasz nad końcem lata :D boś Kochana niezbyt skorzystała, ale może ciepła jesień da Ci radość i energię. Oby!

Carica Milica , fajnych wrażeń na koncercie!

cyklopka, może "amant" będzie taki akuratny, no nic nie wiadomo - prosimy o raport po randce! i trzymam kciuki! :D

Purpurowy, Wójt powinien coś z tym zrobić, dobrze, że zgłosiłeś czyjąś jawną bezmyślność.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 12 sie 2016, 16:22
mirunia - No właśnie Kochana tak liczę na to, że wrzesień jakoś będzie sympatyczny, tyle że do pracy będzie już trzeba biegać... :roll:
No to jesteś wyposażona na jesień! :great: Ja chyba będę w tym roku bazować na zasobach swojej szafy... Może jakieś lumpkowe zdobycze.

purpurowy - Z reguły nie jest tak prosto, że pstryk i się zmienia. Na ogół plan musi być długofalowy. A Ty masz czas na zrealizowanie każdego planu - dobry zawód, przeprowadzka, fajne życie... Usiądź kiedyś z kartką napisz sobie cel i punkty ( od ogółu do szczegółu), jak go zrealizować. Jest magia w napisaniu sobie planu i celów, to udowodnione. ;)

Wstawiam Wam moje dzisiejsze zbiory ogródkowe. :great: ( w tym ta ciekawa odmiana zielonkawa, są pyszne!) Mam jeszcze fasolkę, ale czekam na ziarenka, coby takie świeżutkie dodać do jakiegoś warzywnego curry.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg