Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Karolina66 17 lip 2016, 14:02
Cyklopka , tacy uczniowie pamiętają , wierz mi - właśnie wszystkich nietuzinkowych nauczycieli , na zawsze !

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 17 lip 2016, 14:27
Dzień dobry.
Carica Milica napisał(a): Zmusiłam się do umycia moich różowych martensów, bo po festiwalu były całe oblepione błotem.

Moje glaniszcze jeszcze leżą całe ubłocone, chyba dopiero w sobotę zrobię z nimi porządek, jak będzie mycie samochodów, to karcherem umyję. :D

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 17 lip 2016, 14:28
spałam bez poduszki. i mnie teraz kręgosłup boli. i za mostkiem mnie boli.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 17 lip 2016, 14:29
Cześć wam spamiarze ;) . Jak niedziela mija?
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."
Moderator / II Mister Forum

Spamowa wyspa

przez Karolina66 17 lip 2016, 14:29
CaricaKraków to magiczne miasto! A urodziłam się w Pyrowie , jak to Ty nazywasz :smile: :smile: :smile:

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 17 lip 2016, 14:30
HoyaBella, przecież bez poduszki na kręgosłup zdrowiej. Zawsze śpię bez, na równym
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 lip 2016, 14:49
Karolina66 napisał(a):Cyklopka , tacy uczniowie pamiętają , wierz mi - właśnie wszystkich nietuzinkowych nauczycieli , na zawsze !

Pod koniec roku szkolnego mówił, że pójdzie do pana dyrektora mu powiedzieć, żebym została :uklon:
Chciała bym to widzieć, jak przychodzi nowa nauczycielka z innej szkoły, a wtedy największe łobuzy robią bunt i zgłaszają wniosek, żebym ja wróciła :lol:

Dziewczyny, poradźcie mi jak pokochać Kraków, bo ja już rzygam tym miastem :bezradny:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.

Spamowa wyspa

przez Karolina66 17 lip 2016, 14:53
Cyklopka , ja uwielbiam wieczorami łazić po małych uliczkach , wtedy też nie przeciskam się przez tłumy :smile:

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 lip 2016, 15:03
cyklopka napisał(a):Dziewczyny, poradźcie mi jak pokochać Kraków, bo ja już rzygam tym miastem :bezradny:

Dziewczyno nie grzesz, Kraków jest piękny, (oprócz smogów) ma swój urok, to artystyczne miasto! Chciałabym tam mieszkać....
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 lip 2016, 15:21
Swietnie wyczytalam ze komunikacja miejska bedzie wstrzymana akurat na tej trasie ktora do pracy jade ... I beda nieczynne ulice bo beda dla pielgrzymow przeznaczone . Czyli bede wracala z pracy razem z pielgrzymami w tlumie :time: :time: :time: no to jeszcze bomby brakuje albo jakiegos wariata co wjedzie w tlum :hide: :why: :why: :why:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 lip 2016, 15:22
zdublowal mi sie post.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 lip 2016, 15:47
Karolina66, mirunia, nie wiem, może ja mam już jakąś traumę po nocnych powrotach :bezradny:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 17 lip 2016, 15:50
platek rozy napisał(a):Swietnie wyczytalam ze komunikacja miejska bedzie wstrzymana akurat na tej trasie ktora do pracy jade ... I beda nieczynne ulice bo beda dla pielgrzymow przeznaczone . Czyli bede wracala z pracy razem z pielgrzymami w tlumie :time: :time: :time: no to jeszcze bomby brakuje albo jakiegos wariata co wjedzie w tlum :hide: :why: :why: :why:

No no, wariatami z bombą i wjeżdżaniem w tłum się nie przejmujemy, nie ma się co dobijać czymś co wcale się nie musi zdarzyć, jak i tak jest ciężko. Trzymaj się i nie daj się pielgrzymom. :smile:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 lip 2016, 16:02
Ale szaleję w kuchni... Cóż mi pozostało. Zupa wiśniowa zrobiona studzi się, żeby w lodówie się przegryźć ( trochę za gęsta mi wyszła, będzie na kolację, bo sycąca :smile: ). Wszystko do ataku na schaboszczaki czeka, zaraz robię, mięsko na gulasz też już przygotowane, będzie na jutro upichcone.
I tyle ze mnie pożytku... :bezradny:

platek rozy, No szkoda, że urlopu nie możesz wziąć na ten czas... :bezradny:

cyklopka, Każde duże miasto trochę męczy, ale ma wiele plusów taka miejscówka - dostęp do atrakcji, do sklepów, do lekarzy itp. Zawsze wydawało mi się idealnym rozwiązaniem i marzeniem posiadanie dwóch domów, jednego w mieście, drugiego na wsi, żeby uciekać czasami od zgiełku i tłumów... Szkoda, że się nie udało zrealizować i już nie uda.

na_leśnik, Heloł!!! Co u Ciebie, gdzie aktualnie stacjonujesz? :smile:

Carica Milica, Butki fajne, szkoda by było gdyby poszły na straty.

mirunia - I co Kochana, dzionek jednak domowy, czy przestało padać?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg