Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez agnieszka.m 13 maja 2010, 11:26
przewraca, a popier... to określenia, które mają kompletnie inne zabarwienie. To drugie jest chamskie i obraźliwe i nie wiem kto może nie czuć się takimi słowami urażony. Ponadto linka, zwróć uwagę na kontekst obydwu omawianych wypowiedzi - moderator obrażał wielu ludzi dlatego, że opowiadali się na niełamaniem prawa, Shadowmere obraziła jedną osobę, która nie wypowiadała się, że tak powiem, bardzo elokwentnie. Ponadto z tego co zauważyłam, Shadowmere jest również chora, ma za sobą traumatyczne przeżycia, leczy się, chodzi na terapię, a jednak nie ma dla niej takiej taryfy ulgowej. I to jest sprawiedliwość...
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez MOCca 13 maja 2010, 11:35
wovacuum napisał(a): A uwierz mi,majàc jedno ostrzezenie ,trzeba siè bardzo pilnowac ,zeby nie zarobic drugiego.W moim przypadku,muszè siè pilnowac,zeby komus cosik"ciekawego" nie dowalic.

Wovacuum tylko, że Ty dostałaś osta zupełnie za coś innego (podobno), jeśli się dobrze orientuje, i nikogo nie obrażasz, nawet w tzw. żartach. Może Shadowmere będzię się teraz pilnować, żeby w tych "żartach" nieświadomie nie obrażać.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez paradoksy 13 maja 2010, 11:45
Mam nieodparte wrażenie, że robicie -przysłowiowe - z igły widły...

Tu większość jest chora, i tłumaczenie, że ktoś się leczy itp. nie ma nic do rzeczy, bo to forum, a zanim naciśniesz 'enter' masz te chwilę na zastanowienie. :roll:

Najlepiej wymienić moderatorów, adminów, albo w ogóle niech ich nie będzie - niech się dzieje co chce i wszyscy będą zadowoleni. ;)
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agnieszka.m 13 maja 2010, 12:02
paradoksy, jasne, wszyscy (łącznie ze mną) się leczymy i wiem, że nie jest to dobry argument do tej dyskusji, moja odpowiedź była tylko apropo tego, że Rid sam jest chory i wolno mu przez to wypisywać takie bzdury. Ok, ja kończę, ta dyskusja i tak do niczego nie prowadzi. Każdy ma swoje racje, a moderatorzy zdania nie zmianiają.
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez Ridllic 13 maja 2010, 12:36
agnieszka.m, pewnie ,że się należy w 100% Cię popre w tym tylko jest jedno "ale "traktujcie mnie jak traktuje ja Was , Podstawowa kwestia znajdz mi osobę której wlepiłem jakieś ostrzeżenie lub bana za to ,że potrafi napisać szczerze co myśli o forum czy tam prywatnie o mnie , więc nazywanie tego ,że wszyscy moderatorzy nadali tutaj ostrzeżenie to nieprawda tym bardziej ,że ja zaraz po wypowiedzi Hani usmiechnolem się i tyle . Każdy z nas ma pełną autonomiczność działania i nikt nikomu w kompetencje nie wchodzi dla mnie to nawet na upomnienie nie zasługuje i tyle ,ale nie ja tu jestem tylko moderatorem ktoś odebrał to inaczej .

druga sprawa przeczytaj jeszcze raz ,szkoda ,że decydujesz odnośnie czego w glowach się popi.... osobiście mam wrażenie ,że chodzilo mi ,że ktoś się napracował a pierwsze co uslyszał to a idz z tym do dupy ,to jest złe, na co to itp. a jak nie ma się już czego złapać no to praw autorskich się można doczepić .

trzecia sprawa powiązana z tym co napisalem powyżej , Zeby Cie tak nie bolało mimo ,że ja traktuje Was inaczej i mam głęboko te ostrzeżenia i przyznawanie ich . poproszę osobe funkcyjną o przyznanie mi ostrzeżenia mam nadzieje ,że będziesz zadowolona z mojej decyzji

i takie spostrzeżenie na koniec wiele osob dostrzega tylko innych , jeśli ktoś coś dla kogoś to od razu zdeptać ,zgnoić i dowalić ale jeśli coś już ociera się o tą osoby to delikatne jak skorupka jajka . Ludzie nie tędy droga, naprawde troche dystansu do siebie i do tej choroby czy tam zaburzenia Pozdrawiam ten zuy ;)

i tak zupełnie na koniec tutaj nie warto być szczerą osobą i wypowiadać to co się myśli , lepiej być biednym schorowanym jęczącym człowiekiem . wolajacym o tym jaka to niesprawiedliwośc na świecie panuje .
Ridllic

przez Magdaa 13 maja 2010, 12:46
yans napisał(a):Agnieszko, nie usprawiedliwiając uchybień w pracy moderatorów, wydaje mi się "ludzkim" być bardziej pobłażliwym dla osób nam bliskich, niż obcych.

Dlatego moderatorem powinien być ktoś, kto nie zna osobiście ludzi z forum (albo powiedzmy ZBYT WIELU ludzi z forum). Ponadto myślę, że nie powinien mieć zaburzeń osobowości...
Na naszym forum jest tak, że ekipę moderatorską tworzą ludzie którzy w rzeczywistości się przyjażnią albo chociaż znają (pewnie nie wszyscy, ale większość). I tak, coś w tym jest że koleżanka koleżance czy kolega koledze ostrzeżenia nie przyzna 'bo nie wypada'. Ja też już nie raz widziałam sytuacje gdzie moderator ewidentnie powinien dostać ostrzeżenie, ale nie dostanie 'bo jak to będzie wyglądać' a ponadto jak można przyznać osta znajomemu... I tym oto magicznym sposobem moderatorzy na tym forum są bezkarni.

Tyle z mojej strony wtrącone do dyskusji, więcej nie będzie bo mam dzisiaj chu..owy dzień, a ponadto nie mam czasu :hide:
Pozdrawiam.
Magdaa

przez Ridllic 13 maja 2010, 12:48
no jak to tak jak wygląda u mnie :mrgreen:
Ridllic

przez scrat 13 maja 2010, 12:51
Magdaa napisał(a):Ja też już nie raz widziałam sytuacje gdzie moderator ewidentnie powinien dostać ostrzeżenie, ale nie dostanie 'bo jak to będzie wyglądać' a ponadto jak można przyznać osta znajomemu...

My się za przegięcia opierniczamy we własnym gronie.
Przyjaciel forum

przez Magdaa 13 maja 2010, 12:55
Rid- dali Ci osta tylko dlatego, że społeczeństwo się zbuntowało. Gdyby nikt nie zareagował to byś go nie dostał.
Scrat- to może szarzy użytkownicy też we własnym gronie się będą opierniczać?
To nie jest sprawiedliwość, prawo powinno być równe dla wszystkich, a moderatorzy czasami naprawdę przeginają pałę- mnie już nie raz któryś obraził (a raczej panie moderatorki :roll: ) i nigdy nie poniosły za to konsekwencji. Nie, nie będę teraz wklejać linków bo:
a) nie mam teraz czasu
b) mam nowe konto i ciężko by mi było stare posty znależć

Dobra spadam stąd, buzka!
Magdaa

przez linka 13 maja 2010, 12:59
Magdaa napisał(a):I tym oto magicznym sposobem moderatorzy na tym forum są bezkarni.

Nie powiedziałabym....ja już raz wyleciałam z funkcji, Alexolo też........a, bez obrazy Ty jesteś przykładem tego, że "mamy uczucia" bo jako pierwsza po zbanowaniu, słusznym z resztą, wróciłaś....... :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Ridllic 13 maja 2010, 13:00
Magdaa, przeczytaj mojego posta powyżej i nie rozpowszechniaj głupotek .
Ridllic

przez scrat 13 maja 2010, 13:02
Magdaa napisał(a):Scrat- to może szarzy użytkownicy też we własnym gronie się będą opierniczać?

Jeżeli ktoś uważa że ktoś inny (jego znajomy) przegiął to przecież może napisać mu priva. Nie możemy osłabiać naszej pozycji kłócąc się między sobą przy użytkownikach.
Przyjaciel forum

przez agnieszka.m 13 maja 2010, 13:28
miałam juz w tym temacie nie pisać, ale muszę :D
Ridllic, nie domagałam się, byś dostał osta, ponadto takie wymuszone ostrzeżenie można wiesz o co roztrzaskać. Popieram Magdę, w życiu byś go nie dostał, gdyby nie to zamieszanie - a drugiego to już z całą pewnością nie dostaniesz :smile: . Chciałam tylko i wyłącznie pokazać, jak nierówne jest traktowanie użytkowników na tym forum, Twój post był tylko przykładem, on ostatnio najbardziej rzucił mi się w oczy, tego typu postów moderatorów (obrażających innych użytkowników) było znacznie więcej, ale nie mam teraz czasu na szukanie (w przerwach pracuję :D ).

przez Pstryk 13 maja 2010, 13:53
:lol: zabawne jest to, że piszecie, że nie macie czasu szukać postów, wstawić linki na poparcie Waszych argumentów ale na pisanie ciągle postów i wałkowanie tego samego macie czasXD
Pstryk

Sortuj wg