Piszemy opowiadanie!

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Piszemy opowiadanie!

przez Prakseda 27 wrz 2014, 22:55
Kiedy w końcu dotarło do niego, iż obcy przemówił w jego ojczystym języku, w pełnym urazy filigranowym Janie aż zagotowało się ze wściekłości. Jednym ruchem prawicy pochwycił kielon "zielonego", wydudlał jego zawartość i ciężko sapiąc wycedził przez zęby:
- To je mój strój roboczy... - wziął głęboki oddech, po czym nerwowo wykrzyknął - Poniał?!*

*Kochani, pozwoliłam sobie "uciąć" wcześniejsze kwestie i ograniczyć się tylko do stworzonego przez siebie fragmentu, w innym przypadku wyhodujemy tu literackiego tasiemca, którego nieustannie będziemy kopiować i wklejać ;)

Piszemy opowiadanie!

przez lojantka 29 wrz 2014, 15:16
-W takim razie z zawodu musisz być ciotą! - zakrzyknął w uniwersalnym języku ludzkości strwożony bezczelnością malca zielony ludek, a zęby mu zazgrzytały. Stwory jęły spoglądać znacząco po sobie, dał się słyszeć szmer podenerwowania.
lojantka

Piszemy opowiadanie!

przez Arasha 29 wrz 2014, 15:25
Pieprz napisał(a):Szedł se Jaś porą wieczorną po polu kukurydzy swojego dziadka. Zbliżała się pełnia więc musiał jak najszybciej dotrzeć do domu. Nagle przypomniał sobie że zesrał się w gacie.

Pieprzu ! Nie psuj nastroju :nono:

Btw Niezła idea z tym opowiadaniem, ciekawe tylko jak długo będą chętni do pisania :bezradny:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Piszemy opowiadanie!

przez lojantka 29 wrz 2014, 15:34
noo, te obesrane majty trochę nadszarpnęły konwencję jaką można by obrać :D
lojantka

Piszemy opowiadanie!

przez Psychoanalepsja_SS 01 paź 2014, 16:15
harlancoben napisał(a):-W takim razie z zawodu musisz być ciotą! - zakrzyknął w uniwersalnym języku ludzkości strwożony bezczelnością malca zielony ludek, a zęby mu zazgrzytały. Stwory jęły spoglądać znacząco po sobie, dał się słyszeć szmer podenerwowania.

Jaś nagle zamarł w pijackim stuporze, wzrok zawieszony, a wargi rozwarte na pół gwizdka... Gdzieś głęboko w jego 18-letnim serduszku zapikała świadomość, że tak naprawdę jest tą rustykalną ciotą, a świadomość, którą kiedyś zamiótł pod swe nędzne legowisko, powraca teraz jako potwór podwyrny, wykluwszy się z kokonu dziecięcego samozwątpienia. Być może już do końca życia niczym Syzyf będzie nasz Jaś wyrzucać ten śmieciuch do kubła, tylko po to żeby jakiś chochlik, żartowniś, odkopywał syf i wdmuchiwał go Jaśkowi prosto w twarz. A tymczasem...

Piszemy opowiadanie!

przez lojantka 02 paź 2014, 13:53
A tymczasem pozaziemskie istoty wiedzione ni to gniewem, ni to rozczarowaniem, że ich kompan od kieliszka okazał się być tak niskich lotów, rozpoczęły między sobą naradę półgębkiem celem ustalenia dalszego postępowania w sprawie. -Wszczepić czipa i dymać do domu, czy zaciągamy go na pokład? No ku*wa, Brezencjuszu, słyszysz mnie? Wszczepiamy, czy go bieremy ze sobą, weź się skup chociaż na chwilę...'
lojantka

Piszemy opowiadanie!

przez Psychoanalepsja_SS 05 paź 2014, 18:46
'Abominanty...' - zaczął Brezencjusz, odrywając swój odwłok od rury toaletowej - 'Ty wiesz, że jestem zwolennikiem metod radykalnych... Wszczepiamy czipa, implantujemy trzecie oko między czołem a czaszką i niech się uczy sztuki polityki... Kiedyś premierem Polski zostanie i nad każdym domem offsetowe F-16 rozpylą tablicę Mendelejewa... Szaleństwo!'

Sortuj wg