zadajesz pytanie

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Re: zadajesz pytanie

przez Duran84 20 lip 2008, 15:31
Dużo lepiej niż zanim wpadłem na pomysł zarejestrowania się na tym forum... Dziękuję Za To Forum.

Ulubiony film :?: (pewnie było, ale nie chce mi się szukać :P)
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

przez MOCca 21 lip 2008, 00:21
dziwne, ale ostatnio polubiłam bajki, takie na wielką skalę, dużej produkcji, kiedy ostatnio przeżywałam dołek, odwiedziłam kino i wybrałam się na Kung Fu Panda, nie powiem w kilku momentach nawet się uśmiechnęłam, a teraz czekam na MADAGASKAR 2 :D

Czy myśleliście kiedyś na poważnie o wstąpieniu do klasztoru? Jeśli tak z jakich przyczyn, powołania czy zdarzeń losowych?
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Zagubiona=> 21 lip 2008, 14:38
Nigdy o tym nie myślałam.

Jaki kolor przeważa w Twojej szafie??
Zagubiona=>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez adam_s 21 lip 2008, 15:42
Czarny

Masz jakąś ulubioną maskotkę? :D
GG: 5988000

przez MOCca 21 lip 2008, 18:17
Mam wymyślonego szczura jeśli można zaliczyć do maskotek, ma zielony kubraczek i fioletowe trzewiczki heh :)

jaki macie fetysz? ;)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Zagubiona=> 21 lip 2008, 19:08
Nie lubię odwiedzać lekarzy,żadnych,jakiś mam uraz. Ludzie w fartuchach przed którymi trzeba się spowiadać,tak ich postrzegam ;) A dentysty nie lubię najbardziej :mrgreen:

Jeśli kogoś w jakiś sposób oceniasz(np.na ulicy przypadkiem) to na co w pierwszej chwili zwracasz uwagę w wyglądzie??
Zagubiona=>

przez Zagubiony148 21 lip 2008, 21:49
[quote=Zagubiona=> Jeśli kogoś w jakiś sposób oceniasz[/quote]
Nie oceniam ;) . No chyba że kołuje się na boki, trzyma flaszkę w ręce i wygląda jakby się bał wody - wtedy to ewidentny menel :mrgreen: . Na co najpierw zwracam uwagę? Na twarz.

Najbardziej wstydliwa sytuacja?
Po co nosić maskę, gdy nie ma się już twarzy?
Emil Cioran

Bo jest to znakomitym mężom nie honor, jak niewolnikom ślęczeć godzinami przy obliczeniach.
Gottfried Wilhelm Leibniz

przez MOCca 21 lip 2008, 22:10
Wstyd przed samą sobą :?

Czy posiadacie dziesiejszych, współczesnych bohaterów, którzy zainspirowali was do dalszego działania, są waszymi idolami, moralnym modelem, wzorem do naśladowania???

przez julie 22 lip 2008, 21:17
dobre pytanie :)
niestety, od pół roku jestem wyprana z jakichkolwiek wartości i consequently jak śpiewał gdzieśtam kiedyśtam Slipknot: "my heros are dead, they died in my head"

często miewasz bezsenne noce i jak sobie z nimi radzisz?
Can as well die if cannot fly

przez Pstryk 22 lip 2008, 22:16
wychodzę na spacer :)

pozostanę w temacie: często miewasz koszmary senne?
Pstryk

przez adam_s 22 lip 2008, 22:35
Raz na tydzień mniej więcej.

ulubiony batonik/wafelek?
GG: 5988000

przez Zagubiona=> 22 lip 2008, 22:47
3 bit :mrgreen:

Sądzisz że sny mają jakieś znaczenie?? Mi np. jakieś dwa tygodnie śniło sie że zadźgałam śrubokrętem krokodyla w domu mojej cioci,a na drugi dzień mój kuzyn zdemolował jej mieszkanie pod wpływem jakiegoś świństwa.
Chodzi mi o to czy myślisz że to miało ze sobą jakiś związek??
Zagubiona=>

przez linka 23 lip 2008, 10:44
Jestem w stanie uwierzyć w to, że są ludzie o wielkiej wrażliwości którym nieświadomie może się coś wyśnić, może to był przypadek ale słyszałam już o kilku takich sytuacjach i zwykle się sprawdzały.......z resztą jak wytłumaczyć to, że gdy mojej mamie śnią się zęby lub grzyby zawsze po tygodniu najpóźniej ktoś z naszej rodziny jest chory........ja to przyjmuję do wiadomości nie wnikając w naukowe przyczyny....bo po co, nie wszystko da się wytłumaczyć:-)

Czu uważasz, ze są sytuacje w życiu człowieka gdy powinien użyć siły fizycznej, np spoliczkować kogoś, czy nie dopuszczasz absolutnie "przemocy fizycznej"?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez IceMan 23 lip 2008, 13:51
Skończyć studia, znaleźć jakąś porządną i stabilną pracę, poznać cudowną kobietę, z którą spędzę resztę życia i tym życiem się razem z nią cieszyć ;)

Jaki jest dla Ciebie największy priorytet w życiu?
Przyjaciel forum

Sortuj wg