Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 05 lip 2016, 01:29
HoyaBella napisał(a):ja. ale z doskoku.

Tradycyjnie jesteś na nocnej zmianie.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 05 lip 2016, 03:50
No pewnie. ;) Zapewne coś w stylu "czemu ten gruby lamus znowu się tłucze w środku nocy?" :mrgreen:
Obrazek

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 lip 2016, 09:14
Nihil napisał(a):cyklopka Aniołek Charliego! :mrgreen:

Aktualnie preferuję Avengersów ;)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 lip 2016, 09:29
Witajcie:*********
Po nocy z bolami ide jeszcze do innej lekarki sie dostac . Wyczytalam ze dicklofenac czesto powoduje zawroty glowy pochodzenia blednikowego wiec jak ja mam chory blednik to pewnie dlatego mialam ten wieczny kolowrot. I wez tu zastrzyk jak tam ta sama substancja.No nie wylecze sie bo nie mam jak. :why: :why: :why: :why: :why: :why: /cenzura/ , /cenzura/ , /cenzura/ mac!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Nihil 05 lip 2016, 11:11
cyklopka, hmm ..., to moze bądź jak Bastila Shan ? :D ;)

Obrazek
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 lip 2016, 12:56
Dzień dobry!

Dochodzę do siebie, właśnie wróciłam od dentysty. Wytrzymałam 1,5 godziny na fotelu, w czwartek idę na dwie. Dlaczego ja mam takie zęby... :why:
Smiesznie było, jak dziś na koniec włożyła mi zacisk z taką pianą w środku na fluoryzację i mówi - wiem, że to nieprzyjemne, jedna pacjentka ma na to odruch wymiotny... A mi tylko powiedzieć taką rzecz i siedzę, ta piana rośnie mi w ustach, a w gardle gul... :hide:
No ale wytrzymałam. Jestem miszcz. ;)
Pooglądałyśmy moje zdjęcie i mam w ósemce w kanale - tadam - zostawione narzędzie... :pirate:
A tak to masę rzeczy do zrobienia, które muszą poczekać, bo nie mam aż tyle piniondza. :bezradny:

Pogoda zmienna, zaraz przez słomkę wypiję kawę, bo nie wyrobię dwie godziny bez. Jak do siebie dojdę to zabieram się za odgruzowywanie szafek w kuchni.

Miły akcent na dziś, rano przyszedł fachowiec i mam naprawioną zmywarkę! :great:

Miłego popołudnia wszystkim życzę!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 05 lip 2016, 13:08
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 05 lip 2016, 13:19
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 lip 2016, 13:41
Dzień dobry! :papa:

Naharowałam się dzisiaj w pracy od rana jak głupi osioł... teraz chwila przerwy na oddech i kawkę.
Pogoda fajna, mogłaby taka już zostać całe lato + deszcz w nocy. :D

kosmostrada, to faktycznie jesteś Miszcz przez duże M! Ja bym z tą pianą w gębie nie wytrzymała, a jak jeszcze by rosła, to natychmiastowy rzyg. :mrgreen:
Pielęgnuj i dbaj o ząbki... miałam robiony kilka razy kiretaż na szyjki, nieprzyjemny i bolesny zabieg, więc nie dopuść do tego! Usuwanie kamienia to podstawa.
Ale mamy podobne doświadczenia przy kanałówkach... też miałam zostawioną/ złamaną tą igłę do czyszczenia kanału w dolnej 6. Inna dentystka mi to zostawiła, a moja powiedziała, że to może być też dobre wypełnienie kanału, jeżeli "igła" była sterylna. Siedziała sobie w końcu kanału, o tyle dobrze. Ząb został wypełniony i zamknięty, ale gdzieś po ok. 8-9 miesięcy zaczął się robić ropień + antybiotyk = i ekstrakcja! /niestety

platek rozy, bardzo Ci współczuję tych dolegliwości... ale Kochana nie nakręcaj się tak pesymistycznie, może coś innego da Ci ta inna lekarka i oby pomogło! :great:
Bardzo jesteś podatna na sugestie, ale ja to rozumiem, bo też to miewam.... małe pocieszenie od lekarza potrafi mnie uzdrowić i poprawić nastrój. :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 lip 2016, 13:57
Kochani a ja sie wysiedzialam w kolejce u lekarki rehabilitacji i wlasnie wrocilam . Wzielam lek _ dostalam Trosicum to niby cos jak opokan i movalis ale jakis nowoczesniejszy - wieksza dawka ale rozpuszczalna w buzi i omijajca zoladek oraz ma miec mniej ubokow . czekam czy mnie sieknie czy nie? :pirate: Do smaorwania mam silny ke tonal na recepte. Za tydzien kontrola a jak nie minie to w piatek.
Wszystko mi w kolejce bylo , leki , slabosci ... trzesawiaca. Wy tez tak macie u lekarzy???

mirunia, no w tym sek ze wlasnie ponoc dicklac moze tak dzilaac na blednik a jak ja mam chory to moga byc jazdy spore . Tak mi dzis lekarka powiedziala a ona jest dobra bo mi uratowlaa razem z neurochirurgiem kregoslup wiec jej ufam.

kosmostrada, bravo za dentyste ! :uklon: :brawo: :brawo: Dalas rade Kochana i bardzo sie ciesze. TEraz nagroda w formie perfumek :105: :105: :105: :105: :105: :105:

Pije mleko sojowe o smaku chokolady i czekam . Bedzie mnie siekalo czyliz nie bedzie? :pirate:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 05 lip 2016, 14:09
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 lip 2016, 14:56
Pije mleko sojowe o smaku chokolady i czekam . Bedzie mnie siekalo czyliz nie bedzie? :pirate:

platek rozy, a chcesz klapa w dupsko Płateczkowa??? :angel: :angel:
Nie czekaj, nie myśl w ogóle, że coś wzięłaś, zapomnij! Zajmij się obiadkiem, albo czytaniem i nie myśl o tabletkach, nie wywołuj wilka z lasu!!! :pirate:
Skoro dała Ci coś dobrego, co nie daje takich uboków i jej zaufałaś, to bądź dobrej myśli, że nic Ci nie będzie - to nie diclofenak! :pirate: :pirate:

Oj Płatuś, Płatuś... :nono: wiele spraw zależy od naszej psyche i nastaw się na pozytywne tory. :D

A to specjalnie dla Ciebie :D :D i dlatego tutaj!

Purpurowy, witaj Marcin! :papa:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 05 lip 2016, 15:15
Dzień dobry Kochani :D

U mnie przyjemny dzień, taki jak lubię. W piątek wieczorem wyjeżdżamy. Na 6 dni. Dla mnie to wystarczy, tym bardziej, że 14 mam badanie tętnic.

kosmostrada, to naprawdę nie lada wyczyn, tyle czasu wysiedzieć na fotelu i jeszcze być poddawaną licznym, nieprzyjemnym zabiegom - brawo :brawo: Wprawdzie nieprzyjemne są wizyty u stomatologa, ale ta przyjemność, że już zrobione, że w buzi porządek, jest tego warta.
Choć wiadomo, że portfel szczupleje dzięki temu, niestety ;)

mirunia, "idzie żyć', jak to mówią, takie lata bywały za mojej młodości i to było fajne. Upały niepotrzebne nam zupełnie :D

platek rozy, Kamilko, jestem pewna, że ból nasila obniżona forma psychiczna. To wymaga wyciszenia, jak pisałam Ci wcześniej. Coś wyraźnie Cię osłabiło /domyślam się, co , ale nie chcę niczego Ci sugerować/, dlatego tak silnie reagujesz. Trzymam kciuki, by bóle fizyczne odpuściły!!!

Ja przed każdą wizytą, czy u lekarza rodzinnego, czy specjalisty, dostaję trzęsienia, drętwienia, zawrotów głowy, ale świadomość, że tak mam, pozwala mi, z trudem to z trudem, w miarę opanować się, a po wyjściu z przychodni, czuje się jak wypompowana :hide:

Purpurowy
, :D pospałeś dzisiaj trochę?
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 lip 2016, 15:42
mirunia, No powiedziała mi dentystka że z tą igłą w kanale to sobie na bombie siedzę, bo tam nawet nie jest dobrze wypełnione... Ale póki nic się nie dzieje, na razie tego nie ruszamy.
No niestety mam dwie szyjki do zrobienia, dziurę i nieszczelne wypełnienie, wszystko obok siebie, więc za jednym znieczuleniem to zrobimy, stąd te dwie godziny. Spłacać będę przez kolejne miesiące tą "przyjemność", ale raz się będę męczyć. Zasugerowałam, że sobie poduszeczkę przyniosę ku wygodności, dentystka powiedziała, że proszę bardzo, mogę nawet wałek pod kark, bylebym sobie jak królówka leżała. :D
Brawo Ty za udźwignięcie harówy w pracy!

platek rozy, Jak mówi Mirunia, nie nakręcamy się! :nono: Będzie dobrze, zobaczysz!
W nagródkę to sobie poleżę dzisiaj, bo po dzisiejszym rachunku u dentysty to w kieszonce na zaskórniaki w portfelu to tylko mole latają. :D

Purpurowy, :papa: Jak nocka, przespana?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg