zadajesz pytanie

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Re: zadajesz pytanie

przez the grove unlimited 20 maja 2010, 01:35
jaaa napisał(a):Temat ten ma na celu bliższe poznanie naszych forumowiczów Utworzony także po to, aby troszeczke urozmaicić życie

Zasady: Odpowiadamy na pytanie przedmówcy, zadajemy następne pytanie, odpowie na nie ten, kto tu następny trafi...

Zaczynam:

czy jestes szczesliwy/szczesliwa?

a ja kończę temat :) bo dziecinny z deka i mało rozrywkowy.
Proszę na moje posty odpowiedać merytorycznie, na osobiste złośiwe, itp uwagi nie odpowiadam i nie reaguję.
Jak ktoś chce, to zapraszam na maila, ale nie na pw. Nie odpowiadam na pw w ogóle!!!
medicine@op.pl

przez ALEKS*OLO 20 maja 2010, 08:18
the grove unlimited, a Ty co ? Jaśnie władca? Jak nie pasi topic to nie zaglądaj, proste.

odp. obok

Jak czesto masz mysli o tym, że życie nie ma sensu ?
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez the grove unlimited 20 maja 2010, 08:36
ALEKS*OLO napisał(a):the grove unlimited, a Ty co ? Jaśnie władca? Jak nie pasi topic to nie zaglądaj, proste.

odp. obok

Jak czesto masz mysli o tym, że życie nie ma sensu ?

odbiję piłeczkę, nie pasuje? nie czytaj moich postów, prostsze :)
ps
elokwencją nie grzeszysz, więc może nie rozpędzaj się za bardzo :)
Ostatnio edytowano 20 maja 2010, 22:50 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Nie pasuje ci temat - nie pisz w nim postów. Daruj sobie też kometarze w styu "zamykam temat" - nie jesteś ani założycielem tematu ani moderatorem. I ostrzegam - nie obraaj innych userów.
Proszę na moje posty odpowiedać merytorycznie, na osobiste złośiwe, itp uwagi nie odpowiadam i nie reaguję.
Jak ktoś chce, to zapraszam na maila, ale nie na pw. Nie odpowiadam na pw w ogóle!!!
medicine@op.pl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez puszekokruszek 20 maja 2010, 09:22
blokuję te myśli i jak narazie świetnie mi to idzie więc można powiedzieć, że nie mam ;)

duże miasto czy wieś?
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez Majster 20 maja 2010, 17:18
the grove unlimited napisał(a):odbiję piłeczkę, nie pasuje? nie czytaj moich postów, prostsze :) ...elokwencją nie grzeszysz, więc może nie rozpędzaj się za bardzo :)
Po takich wypowiedziach nie wróżę temu jegomosciowi wspanialej tu przyszlosci. Wyrazne luki w tej, jakze trudnej, sztuce władania kulturalnym słowem i elokwencją. Nie trzeba szklanej kuli aby przewidziec jego rychle zniknięcie :mrgreen: :mrgreen:

Zdecydowanie miasto :)
Czwórniak czy trójniak?
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez puszekokruszek 20 maja 2010, 17:38
trójniak

Czy jechałeś/jechałaś kiedyś karetką na sygnale (jako pasażer)?
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez yans 20 maja 2010, 17:44
chyba ze dwa - trzy razy - gdy zaczęła mi się nerwica i jeszcze nie wiedziałem co i jak ;)

czy miałeś/aś okazję wzywać straż pożarną do pożaru? Jeśli tak, to co się paliło? (a może trzeba było ściągnąć kotka z drzewa? ;))
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez Natascha 20 maja 2010, 22:41
Nie.

Po jakim czasie od rzucenia człowiek przestaje mieć ochotę na papierosa?
Natascha

przez linka 20 maja 2010, 22:52
Nie wiem, nigdy nie rzucałam :oops:

W co najczęściej bawiłaś się w dzieciństwie?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Natascha 20 maja 2010, 23:15
Na podwórku miałam samych chłopaków- więc w typowo chłopięce zabawy jak zbijak, piłka nożna, łażenie po drzewach albo robiliśmy sobie konkursy typu- kto bardziej brudny wróci do domu :P Wdawałam się też w bójki- a, ze dziewczynki szybciej rosną...oni obrywali ode mnie :twisted:

Jakiej zabawy najbardziej nie lubiłaś/łeś?
Natascha

przez Lubomir 20 maja 2010, 23:33
Jakiej zabawy najbardziej nie lubiłaś/łeś?

Podchody, ponieważ ludzie oszukiwali a strzałki które rysowali często nie prowadziły na ich trop. :bezradny: :?
You can win if you want
If you want it, you will win
On your way you will see that life is more than fantasy.

przez Natascha 21 maja 2010, 15:14
A gdzie pytanie Lubomir?
Natascha

przez yans 21 maja 2010, 15:31
pytanie Lubomira zjadł smok z gatunku pytajnikojadów pospolitych :D

Czy smok wawelski, gdyby żył - miałby coś przeciwko Kaczyńskim w wawelskiej krypcie?
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez wovacuum 21 maja 2010, 15:50
mialby-pozrlby ich od razu :P

Jak kulturalnie powiedziec pyskatej babie na forum-ze jest pyskata i bez kultury-ale ubierajàc to ladnie w slowa???? :D
wovacuum

Sortuj wg