Uzależnienie od forum..?

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez IceMan 19 sty 2007, 18:03
Pisanie na tym forum, kontakt z ludźmi na forum, dzielenie się problemami i radzenie innym - to wszystko sprawia mi przyjemność i bardzo chętnie tu zaglądam. Mam podobnie jak ty Oliwka... Po prostu lubię tu siedzieć - w sumie niedługo wybije mi już pół roku na forum - na żadnym innym tak długo nie wytrzymałem (tu nawet to określenie nie pasuje, bo ja tu nie 'wytrzymuję' tylko zwyczajnie codziennie chcę tu zaglądać). Szkoda, że nie zawsze mam czas tu pisać, niekiedy (siła wyższa) mam długie przerwy w pisaniu tutaj, ale jak już mam czas coś napisać to robię to z czystą przyjemnością :D
Przyjaciel forum

przez gusia 19 sty 2007, 18:15
Tak Oliwko :P ,jestem miło przyzwyczajona,jak to powiedziałas ;)
Nie uważam że to cos złego.Fakt,absorbuje mnie bardzo,czasem może aż za...ale co tam,nic w związku z tym nie zaniedbuję :roll: ;)
Poza tym "poznałam" dzieki temu forum wspaniałych ludzi z podobnymi problemami a jedna nawet osobiscie i kontakt jest super :P
Pozdrawiam
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Re: Uzależnienie od forum..?

przez kari77 20 sty 2007, 18:23
...uzależniona (jeszcze) nie, ale rzeczywiście wciągające to forum (skarbnica wiedzy jak i powiew wirtualnego ciepła)
:)
...coraz mniej we mnie leukocytów światła *

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ina 22 sty 2007, 23:45
To forum to miejsce gdzie wreszcie jestem sobą. Nie muszę udawać dobrego humorku, uśmiechać się na siłę i mówić, że wszystko jest ok (choć nie jest). Mogę powiedzieć co mi "leży na wątrobie",poczytać Wasze opinie o lekach (mój lekarz nawet nie wspomniał o efektach ubocznych zapisanych leków, tu się dokładnie dowiedziałam) i zacząć wierzyć, że będzie dobrze, więc...dzięki za to forum! :D
Ina

przez viper_88 26 sty 2007, 17:57
Ja co prawda jestem zarejestrowany na tym forum dopiero od 5 dni, ale już teraz czuję "przyzwyczajenie" do zaglądania tutaj :smile: Widzę po prostu, że są tutaj ludzie, którym bez problemu mogę powiedzieć o tym, co mnie denerwuje i powoduje, że czasem czuje się po prostu okropnie

przez maiev 26 lut 2007, 19:30
a przyznam się co mi tam. To forum to mój nałóg - heh na szczęście jedyny :). Wczoraj w związku z jednym wydarzeniem nad którym się nie będę rozwodzić postanowiłam sobie że nic tu nie skrobnę, póki sobie tego i owego nie przemyślę. Bo już sama widze że czasem się potrafię nieźle zamotać - nawet pisząc tu. I co? Możecie własnie zobaczyć jaka ze mnie konsekwentna osoba. hehe
Ogólnie to myślę że powinnam stąd zniknąć na jakiś czas bo jakaś konfliktowa się robię ...hmmm. Chyba mi przejdzie niedługo. Ale jak tu odwyknąć na parę dni ?? Nałóg to nałóg. ;)
"I need a new version of me..."

przez IceMan 26 lut 2007, 20:09
Maiev, na forum pisz zawsze, tu się zarówno pomaga, jak i wygłasza opinie. Chociaż konfliktowości to ja w Tobie nie zauważyłem jeszcze, więc nie wiem, o czym ty piszesz ;)
Przyjaciel forum

przez YORKa 26 lut 2007, 20:16
haha-mysle ze z ty uzaleznieniem to jest tak jak z gg:)wchodze i od razu sprawdzam kto jest i co nowego slychac :lol:

przez shadow_no 26 lut 2007, 20:36
Tylko te reklamy denerwują, nie? :D
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez maiev 26 lut 2007, 20:44
kurcze - mnie to wszystko wkurza ale jakoś te reklamy mi sie w oczy nie rzuciły. Chyba się przyzwyczaiłam heh
To tylko u mnie czy wcale nie ma czata? Do niego tez przywykłam i tak zaglądam a tam ...niet. :)
"I need a new version of me..."

przez IceMan 26 lut 2007, 21:00
shadow_no napisał(a):Tylko te reklamy denerwują, nie? Very Happy

Trzeba się poświęcać :D ;) jak się chce mieć gdzie pisać
Przyjaciel forum

przez gusia 01 mar 2007, 01:16
jakie reklamy ? :roll:
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez IceMan 01 mar 2007, 16:19
a te po prawej i na górze... zabierają nam przestrzeń życiową, ale jak mus to mus
Przyjaciel forum

Re: Uzależnienie od forum..?

przez polakita 09 lut 2010, 18:50
bibi napisał(a):zauważyłam że jestem uzależniona od tego forum. no cóż...jest wciągające. :D

Heh, to właśnie wątek dla mnie!! Jestem uzależniona od forum, liczę na to że kiedyś mi przejdzie! Może jak zmienię pracę na bardziej absorbującą ;)
polakita

Sortuj wg