Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 kwi 2016, 13:44
mirunia, Witaj Kochana! U mnie tez w pracy zimno. Mam lodowate łapki. :roll:
Kawa się znalazła, gdzieś złośliwie upchnięta, a już miałam śledztwo i jatkę robić. ;)
Ja dlatego chodzę do pracy nawet jak jestem chora ( no chyba, że mnie temperatura powali), bo tak ciężko się zebrać po wolnym... :bezradny:
A jak się czujesz Słońce, weekendowy spleen minął?

Ḍryāgan, No trzymaj się, w pracy trochę odsapniesz ;) i chyba dziś już wyjeżdża, nie?

Platek rozy - Platuś, jak dajesz radę? Pewnie urwanie głowy dziś masz...

Jeszcze półtorej godziny, a mnie brzuch tak boli, że siedzę zwinięta. :why: Jak dobrze, że mam na dziś obiad i zakupy zrobione, to tylko zrobię kółko z psem po pracy i się kładę.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 kwi 2016, 14:00
kosmostrada, a tak różnie dzisiaj ze mną bywa... dopada mnie chwilami depra, więc wsadzam nos w papiery i zajmuję głowę czym się da. Ale tak ogólnie... to smętnie.
Jeszcze godzinę tak posmęcę i idę też pod ciepły kocyk, bo się wymarzłam. :bezradny:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 kwi 2016, 14:07
mirunia, No to razem tą godzinkę posmęcimy... :bezradny: Może kawka?
Jakby Ci tu przesłać trochę mojego słoneczka, żeby promyk rozjaśnił Ci dzionek?
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 kwi 2016, 14:58
kosmostrada, Oj Kosmuniu, wsadziłam nos w papiery i nie dojrzałam, że masz szczere chęci na wysłanie mi morskich promyków słońca! :105: Dzięki Kochana, przydałyby się!!! :uklon: Od razu raźniej się robi na duszy dzięki takim wirtualnym prezentom - gdyby tak można było... :105:

Zaraz się zbieram, po drodze ciepły chlebuś i skok w pielesze.

Miłego popołudnia! :papa:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 kwi 2016, 18:51
mirunia, kosmostrada, Witajcie Kochane :****** u mnie o ile w pracy bylo ok tak po pracy dostalam total odmozdzenia w Biedrze i kupilam nie to miesko ktore chcialm wziac i jeszcze sie przy kasie o cene klocilam ze za drogo :hide: :hide: :hide: :zonk: totalnie moj mozg ma alzheimera i 120 lat.
Siedze teraz wkurwiona na ten stan rzeczy.I smutna.

Przyszla moja druza z ametystem --- ten wisior zamowiony w Chinach . Kosztowal 2 dolary .
Jest l;adny , mozna go nosic dwustronnie , z jedenj jest gladki i ciemniejszy z drugiej ma krysztalki ametystu ktore pod swiatlo sie swieca :)

Obrazek

kosmostrada, w jakim stroju paradowalas???? :105:

mirunia, w domku lepiej sie czujesz???? Jak wieczor Ci mija?
Ostatnio edytowano 11 kwi 2016, 18:55 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 11 kwi 2016, 18:55
Hej dziewczyny
Ja dziś cały dzień w łóżku
Za to jutro jadę do ŚDSu i do mi psy
Pogoda paskudna
Muszę jutro ubrać płaszczyk bo zimno
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 11 kwi 2016, 18:56
platek rozy, wisior piekny:))
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 11 kwi 2016, 18:58
platek rozy, płatku moj mózg też wariuje
Jak zbliża się noc A ojciec pije to mam takie leki ze całą się trzese
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 kwi 2016, 19:35
platek rozy, ****** Dobrze Cię słyszeć Kochana! Wiedziałam, że dasz radę w robocie, a odmóżdżenie zapewne minie, jak znów wejdziesz w rytm i stres trochę odpuści. Cierpliwości!
Ano trudno opisać jak się ubrałam, bo mam taką narzutkę fajniastą, jakby z cienkiego filcu z szerokim kołnierzem, ale najistotniejsze znowu spódnica! Znaczy sezon się zaczął. :great: Choć cieszę się , że balerinek nie ubrałam, bo jednak dzisiaj chłodno było. Miałam taką "letnią" cienką puchówkę bomberkę i to był dobry wybór, bo w trenczu byłoby za zimno. A Ty dopieściłaś się dziś strojem?
Pragnę Ci donieść, że dziś testowałam tego Gucciego, jest ok, nie odrzuca, ale nie jest to mój zapach, pożegnam bez bólu tą próbkę.
A Twoja nagródka za dzisiejszy dzień cudna!!! Chyba się skuszę. :105: Ile czekałaś na wisiora? On jest długi?
Idziesz jutro na terapię, bo się zgubiłam od kiedy masz rzadziej chodzić?

Lusesita Dolores, :papa: Dobrze, że wychodzisz jutro z domu.

A ja kurde leżę, jedyna pozycja do przyjęcia, choć jak łyknęłam buscopan ciut mi lepiej. Miałam iść do biblioteki, ale nie ma opcji. Jeszcze dwa dni odczekać i zacznę funkcjonować. Wkurzam się, bo czuję się dziś lepiej psychicznie, to nie mogę tego wykorzystać. Znowu w tym cholernym wyrze. Zaraz wezmę ołówek i chociaż pobazgrzę sobie w szkicowniku.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 kwi 2016, 19:59
kosmostrada, Kochana tulam goraco :********* ja dolacze w niedziele do Ciebie z @ i dolegliwosciami ...Jak nie urok to ... zawsze cos czlowiekowi dolega :bezradny:
O to wygladalas cudnie! Ja cos od kiedy choruje na glowe w spodniczkach rzadziej latam i zaluje bo mam ich sporo i bardzo lubie.Jednak w glowie herezja o mdleniu ciagle gdzies tam tkwi to wiesz ... :D wole byc w tedy w leginsach albo w dzinsach jak sie tak bede wywracala :D

Poryczalam i dumam czy jak mnie calkiem odmozdzy to umre z glodu? bo kto mi zakupy zrobi? :bezradny: :time: :time: :time:

Mamy w pracy we srode wyjscie do kina na 19-- na Moje Greckie wesele 2 ale ja sie nie wybieram bo koncze o 15 i albo bym musiala dlugo czekac albo wpasc do domu iz araz wypasc.

Na wisior czekalam ponad dwa tygodnie .Jest ladny ale nie z tych dlugich tylko bodajze ma 46 cm lancuszek , tyle ze go mozna zawsze zmienic na dluzszy :)

Lusesita Dolores, ja bym sie go dawno pozbyla z zycia . moje zdanie w kwestii ojca znasz.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 kwi 2016, 20:14
platek rozy, brawo, dałaś radę w pracy i teraz będzie coraz lepiej. :great: Wyluzuj trochę z tym nakręcaniem się, bo produkujesz fantasy. :nono: Mów sobie, że to chwilowe i minie... dopuść do siebie pozytywne myślenie.
Wisior okazały i bardzo dekoracyjny, będziesz zadowolona. :D

kosmostrada, to możemy sobie łapkę podać... też leżałam, a nawet usnęłam na 2 godz. Rzadko mi się to zdarza, więc widać było potrzebne. Teraz jestem ziewająca i piję herbatkę na ocucenie.
Mam nadzieję, że jutro będzie cieplej i błyśnie słonko na moją pociechę. :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 kwi 2016, 20:21
mirunia, nie umiem sie nie nakrecac i to mnie najbardziej doluje :( juz nawet zaczelam analizowac czy sie gdziesik nie machnelam w pracy chociaz nic sobie takiego nie przypominam.
Wisior ladny , tez mi sie bardzo podoba i chyba kupie jeszcze czarny:)
Zaraz sie tez ukapie i moze pogapie na tv. Nie wiem tylko czy cos z sensem idzie?

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 11 kwi 2016, 20:31
Witam wszystkich wieczorową porą
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 kwi 2016, 20:34
platek rozy, Platuś rzuć mi proszę linka na ten wisior :uklon: , bo myślałam, że zapisałam, ale gdzieś mi umknął.

mirunia, Też mnie śpik brał, ale się nie dałam. ;) Zrobię sobie też herbatkę, a co.
S. Beckett

Sortuj wg