Zjednoczone Stany Lękowe

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Zjednoczone Stany Lękowe

przez wieslawpas 04 sty 2014, 22:02
nerwa, Co tutaj ostatnio tak malo piszesz???

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwosol-men 04 sty 2014, 22:04
nerwa, ostatnio od świąt się zaczeło ;) powrót do piwa
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Zjednoczone Stany Lękowe

przez klaudek 04 sty 2014, 22:06
Hey. Co tam u was słychać ? Mam ogólnie do was pytanko. Czy może miewacie takie coś,że chce wam się spać, ale jesteście pobudzeni i nie możecie zasnąć ?
Możemy być stale szczęśliwi, jeśli nauczymy się dostrzegać w naszej powszedniości chwile szczęścia.
Anna German

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwosol-men 04 sty 2014, 22:08
klaudek napisał(a):Hey. Co tam u was słychać ? Mam ogólnie do was pytanko. Czy może miewacie takie coś,że chce wam się spać, ale jesteście pobudzeni i nie możecie zasnąć ?

miewamy od dawna ;)

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 04 sty 2014, 22:08
wieslawpas, Wiesz co, nie nadążam tutaj za tymi wątkami spamowymi, wiec raczej sie w Atakach udzielalam - bo tam mozna prowadzic rozmowy z mniejsza czestotliwoscia :) a tutaj to jak sie od razu nie odpowie to potem przelatuje wszystko. Wiesz, ja jeszcze do poniedzialku jestem w PL, i tutaj duzo mniej czasu siedze na kompie, zobaczymy jak bedzie po powrocie :) Pewnie bede czesciej.

nerwosol-men, mi tam piwo jakos nigdy dobrze nie wchodzilo (no, moze tylko za czasów LO ;) ), ja jakbym pila to wódeczke :D Gorzak zoladkowa z miętą mmmmhhhmm :105:

-- 04 sty 2014, 21:09 --

klaudek, ja tak mam bardzo czesto. Straszne mam klopoty ze spaniem, wydaje mi sie wieczorem, ze jestem taka zmeczona, ze oczy mi sie zamykaja i od razu zasne. Ale jak sie klade, to oczywiscie nie moge, caly czas jakos mysle nie wiadomo o czym i taka sie czuje totalnie rozbudzona :-/
A neiraz i w dzien miewalam tak, ze w umysle sennosc a w ciele pobudzenie.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwosol-men 04 sty 2014, 22:10
nerwa, gorzka dobra fakt, ja tam jestem piwosz z zamiłowania ale bęben rośnie trzeba uważać :lol:

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 04 sty 2014, 22:11
nerwosol-men, ja to chyba jakbym dobrze spala, to bym moze nawet pila... bo dla mnie chyba teraz najgorsze to, ze po alko nie moge spac w nocy i mam wysoki puls, i w efekcie caly kolejny dzien mam do dupy, wiec doszlam do wniosku, ze nie warto to wszystko straty dnia. Al ejakbym tak spala jak zabita, to mysle, ze koeljnego dnia czulabym sie dobrze
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Zjednoczone Stany Lękowe

przez klaudek 04 sty 2014, 22:14
nerwa, hmmm.... dziwna sprawa z tym. Jakby taka nierównowaga ciała i duszy. A zauważyłaś po jakich sytuacjach tak miewasz ? Bo może jest to od dużej ilości adrealiny itp. Wydaje mi się, że dzisiaj czuję się tak po zakupach,bo byłam w Manufakturze i wiadomo hałas itp.
Możemy być stale szczęśliwi, jeśli nauczymy się dostrzegać w naszej powszedniości chwile szczęścia.
Anna German

Zjednoczone Stany Lękowe

przez wieslawpas 04 sty 2014, 22:14
ja pamietam ze piwo dobrze na mnie dzialkolo uspokajasoco i relaksujaco, piwo mi w nerwicy pomagalo :)

Zjednoczone Stany Lękowe

przez klaudek 04 sty 2014, 22:16
A i podobno jak korzysta się przed pójściem spać z telefonu,tabletu itp. To też jest problem z zasypianiem,bo wytwarzają ultrafiolet i mózg odbiera,że jest rano.
Anna German

Zjednoczone Stany Lękowe

przez wieslawpas 04 sty 2014, 22:18
klaudek, tez mam czasami takie pobudzenie w ciele, to jest na pewno od adenaliny, pospiechu, wydarzrn w zyciu. samo z siebie sie nie bieze.

Zjednoczone Stany Lękowe

przez klaudek 04 sty 2014, 22:23
wieslawpas, Wiadomo,że nic się samo znikąd nie bierze :) Ale masz rację adrenalina nas pobudza,bo to jest nasz instynkt który nas broni i każe uciekać. Tylko dziwne, że człowiek czuje,że jest zmęczony, a za nic na świecie nie może zasnąć. Przykra sprawa.
Anna German

Zjednoczone Stany Lękowe

przez wieslawpas 04 sty 2014, 22:32
klaudek, aha, no ciezko jest wtedy z zasnieciem, to fakt.

Zjednoczone Stany Lękowe

przez klaudek 04 sty 2014, 22:43
wieslawpas, Nie jest łatwo, ale w końcu się uda. A co u ciebie ?
Anna German

Sortuj wg