Powiedz prawdę i tylko prawdę :)

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

przez Prakseda 15 lip 2016, 00:41
Niemampomysłu, nikt Cię tu nie ignoruje, ale jeśli nasze odpowiedzi/tłumaczenia Cię nie satysfakcjonują, to nic na to nie poradzimy. Przegadywanie się w nieskończoność nie ma sensu.

przez Niemampomysłu 15 lip 2016, 00:42
salir napisał(a):
Niemampomysłu napisał(a):...nie potrafisz tego napisać? Jestem jakaś gorsza i mi nikt nie udzieli prawdziwej odpowiedzi?

Nie ogarniam...zrobilam co moglam aby odpowiedziec na pytanie..wyluzuj

...nie interesuje mnie to co ktoś tam napisał. Pytam się tutaj i czekam na odpowiedź.

przez Niemampomysłu 15 lip 2016, 00:44
...NIE INTERESUJE MNIE ŻADEN LINK. CHCĘ ODPOWIEDZI TAKIEJ JAK DOSTAJĄ TUTAJ INNI. NIE CHCĘ ŻADNEGO LINKA. CHCĘ ODPOWIEDZI OD WAS. ODPOWIEDZI PISANEJ WŁASNYMI SŁOWAMI.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sailorka 15 lip 2016, 09:38
zignorujmy trolla i grajmy dalej... a jak będzie pisać i przeszkadzać nam w grze, zgłosi się to do admin

masz kota?
Cześć, jestem czubkiem

przez takie tam 15 lip 2016, 09:58
Miałem.

Zakładasz czasami skarpetki nie do pary?
takie tam

przez sailorka 15 lip 2016, 11:40
staram się tego nie robić :mrgreen:

umiesz gwizdać?
Cześć, jestem czubkiem

przez Niemampomysłu 15 lip 2016, 13:27
...nie jestem żadnym trollem i nie macie prawa mnie tak nazywać bo nie wiecie kim jestem. Nikogo nie wyzywam tutaj od chamów i ignorantow a tak się teraz zachowujecie. Wiecznie mnie ktoś ignoruje. Zadałam pytanie tak jak inni i nie dostałam odpowiedzi bo jestem gorsza. Skoro jestem gorsza to można mną pomiatać i nazwać mnie trolem po czym olać bo po co sobie zadawać tyle pracy i odpowiedzieć własnymi słowami na moje pytanie. Jeżeli ktoś stąd mnie zgłosi gdziekolwiek to tego pożałuje.
...moje pytanie brzmi. Skąd się biorą paski w paście do zębów. Nie otrzymałam odpowiedzi. To całe forum to jeden wielki żart z ludzi którzy przez całe życie byli wyśmiewani. To mi /cenzura/ na pewno pomoże w czymkolwiek.

przez nieboszczyk 15 lip 2016, 13:37
paski w paście do zębów biorą się ze zmielonych minerałów dodawanych do pasty w celu nadania właściwości ściernych.
czy breneka która uderzy w pas bezpieczeństwa będzie w kratke po odciśnięciu w niej tkaniny z pasa po uderzeniu?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Niemampomysłu 15 lip 2016, 13:41
nieboszczyk napisał(a):paski w paście do zębów biorą się ze zmielonych minerałów dodawanych do pasty w celu nadania właściwości ściernych.
czy breneka która uderzy w pas bezpieczeństwa będzie w kratke po odciśnięciu w niej tkaniny z pasa po uderzeniu?

...nie. To nie jest prawdziwa odpowiedz.

przez nieboszczyk 15 lip 2016, 14:27
Niemampomysłu napisał(a):
nieboszczyk napisał(a):paski w paście do zębów biorą się ze zmielonych minerałów dodawanych do pasty w celu nadania właściwości ściernych.

za paski w paście do zębów odpowiada inny kolor tych zmielonych minerałów równo ułożony w rządkach.
czy tak wygląda twoje samopoczucie w dniu przylotu do odległego obcego kraju zaraz po wylądowaniu?

https://www.youtube.com/watch?v=pTHF_gJT4NA

przez Niemampomysłu 15 lip 2016, 14:37
nieboszczyk napisał(a):
Niemampomysłu napisał(a):

za paski w paście do zębów odpowiada inny kolor tych zmielonych minerałów równo ułożony w rządkach.
czy tak wygląda twoje samopoczucie w dniu przylotu do odległego obcego kraju zaraz po wylądowaniu?

https://www.youtube.com/watch?v=pTHF_gJT4NA

...czy ja niewyraźnie piszę? Nie, to nie jest prawdziwa odpowiedź.

przez nieboszczyk 15 lip 2016, 14:41
to niewiem
nie odpowiedzialaś na moje pytanie
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Niemampomysłu 15 lip 2016, 14:48
...mi też nikt nie podał prawdziwej odpowiedzi na moje pytanie.

przez mirunia 15 lip 2016, 15:51
Wewnątrz tubki znajdują się malutkie ludziki, które są odpowiedzialne za umieszczenie kolorowych pasków na paście. Mają malutkie wiaderka z 3 farbkami i podczas wyciskania pasty wylewają farbkę. :105:

Sortuj wg