Zjednoczone Stany Lękowe

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Zjednoczone Stany Lękowe

przez ladywind 21 gru 2013, 00:30
nerwa napisał(a):a co do spotkania, no to najlepiej na srodku - w Warszawie :P

Jestem zaa :-)
I bez obawy na zlocie nie będe Wam trula o lekach:-)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 21 gru 2013, 00:32
ladywind, w pracy tez ciagle wchodze :-/ w sumie ja czy w pracy czy w domu, to to samo - siedze na necie i tyle :(
Czesto tez jak np. cos pisze na komputerze (w pracy) to mam i tak otwartego facebooka caly czas :P Zreszta, z kolega z biurka obok porozumiwamy sie na czacie, zeby nei przeszkadzac innym :D
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Zjednoczone Stany Lękowe

przez ladywind 21 gru 2013, 00:34
nerwosol-men, a jakie bierzesz benzo ? Ja ostatnio bralam rok temu . W sumie może i dobrze .

wieslawpas, dzisiaj popoludniu samopoczucie mi dość mocno popsulo :(
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe

przez wieslawpas 21 gru 2013, 00:36
nerwa napisał(a):PJT,

A mi forum najbardziej pomaga jak np. zle sie czuje, siedze w domu, mam objawy rozne i wtedy jak sie napisze o tym, ktos napisze ze tez tak ma, czy ze to normalne (np. uboki po lekach) to czlowiek sie uspokaja. Ale tak w dluzszym uzytkowaniu , to wlasnie pozwala nie-zapominac o chorobie niestety (bo caly czas przychodza nowi, z nwoymi objawami itd. wiec chcac nie chcac czlowiek sie na tym skupia). A druga sprawa, ze to jest internet - to nie są relacje w realu tylko takie troche wirtualne, zamykanie sie w tym swiecie i to tez nie jest dobre :(
Tzn. ja czuje sie czasem tak (jak za dlugo siedze), jakby moj umysl byl uwieziony w tym swiecie wirtualnym, gdzie co chwile sprawdza sie forum, facebooka czy maila - zamiast po prostu żyć... No ale co poradzic, ciezko sie z tego wyrwac :)

Dobrze oddalas cala istore sprawy.

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 21 gru 2013, 00:37
Wieslaw, a jak tam w Wawie sytuacja - da rade na letnich oponach jeszcze jezdzic? Bo ja przyjezdzam w sobote praktycznie w nocy, a w niedziele mam fryzjerke z rana i potem i tak nie zmienie pewnie nigdze. Dopiero w poniedzialek.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Zjednoczone Stany Lękowe

przez wieslawpas 21 gru 2013, 00:39
nerwa, Bez problemu dasz rade na letnich śniegu nie ma, temperatura dodatnia, dzis pewnie z +3, pada deszcz.

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 21 gru 2013, 00:42
A no to super :) dzieki za info. Cos sie towarzystwo porozchodzilo chyba.. a Ty jak tam, jeszcze na parking dzisiaj lecisz?
Ja rogaliki wstawilam do piekarnika - bo musze wykorzystac wszystko co zostalo do jedzenia ;)

Zjednoczone Stany Lękowe

przez wieslawpas 21 gru 2013, 00:43
Pewnie zaraz rozmowa zaniknie bo wszycy poloza sie spac. Dzis noca zapodalem taki lek Pronazmium co pisalem wczesnije, staraszny zamulacz. Ospalosc i otępienie.

-- 21 gru 2013, 00:44 --

nerwa, No tak lece na ten pargking jeszcze

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 21 gru 2013, 00:45
Aaa no tak pisales, ze zamula :-/ kurde ja z kolei, mimo ze kiepsko spalam to jakas rozbudzona jestem. A wiesz, teraz mam problem, bo statnio tak spie : od 3 do 10. Jutro przyjade jakos kolo 22. A rano musze byc na Stegnach na 8 (!!!), wiec wstac trzeba kolo 7, a to dla mnie srodek nocy! Dodatkowo po samolocie i podrozy jestem za bardzo pobudzona i spac nie moge :) A jeszcze jak bede wiedziala, ze rano wstaje to w ogole nie wiem jak zasne :(

-- 20 gru 2013, 23:46 --

tak zazdroszcze ludziom, ktorzy niezaleznie od okolicznosci po prostu sie klada i zasypiaja o kazdej porze... ehh :(

Zjednoczone Stany Lękowe

przez ladywind 21 gru 2013, 00:48
nerwa, z tym kolegą co piszecie w pracy ,to się usmialam :-)

A u mnie na śląsku zaczął śnieg padać i bielutko na dworze :-)

Zjednoczone Stany Lękowe

przez wieslawpas 21 gru 2013, 00:49
nerwa, Mnie tam dzisiaj pscholozka powiedziala, ze takie przestwienie godzin snu zle dziala na nerwice, to znaczy ze obajwy sa moecniejsze. Nie wiem ile jest w tym prawdy, ciekawe co sama uwazasz. Po takiej podroze tez bym sie mocno stresowal, ale wiesz co moze nie ma sie co martwic na zaspas. Bo moze sie okaze ze bedzesz wymeczona i zaśniesz.

Zjednoczone Stany Lękowe

przez ladywind 21 gru 2013, 00:51
wieslawpas, bralam kiedys ten lek ,lekarz przepisal mi go swego czasu na lęki .
Faktycznie bardzo zamula ale na sen jest dobry

nerwa, mnie też rano tak ciężko się wstaje a usnac ciężko

Zjednoczone Stany Lękowe

przez nerwa 21 gru 2013, 00:52
wieslawpas, ja to mam tak, ze jak nie spie w nocy (albo spie tylko kilka godzin) to kolejny dzien mam tragiczny... mam duzo wieksze lęki, czuje się jak na niezłym kacu. Oprocz tego boje się, ze np. samochodem nie moge jechac, bo nie bede ogarniała co sie dzieje i takie tam.
Ale zauwazylam tez, ze np. jak spie te 8h, ale od 4 - 12 (albo i pozniej), to sie tez gorzej czuje niz jak w "normalniejszych" godzinach (np. 12-8)

-- 20 gru 2013, 23:53 --

ladywind, no my mamy tu z 10 osób w pokoju i nie jest lekko wytrzymac :( jak tak kazdy a to telefon odbiera, a to gadac zaczyna - to juz czasem lepiej na czacie :) (tym bardziej, ze czesto gadamy o innych wspopracownikach :P )

Zjednoczone Stany Lękowe

przez ladywind 21 gru 2013, 01:04
nerwa, to widzę że wesoło masz tam w pracy :P
Apropo niewyspania ,to często mam dołek i wtedy lęki lubią też się pojawiać . Jeszcze mam też tak że niekiedy szkoda mi kłaść się tak wcześniej bo w tym czasie np mogę popisać na forum .:-)

Sortuj wg