Kilka pytań tylko do Kobiet :)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Kilka pytań tylko do Kobiet :)

przez Krzysiek1234 18 lip 2010, 02:17
Ale jak to :-| to mi nie sprzeda? :cry:

Dyskryminacja ze względu na płeć, ot co!

A może po prostu jestem transwestytą i chciałbym akurat zakupić jakieś pończoszki? :mrgreen:

Mam nadzieję, że nikomu zbytnio nie przeszkadza offtop :)

przez linka 18 lip 2010, 09:57
1.Tak
2. Allegro
3. Nie
4. Tak ( bardzo wazne żeby poza rozmiarem buta była długość wkładki - wtedy wiadomo czy but pasuje)
5. Tak
6.-
Nie kupuję ubrań na allegro - ale odpowiem na te pytania tak jakby dotyczyły generalnie kupowania ubrań gdziekolwiek
7. Nowe i używane
8.Bardzo często - można trafić na super okazje - uwielbiam kupować bieliznę z outletów - tam czasem mozna kupić markowe staniki za grosze.
9.Jest mi to bez różnicy, staram się tylko kupować w miarę markowe dżinsy - bo te się długo nosi
10. Przez internet nie, zawsze zostawiam to na ostatnią chwilę i nie miałabym czasu żeby ją odesłać gdyby nie pasowała
11. Nie mam ulubionych
12. Takie których często nie mogę spotkać w drogeriach sieciowych (dużo kosmetyków Żiaja, jakieś pierdółki typu bibułki matujące, cienie do powiek (paletki), nie wiem czy mogę zrobić reklamę - kosmetyki EDM i pędzle - niedostępne praktycznie nigdzie indziej tylko przez internet)
13. Często kilka sztuk na raz, staram się u jednego sprzedawcy, co jakiś czas - tak żebym 10 razy nie musiała płacić za przesyłkę, dlatego lubię gdy sprzedawca ma kilka kosmetyków jednej firmy do wyboru
14. Raczej nie, no chyba że znacznie różni się od kosztów wysyłki tego samego produktu u innych sprzedawców, jak kupuję jedną rzecz - to czasem porównuję czy taniej nie wyjdzie w sklepie, ale przy 2-3 produktach zwykle to się opłaca więc nie kręcę nosem
15. Zawsze kupuję po wpłacie na konto, nie ruszam się z domu, mam konto internetowe
16. 40-42 jestem wysoka
17. 41
18. Ojej, czarny, szary, czerwony, niebieski - jakoś tak to będzie.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez fobia 18 lip 2010, 10:16
Magdaa, Twój biznes zapowiadasię ciekawie :D daj znać jak ruszysz -trzymam kciuki :great: Pomogę i odpowiem na pytania ;)

1. tak
2. allegro
3. tak
4. tak
5. tak
6. na dokładny rozmiar
7. nowe
8. tak
9.z tym to różnie, ale lubię h&m, new look, atmosphere,river island...
10. sukienki tylko w realu
11. jak w 9
12. cienie do powiek, balsamy...
13. Przeważnie kupuję pojedyńczo ,ale zdarza się kupować więcej sztuk
14. raczej tak
15. po zakupie od razu przesyłam pieniądze na konto
16. S/M
17. 38
18. nie mam ulubionego koloru jeśli chodzi o ubrania
19. raczej nie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez betty_boo 18 lip 2010, 10:58
no to jeszcze ja (Twoja kolejna potencjalna klientka:)):

1.tak
2.Allegro
3.tak, głównie
4.nie
5.nie (ale kupuję soczewki)
6.na wygląd i cenę, jakość
7.nowe, chociaż używanymi z natury nie gardzę:) używane z A. jednak jakoś do mnie nie przemawiają
8.z second - handów, outletów jakoś mi brak w okolicy
9.w Anglii zawsze odwiedzam Bay, Next, Primark
10.nie
11.punkt 9 + Reserved, Pull&Bear, Crop House
12.nie
13.zależy od oferty
14.nie bardzo
15.po wpłacie na konto
16.36/38
17.36/37
18.czerwony, czarny, szary
19.nie

Proszę:)

przez Paranoja 18 lip 2010, 11:45
Madziu, robię często zakupy na allegro, sprzedawałam również, więc jeśli chodzi o jedną i drugą stronę powiem Ci tak: zwracaj szczegóły na to by opis i zdjecia były ładne, najlepiej w jakimś programie do obróbki zdjęć wytnij tło itp. Dodaj rozmiary i wymiary w cm to ważne, bo wiem, że mimo że widnieje na metce 38 to coś przyjdzie za duże, albo za małe, więc wole czytać wymiary. Poza tym, na aukcje więcej osób 'poluje' przekonałam się o tym, bo jak dałam kup teraz, to mało kto się zainteresował, nie mówiąc o tym, że nikt nie kupił, natomiast w licytacji było wieksze zainteresowanie.
Hitem moim jesli chodzi o sprzedaż to było sprzedanie kolekcji o Backstreet Boys, ktora od lat leżała mi pod łóżkiem. Myślałam, że sprzedam za jakieś marne parę złotych, a okazało sie że na licytacji poszło za 189 zł. Padłam jak widziałam tą cenę.

Powodzenia kochana, sama mam ochotę na sprzedaż ubrań bo robiłam właśnie porządki w szafach i dużo rzeczy wyrzucam. aaa i polecam stronę www.mojeciuchy.pl czy jakoś tak. można tam sprzedać i kupić właściwie wszystko, ale nie ma opłat, sprzedajesz tylko po ustalonej cenie, nie ma licytacji, nie ma też czasu ile dana rzecz jest pokazywana, bo "znika" dopiero wtedy jak sama ja usuniesz, albo jak ktoś ją kupi.

Pozdrawiam
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez paradoksy 18 lip 2010, 12:35
1. nie
2. kupuje w sklepie
3. nie
4. nie
5. nie
6. nie kupuje
7. i takie, i takie
8. nie
9. nie obchodzą mnie marki
10. wole w sklepie/szmatexie kupić
11. sram na marki ;P z butów zaś lubie nike
12. nie kupuje przez net kosmetykow
13. jesli kupuje (nie przez internet) to po 1 sztuce
14. nie kupuje przez internet
15. nie kupuje przez internet
16. 38
17. 38/39
18. szary
19. nie kupuje przez internet
paradoksy

przez Shadowmere 18 lip 2010, 12:52
1. tak
2.allegro
3. tak
4. nie
5. tak
6.jakość
7. szczerze mówiąc,bez różnicy.
8. sporadycznie
9. GAP,Hilfiger,ralph lauren(niestety podejrzanaie niska cena miala odzwierciedlenie w tym,że czasem zamawialam podróby :))
10. nie
11.h&m,patrizia pepe,th
12. perfumy
13. róznie
14. tak.
15. zawsze po wyplacie.
16. 38/40
17. 40-41
18. szary i czarny.
19. nie.
Shadowmere

przez MOCca 20 lip 2010, 13:44
Tylko koniecznie zareklamuj się "tu" przynajmniej bedę miała pewność co do sprzedawcy i w razie czego z reklamacją nie będzie problemu. ;)

Jak się zna swój rozmiar...no trudno powiedzieć jak ma się 36 lub Xeske to zawsze będzie pasować przynajmniej góra, ze spodniami to już lekki koszmar inaczej rozlożone proporcje, a to większy tyłek, biodra albo łydki, z butami to już totalna klapa - to jedyna rzecz, której nigdy nie kupię no chyba, że będę miała prawo do zwrotu. ;) Na mojego "kopyta" co prawda 37/38 dobrać coś to jak wygrana na loterii.

Ps. Mam nadzieję, ze ceny nie będą parzyć w oczy. :)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Shadowmere 20 lip 2010, 13:50
MOCca, kopyta :shock: ? 37/38 to male dziewczęce nóżki!
Shadowmere

przez Magdaa 20 lip 2010, 15:12
Nie było mnie kilka dni, a tu temat tak pięknie rozkwitł :mrgreen: :smile:
Chciałam Wam wszystkim BARDZO serdecznie podziękować za udzielenie mi odpowiedzi, to dla mnie naprawdę ważne!
Oczywiście że się tutaj zareklamuję, a jak :smile: Zawsze to właśnie 'swój sprzedawca' a ze swoim to nie ma problemów i jest pewność że się nie dostanie cegły :mrgreen:

Paranoja- bardzo dziękuję za wszystkie rady! Jeśli chodzi o stronę wizualną to mam już specjalne programy do robienia aukcji, natomiast zdjęcia ubrań i opisy mam od jednego z moich dostawców :smile: Jako, że sama jestem wzrokowcem to wiem jakie to ważne. Masz rację z tymi aukcjami, jak już dostanę towar to wtedy będę się nad tym wszystkim głębiej zastanawiać, na razie siedzę i dalej uczę się programów obsługujących sklepy na portalach aukcyjnych :smile:

Krzysiu- Tobie mogę nawet strój diablicy sprzedać, ale pod jednym warunkiem- jak mi potem przyślesz fotkę w tym przebraniu :pirate: :mrgreen:

Co do cen- każdą rzecz wybieram indywidualnie i przebieram w dostawcach, aby znalezc rzeczy dobre gatunkiem i ceną, mam nadzieję że będzie akurat :smile: Też muszę jako tako to przeanalizować pod względem ekonomicznym, ale wszystko po kolei. Miałam plan, aby już w tym tygodniu ruszyć, ale jednak przez mój urlop (z którego wróciłam godzinę temu) i przez pewien pogrzeb dość bliskiej mi osoby, sprawy się przeciągną.
Ale co nagle to po diable, wszystko w swoim czasie. Siedzę w domu, czytam i uczę się programów, tworzę szablony, w międzyczasie zbieram pieniądze. Wam pozostaje trzymać kciuki za swoją nerwicową koleżankę. Pamiętajcie, nerwica czy depresja nie może Wam przeszkodzić w życiu !

Jeszcze raz bardzo bardzo bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi !!!
Magdaa

przez ALEKS*OLO 20 lip 2010, 20:35
Magdaa, nie wiem czy jeszcze potrzebujesz więcej ale sie dopisze :P

1. Bardzo rzadko
2. Jeśli już to Allegro
3. Tak.
4. Jeszcze nie miałam okazji
5. jw.
6. Jakość, materiał, wygląd, cena
7. Kupuje takie i takie.
8. Ojj bardzo lubie takie ciuszki.
9. Różne różniste
10. Raz kupiłam taka sukienke na Allegro i byłam niemile zaskoczona i zawiedziona.
11. Nie mam konkretnej ulubionej.
12. -
13. to zależy
14. Tak
15. Po wpłacie
16. 38/40
17. Damska płetwa 40
18. Czarrrny głównie
19. bez różnicy

Ciekawa jestem tych ciuszków :D Daj znać jak już ruszysz!
A forumowiczki będą mieć jakiś rabacik ? :mrgreen:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez fobia 20 lip 2010, 21:31
ALEKS*OLO, dobrze kombinujesz z tym rabacikiem ;)

Magdaa, będziesz z tymi ciuszkami na allegro czy na jakiejś innej stronce?

przez Magdaa 20 lip 2010, 22:02
Rabaty są zależne od tego, jak będzie szło :smile: Jak dobrze, to wtedy mogę myśleć nad rabatami, ale na starcie niestety nie, bo wiecie- jedną partię się sprzeda, ale trzeba mieć pieniądze na następną. Więc wszystko zależy od obrotów :smile:
Będę na Allegro, potem pomyślę nad innymi portalami. Chciałam też na stronie internetowej zrobić sklep, ale nie jestem pewna jak technicznie to pogodzić- w końcu asortyment mam jeden, a nie mogę w dwóch miejscach go sprzedawać, bo co jak na raz ta sama rzecz się sprzeda, a w hurtowni już jej nie będzie? :mrgreen: :pirate: ;)
Dlatego najpierw ruszę na Allegro, a potem będę myśleć co dalej. Małymi krokami ;) 8)
Magdaa

przez Paranoja 20 lip 2010, 23:24
tak czy siak: powodzenia :D

ja na mojeciuchy.pl sprzedałam wczoraj sukienkę :D

jak wrócę z wakacji to bedę wystawiała inne rzeczy, a reszta, ktora sie nie sprzeda to pójdzie do domu samotnej matki.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

Sortuj wg