sprawy damsko - męskie..

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

sprawy damsko - męskie..

przez dogomaniaczka 07 lut 2011, 19:42
nerwicaman, bez wycieczek osobistych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;/

-- 07 lut 2011, 18:43 --

harpagan83, to może jeszcze podasz szczegóły z życia swojego intymnego? sorry ale strefy erogenne a pisanie że lubisz lizać cipkę to trochę inna sprawa.

-- 07 lut 2011, 18:45 --

nerwicaman, więc daruj sobie takie wycieczki bo skończy się to ostrzeżeniem. oczywiście pewnie nie będziesz miał pojęcia za co.
dogomaniaczka

sprawy damsko - męskie..

przez nerwicaman 07 lut 2011, 19:46
dominika bez wycieczek osobistych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Miłość to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń to jedna dusza w dwóch ciałach

sprawy damsko - męskie..

przez paradoksy 07 lut 2011, 19:46
nerwicaman, kochanie, obrałeś sobie za cel bycie adwokatem harpagana? po każdej mojej odpowiedzi skierowanej w jego stronę znajduje się Twój genialny post.
idiotyzmy to Ty sobie możesz pisac i nie życzę sobie obrażania mnie.
Naucz się czytać, geniuszu, skoro tylko wy w 2 osoby nie zrozumieliście tekstu pisanego :roll:
Jakoś do harpagana potem doszło o co chodziło. A do Ciebie nie.
Jeśli masz zamiar w każdym temacie komentować moje posty to sobie daruj bo to się nazywa OFFTOP.
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

sprawy damsko - męskie..

przez dogomaniaczka 07 lut 2011, 19:46
nerwicaman, widzę że bardzo się cieszysz.
dogomaniaczka

sprawy damsko - męskie..

przez kubaka666 07 lut 2011, 19:49
harpagan83 napisał(a):ja tam lubię lizać Cipkę i lubię jeszcze jak jakaś laska dotyka mojego wacka stopami, ale czystymi ;) :twisted:

te wszystkie zabawy typu stopa-wacek, stopa-usta, stopa-stopa i inne podobne nie są prawe. będziesz za nie w piekle lizał kopyta szatana.
śmieszy mnie to co napisałem powyżej.

"jesteś dziwny." i słowo nerwicą się stało.

sprawy damsko - męskie..

przez Mantis 07 lut 2011, 19:53
Harpagon.
Przy całej mojej sympatii do ciebie, w jaki sposób
harpagan83 napisał(a):ja tam lubię lizać Cipkę i lubię jeszcze jak jakaś laska dotyka mojego wacka stopami, ale czystymi ;) :twisted:

ma się do
Mantis napisał(a):Ponoć całe ciało kobiety jest jedną wielką sferą erogenną.
Ja też potrafię odczuwać przyjemność z dotyku ale jest to po prostu przyjemność, jak przy jedzeniu pizzy, czy lodów.
Jak to u was wygląda?

Imho dziewczyny mają rację.
Dziewczyny, rozumiem że to może być przyjemne, ale u was jest to rodzaj seksualnej przyjemności?

sprawy damsko - męskie..

przez paradoksy 07 lut 2011, 19:56
Mantis, no właśnie jak zwróciłam koledze harpaganowi uwagę że nie odpowiada na pytanie to się oburzył i poskarżył na mnie do admina :mrgreen:
paradoksy

sprawy damsko - męskie..

przez nerwicaman 07 lut 2011, 19:57
paradoksy tak rozgryzlas mnie :great: nie obrazam Cie piszac ze to, co piszesz uwazam za idiotyzm. tak samo moge napisac ze Ty mnie obrazasz zwracajac sie do mnie ironicznie geniuszu. i zrozumialem o co chodzilo w poprzedniej wypowiedzi. odpowiedz mi na pytanie. czy pisanie o strefach erogennych kobiety nie jest tez zwiazane z tematyka seksualna? jesli tak to przeciez rownie dobrze mozna napisac o waginie jak i o nadgarstkach, czy nie?
ps nie starczylo by mi dnia, zeby wypowiadac sie pod kazda Twoja wypowiedzia ;)

dominisiu nie ciesze sie, jesli Cie to interesuje to slucham muzyki i pije kakao :smile: ale bede musial was powoli opuscic, jeszce kiedys popiszemy

sprawy damsko - męskie..

przez paradoksy 07 lut 2011, 19:59
nerwicaman napisał(a):paradoksy tak rozgryzlas mnie :great: nie obrazam Cie piszac ze to, co piszesz uwazam za idiotyzm. tak samo moge napisac ze Ty mnie obrazasz zwracajac sie do mnie ironicznie geniuszu. i zrozumialem o co chodzilo w poprzedniej wypowiedzi. odpowiedz mi na pytanie. czy pisanie o strefach erogennych kobiety nie jest tez zwiazane z tematyka seksualna? jesli tak to przeciez rownie dobrze mozna napisac o waginie jak i o nadgarstkach, czy nie?
ps nie starczylo by mi dnia, zeby wypowiadac sie pod kazda Twoja wypowiedzia ;)

dominisiu nie ciesze sie, jesli Cie to interesuje to slucham muzyki i pije kakao :smile: ale bede musial was powoli opuscic, jeszce kiedys popiszemy

no jednak taki genialny nie jesteś, skoro offtop nie tyczył się stref erogennych, tylko lizania cipki (post harpagana). :mrgreen:
wiele razy było tu już mówione, że to NIE JEST TEMAT o preferencjach seksualnych.
jak dla mnie pytanie "jakie są strefy erogenne kobiety?" od "lubicie lizać cipkę?" SPORO się różni.
jeśli dla Ciebie te pytania się niczym nie różnią to gratulacje ;)
paradoksy

sprawy damsko - męskie..

przez harpagan83 07 lut 2011, 20:02
nerwicaman, Mantis, dzięki zapoparcie:great:
chłopaki. kubaka666, Tylko że ja nie jestem fanatykiem religijnym, i nie jestem świętym. Lubie seks i dążę do stałego zwiazku z dziewczyną z którą będę robił to na co Ja i Ona będzemy mieć ochotę. wierzę w Boga i szanuję ludzi którzy wierzą w niego owiele mocniej i gorliwiej, nie smieje się z nich że są zacofani bo chcą UPRAWIAĆ SEKS DOPIERO PO ŚLUBIE!!!. Więc może zejdź ze mnie? :great:

-- 07 lut 2011, 20:05 --

paradoksy napisał(a):Mantis, no właśnie jak zwróciłam koledze harpaganowi uwagę że nie odpowiada na pytanie to się oburzył i poskarżył na mnie do admina :mrgreen:

Poskarżyłem sie na Ciebie do Admina bo straszysz mnie ostami, które są nieuzasadnione. Wiem że nadurzywasz swoich uprawnień żeby przynajmniej w internecie być kimś bo w realnym życiu nikogo Twoje osty nie interesują. :lol:
Ostatnio edytowano 07 lut 2011, 20:07 przez harpagan83, łącznie edytowano 1 raz
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

sprawy damsko - męskie..

przez nerwicaman 07 lut 2011, 20:06
paradoksy roznia sie - nie napisalem ze nie, ale albo oba sa offtopem albo zadne z nich.
moze genialany nie jestem, ale Ty myszko tez raczej nie, problem polega na tym ze Ty piszesz jakbys myslala, ze jednak jestes

sprawy damsko - męskie..

przez dogomaniaczka 07 lut 2011, 20:07
harpagan83, jesteś niereformowalny. za dużo razy już się Ciebie upominało.
dogomaniaczka

sprawy damsko - męskie..

przez kubaka666 07 lut 2011, 20:16
harpagan83, nie siedzę na Tobie. żartowałem. a tak wogóle to dobry post napisałeś. rozbawił mnie. masz moje poparcie również. ale nie chce mi się kłucić znikim, więc nie będę.
śmieszy mnie to co napisałem powyżej.

"jesteś dziwny." i słowo nerwicą się stało.

sprawy damsko - męskie..

przez khaleesi 07 lut 2011, 20:27
Wow co za temat .
Że też Nie natrafiłam na niego wczesniej :mrgreen:
He he jaka otwartość wypowiedzi . Niektóre jednak zbyt otwarte. :mrgreen:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg