Co teraz robisz?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Co teraz robisz?

przez Thazek 05 mar 2011, 10:16
Brid, linka, Mi babcia z dziadkiem zmarli w jednym roku
babia pierwsze a dziadek po 2 miesiąch... to było dopiero przeżycie! Ale dałem radę...

a Wy mordercy chcecie sie pozbyć swoich babć? :twisted: :twisted: :twisted:
ja Wam dam! :lol:
Thazek

Co teraz robisz?

przez Brid 05 mar 2011, 10:17
Thazek, ludź ludziowi nie równy :mrgreen: jak tam twoja stabilizacja emocjonalna ?
Brid

Co teraz robisz?

przez Thazek 05 mar 2011, 10:20
Brid, Chujowo ale bojowo :D
Thazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Co teraz robisz?

przez linka 05 mar 2011, 10:23
Nie lubię jej, nie cierpię, jakbym mogła to bym z nią w ogóle nie rozmawiała, ona jak mało kto potrafi mnie tak wyprowadzić z równowagi, że cały dzień chodzę nabuzowana!! Nic a nic nie przypomina "dobrej babuni" z reklam i bajek.... a na dodatek z nią mieszkam :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Co teraz robisz?

przez Thazek 05 mar 2011, 10:28
linka, Ty tak poważnie? :shock:
Thazek

Co teraz robisz?

przez linka 05 mar 2011, 10:29
Tak ja tak poważnie. Co cię tak dziwi - kochasz całą swoją rodzinę?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Co teraz robisz?

przez Thazek 05 mar 2011, 10:31
linka, Kocham całą mimo tego co mi zrobili...
Thazek

Co teraz robisz?

przez Brid 05 mar 2011, 10:36
tak, ja też mam ochotę zrugać swoja babcie, pokazać jej swoje miejsce w szeregu, bo tylko żądzi się wszystkim i wszystkim w domu, ale jak sobie pomyśle, że ma 84 lata i zaraz pójdzie do piachu to tego nie robie. napsuła już dużo krwi...
Z drugiej strony powdzieram ją, że w takim wieku ma jeszcze taką werwę i sile do życia.
Masakrycznie twarda jest psychicznie. jej matka zmarła w gdy ona miała 12 lat, a mąż gdy miała no ze 30 ? koło, może życie kształtuje charakter... albo się go po prostu ma...
Ostatnio edytowano 05 mar 2011, 10:43 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Poprawiłam, bo wychodziło, że jej mama zmarła w wieku 12 lat ;)
Brid

Co teraz robisz?

przez linka 05 mar 2011, 10:42
Thazek, E ale mojej nie da się lubić, jest wścibską, kłótliwą, wredną istotą ...od której w życiu nie usłyszałam miłego słowa. Nie że jej nie kocham, chyba tak, ale nie lubię.....i nigdy nie lubiłam...ot co.
Przyjaciel forum

Co teraz robisz?

przez Zenonek 05 mar 2011, 10:43
linka, Lubi robic, prowokowac niesnaski miedzy pozostalymi czlonkami rodziny ? Moja caly czas sieje intrygi i predzej by cos obcym dala niz swoim wnukom.

Co teraz robisz?

przez Thazek 05 mar 2011, 10:49
linka, To tak jak mój kumpel...
słuchaj:
Miał babcie ona miała ok 80lat i strasznie jej nienawidził! ona mieszkała na dole ona na górze robił imprezy itp
a mama mu zmarła też jakoś nie dawno na raka! a to była córka jego babci ,którą tak nie lubił wręcz nienawidził! :evil:
tak się to ciągło pare lat babcia mu robiła takie sceny ,że na policje dzwoniła w nocy jak była jakaś domówka u niego!
wiem bo widziałem a bywałem tam często!
Aż w końcu po jakimś czasi policja póka do drzwi i mówią ,że babcie potrącił samochód!
Kumpel banan wbity i poszedł z policją bo ją potrąciło kawałek od domu...
no i wywiad Policja: "Ile babcia miała lat?"
kumpel: "Kur w a nie wiem stara jak węgiel była" :lol:
Policja: "Może tam podejdziemy i zabierzesz to co babcia miała w reklamówce...?
Kumpel: ok!
Kumpel: Otwierając reklamówkę mówi do policji: "O Kur w a !! babcia miała pęłną reklamówkę cukierków chciała sobie życie osłodzić a tu ją ciężarówka pierdolła!!!"
:lol: :lol:
kumpel przeszedł sam siebie :D
Thazek

Co teraz robisz?

przez linka 05 mar 2011, 11:42
Zenonek napisał(a):linka, Lubi robic, prowokowac niesnaski miedzy pozostalymi czlonkami rodziny ? Moja caly czas sieje intrygi i predzej by cos obcym dala niż swoim wnukom.

8) Chyba mamy tą samą babcię :lol:
Ona jest chora jak się z kimś nie pokłóci, albo jak czegoś nie skrytykuje ( nie proszona o zdanie) a no i wypominanie wszelakiego rodzaju błędów przed kilkunastu lat...a w ogóle najważniejsze jest CO Ludzie powiedzą.
TOKSYCZNA JEST JAK ODPADY RADIOAKTYWNE. :-|
Przyjaciel forum

Co teraz robisz?

przez NoOneLivesForever 05 mar 2011, 12:48
W takim razie moja babcia jest cudowna, czasami mnie denerwuje, ale to tylko drobne szczególiki przy tym co piszecie! Musiałem to wykrzyczeć ;-).
a w ogóle najważniejsze jest CO Ludzie powiedzą.
Nienawidzę, nie cierpię, nie znoszę postawy co ludzie powiedzą. :evil:
NoOneLivesForever

Co teraz robisz?

przez Korba 05 mar 2011, 12:51
a ja nie mam żadnych babć, dziadków, ani rodziców.

jak to w sobotę - wyleguję się w wyrku, piję kawę i lookam na comedy central. i dzisiaj nawet nie mam wyrzutów sumienia, bo wczoraj posprzątałam mieszkanie po pracy, a potem jeszcze byłam na basenie. to se mogę polegiwać ;)
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Sortuj wg