Kobiety które nigdy nie były w związku i dziewice. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Bonus 05 sie 2014, 16:51
Tacy ludzie nie potrafią przestrzegać granic, ani zasad. Normalni ludzie muszą mieć świadomość, co im wolno, a co nie i tego się trzymają.
A takie głupki tego nie szanują, nie przestrzegają, dlatego przekraczają granicę, która jest bardzo cienka. Jeżeli ktoś nie widzi tej granicy, no to z nim coś jest nie w porządku.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez Doberman 05 sie 2014, 16:53
Bonus napisał(a):Tacy ludzie nie potrafią przestrzegać granic, ani zasad. Normalni ludzie muszą mieć świadomość, co im wolno, a co nie i tego się trzymają.
A takie głupki tego nie szanują, nie przestrzegają, dlatego przekraczają granicę, która jest bardzo cienka. Jeżeli ktoś nie widzi tej granicy, no to z nim coś jest nie w porządku.

Tu się z Tobą zgodzę na 100%.
Doberman

przez Aranjani 05 sie 2014, 16:53
Bonus, one nie są głupie i naiwne... one wiedzą czego chca i wiedza jak działają na facetow
A jesli seks im sprawia przyjemnosc... dlaczego nie. Jak ktos lubi czekolade to tez ją sobie kupuje :)
Aranjani

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Doberman 05 sie 2014, 16:55
Pytanie do pań, o czym lubicie żeby chłopak z Wami rozmawiał? Znalazłem się w takiej sytuacji, że muszę wiedzieć o czym rozmawiać z dziewczyną.
Doberman

przez Bonus 05 sie 2014, 16:59
Właśnie, często te granice są przekraczane przez takie, głupie i niemądre dziewczyny, które niewłaściwie postępują.
One sobie nie zdają z tego sprawy, że nie wolno przekraczać granic, że pewnych rzeczy nie wolno robić i trzeba się powstrzymać. One to olewają, na tyle beszczelnie, że stają się wyrafinowane i zdegenerowane.
Przykro to mówić, ale tak się dzieje, a ja nie akceptuję takich dziewczyn. Dla mnie ktoś, bez własnych zasad i granic, nie jest wiele wart.

przez Doberman 05 sie 2014, 17:02
Bonus napisał(a):Właśnie, często te granice są przekraczane przez takie, głupie i niemądre dziewczyny, które niewłaściwie postępują.
One sobie nie zdają z tego sprawy, że nie wolno przekraczać granic, że pewnych rzeczy nie wolno robić i trzeba się powstrzymać. One to olewają, na tyle beszczelnie, że stają się wyrafinowane i zdegenerowane.
Przykro to mówić, ale tak się dzieje, a ja nie akceptuję takich dziewczyn. Dla mnie ktoś, bez własnych zasad i granic, nie jest wiele wart.

Nie tylko dziewczyny takie są. Mnóstwo chłopaków też takich jest.
Doberman

przez carlosbueno 05 sie 2014, 17:02
Przecież seks gdy się jest dojrzałym seksualnie to powinna być normalność a nie jakaś zwyrodniałość. Dla mnie tam nastolatki uprawiające seks na dyskotekach to nic zdrożnego, wręcz zazdroszczę im, że mi to dane nie było.
Największy Forumowy Maruda

przez Bonus 05 sie 2014, 17:03
No i co z tego, że takie dziewczyny szukają seksu i to lubią? Ale trafiają na różnych typów, którzy nie zawsze są dla nich mili i w porządku.
Czy uprawianie seksu z gościem, który ma żonę i dzieci, a "na boku" robi takie rzeczy z jakąś małolatą, to jest w porządku? Czy oszukiwanie, kłamanie i wprowadzanie kogoś w błąd też jest w porządku??

przez Doberman 05 sie 2014, 17:04
Bonus napisał(a):No i co z tego, że takie dziewczyny szukają seksu i to lubią? Ale trafiają na różnych typów, którzy nie zawsze są dla nich mili i w porządku.
Czy uprawianie seksu z gościem, który ma żonę i dzieci, a "na boku" robi takie rzeczy z jakąś małolatą, to jest w porządku? Czy oszukiwanie, kłamanie i wprowadzanie kogoś w błąd też jest w porządku??

Nie, nie jest w porządku.
Doberman

przez Aranjani 05 sie 2014, 17:06
Ale kobieta ktora lubi seks ma swoje zasady. Swoje a nie Twoje. jakby nie bylo ale geanice i zasady kazdy czlowiek ustala sobie sam. A drugi czlowiek moze je akceptowac albo nie. To juz jego problem ;)
Aranjani

przez Doberman 05 sie 2014, 17:07
Aranjani napisał(a):zasady kazdy czlowiek ustala sobie sam.

Niestety, ale większość młodych ludzi ustala sobie nie zasady, ale brak zasad.
Doberman

przez carlosbueno 05 sie 2014, 17:09
Doberman napisał(a):

Przeprowadziłeś sondaż na dużej próbie młodych czy tylko Ci się tak wydaję. Z resztą ja też raczej typ bez zasadowy jestem a seksu zero. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

przez zmęczona_wszystkim 05 sie 2014, 17:10
Aranjani napisał(a):Ale kobieta ktora lubi seks ma swoje zasady. Swoje a nie Twoje. jakby nie bylo ale geanice i zasady kazdy czlowiek ustala sobie sam. A drugi czlowiek moze je akceptowac albo nie. To juz jego problem ;)

Dokładnie tak. :brawo:

przez Doberman 05 sie 2014, 17:11
carlosbueno napisał(a):
Doberman napisał(a):

Przeprowadziłeś sondaż na dużej próbie młodych czy tylko Ci się tak wydaję.

Nie przeprowadzałem sondażu, ale jeszcze niedawno chodziłem do szkoły, więc wiem jaka jest dzisiejsza młodzież.
Doberman

Sortuj wg