czego aktualnie słuchasz?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: czego aktualnie słuchasz?

przez coma 03 sty 2011, 23:33

coma

przez bez cenzury 04 sty 2011, 00:48

:yeah: :yeah: :yeah:

[Dodane po edycji:]

bez cenzury

przez linka 04 sty 2011, 00:52
bez cenzury, och jaka radość cieszy nas że jesteś taki elokwentny ( pamiętaj sprawdź znaczenie tego słowa w słowniku, bo jeszcze napiszesz, że cię obrażam) i osłuchany....jak na homofoba to masz ogromny repertuar piosnek o gejach. Słuchaj słuchaj, może ci przejdzie. :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bez cenzury 04 sty 2011, 00:58
linka, nie rób offtopu, przyklad dawać musisz :lol:
bez cenzury

przez linka 04 sty 2011, 01:03
bez cenzury, no popatrz mi wolno a tobie nie, to jest dopiero LOL :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez bez cenzury 04 sty 2011, 01:06
linka, no tak przynajmniej w wirtualnym świecie jesteś kimś ;), możesz sobie porządzić, posłuchaj tego

:great:
bez cenzury

przez ehhe 04 sty 2011, 01:38

ehhe

przez linka 04 sty 2011, 02:06
bez cenzury, a Ty posłuchaj tego :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=wBWDYQBnRdE
http://www.youtube.com/watch?v=6rnJosYUAQo

Tekst jak tekst, miernota, ale refreny są niezwykle esencjonalne.

Co do prawdziwego życia....na szczęście omijają mnie takie wspaniałe atrakcje jak ciebie - na dziwki nie chodzę......to nudy w życiu...ale zawsze jest to forum i ktoś kto swą elokwencją powala mnie na łopatki... 8)
Przyjaciel forum

przez Korba 04 sty 2011, 02:27

Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez bez cenzury 04 sty 2011, 09:42
linka, przypuszczam że nie jeden facet powalił cię na łopatki :twisted: (lubisz to...).
A z moją elokwencją jest wszystko ok, ale jak ktoś jest gburem to zniżam się do jego poziomu bo wtedy moje słowa do niego docierają, w tym wypadku tyczy się to ciebie. Pisze ciebie z małej litery ponieważ zmalałaś w mych oczach i nie zasługujesz na wielką literę, co najwyżej na wielką lance :lol: .
Jedno trzeba ci przyznać co do wielkości, Jesteś największą hipokrytką na tym forum i miałaś okazję to udowodnić w nie jednym temacie :lol: :lol: :lol:
Piszesz ciągle o tolerancji, ale nie jedną osobę na tym forum wyrzuciłaś z powodu odmiennego zdania i nie jednen temat został usunięty z powodu różnicy z twoim światopoglądem. Gratuluje i jednocześnie współczuje że rodzice tak mocno zryli twoją psychikę że gubisz sie w rzeczywistości. Pewnie nie kupowali ci lalek i trzymali tygodniami w łazience. Nie martw się będzie dobrze. Nie słucham Nagłego Ataku Spawacza poniewasz to jest jakieś discopolo, a nie rap, no ale widzę że tobie pasuje taka wulgarna muzyka.
:lol: :lol: :lol:

Ostatnio edytowano 04 sty 2011, 10:58 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
bez cenzury

przez linka 04 sty 2011, 11:03
No i co teraz? mam ci wlepić ostrzeżenie bo wyzywasz mnie od dzieci trzymanych w łazience :lol: tak jak ty się żaliłeś o to molestowanie? Już raz ci powiedziałam nie używaj słów których znaczenia nie znasz :D Hipokryzja - bo słucham reggae i nie jestem homofobem? Czy co tym razem wymyślisz? Wszyscy użytkownicy i tematy wyrzucane, blokowane czy banowane nie były przeze mnie, dla twojej wiedzy o elokwentny, ale za porozumieniem wszystkich moderatorów...więc jeśli masz jakieś zastrzeżenia pisz skargę do admina zamiast się tu wyrzygiwać, okejjjjjjjj?
ps a jednak umiesz użyć słownika - gratuluję!
Przyjaciel forum

przez coma 04 sty 2011, 13:12

coma

przez bez cenzury 04 sty 2011, 14:17
linka napisał(a):No i co teraz? mam ci wlepić ostrzeżenie bo wyzywasz mnie od dzieci trzymanych w łazience :lol: tak jak ty się żaliłeś o to molestowanie? Już raz ci powiedziałam nie używaj słów których znaczenia nie znasz :D Hipokryzja - bo słucham reggae i nie jestem homofobem? Czy co tym razem wymyślisz? Wszyscy użytkownicy i tematy wyrzucane, blokowane czy banowane nie były przeze mnie, dla twojej wiedzy o elokwentny, ale za porozumieniem wszystkich moderatorów...więc jeśli masz jakieś zastrzeżenia pisz skargę do admina zamiast się tu wyrzygiwać, okejjjjjjjj?
ps a jednak umiesz użyć słownika - gratuluję!

Acha :blabla:

bez cenzury

przez Wujek_Dobra_Rada 04 sty 2011, 20:35

Wujek_Dobra_Rada

Sortuj wg