Związek i jego problem

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Związek i jego problem

przez refren 07 mar 2016, 13:34
agusiaww napisał(a): tak czy owak zwiazek bez seksu nie jest normalny i sa powody moga byc rozne, niemniej jak ktos nie chce seksu z roznych powodów to sie powinien wiazac z aseksualną osoba i po problemie.

Małżeństwo bez seksu nie jest normalne. "Związek" to trochę co innego. Dziewczyna ma 20 lat i chłopaka, który wariuje na punkcie seksu (choć sama się też do tego przyczynia), a co jeśli rzeczywiście wpadnie? Czy jw1994 jest na to gotowy?

Związek i jego problem

przez bittersweet 07 mar 2016, 22:36
jw1994 napisał(a):Przed przeczytaniem Waszych postów doszedłem do wniosku, Ona już dobrze wie czego ja chce.
Boi się tego zrobić, bo ma lęk, że wpadniemy koleżanka jej nie dawno wpadła... .
:shock: będziecie uprawiac seks dopiero gdy zachce się jej potomka ? to nieczesto poruchasz ;)
To żart ofc, bo trudno mi brac na poważnie teksty o leku przed ciązą, gdy do wyboru do koloru jest metod antykoncepcyjnych. Postawa tej panny jest dziwna, powinna się wybrać albo do ginekologa albo do psychologa, zamiast tego wodzi Cie za nos.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Związek i jego problem

przez SouthernSun 08 mar 2016, 17:27
bittersweet napisał(a):
jw1994 napisał(a):Przed przeczytaniem Waszych postów doszedłem do wniosku, Ona już dobrze wie czego ja chce.
Boi się tego zrobić, bo ma lęk, że wpadniemy koleżanka jej nie dawno wpadła... .
:shock: będziecie uprawiac seks dopiero gdy zachce się jej potomka ? to nieczesto poruchasz ;)
To żart ofc, bo trudno mi brac na poważnie teksty o leku przed ciązą, gdy do wyboru do koloru jest metod antykoncepcyjnych. Postawa tej panny jest dziwna, powinna się wybrać albo do ginekologa albo do psychologa, zamiast tego wodzi Cie za nos.

Metod antykoncepcji jest wiele ale żadna nie zapewnia 100% skuteczności. Jeżeli tak bardzo się boi się że będzie miała dziecko z mężczyzną którego kocha (to smutne) to zawsze można łączyć ze sobą stosowanie niektórych metoda antykoncepcji. Jednak myślę że oprócz tego potrzebna jest interwencja psychologa /psychoterapeuty który skonfrontuje myślenie tej dziewczyny z rzeczywistością ponieważ ewidentnie lęk ten jest niewspółmierny do szansy zajścia w ciąże przy zastosowaniu antykoncepcji.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Związek i jego problem

przez SouthernSun 08 mar 2016, 17:29
Metod antykoncepcji jest wiele ale żadna nie zapewnia 100% skuteczności. Jeżeli tak bardzo boi się że będzie miała dziecko to zawsze można łączyć ze sobą stosowanie niektórych metoda antykoncepcji. Myślę że lęk może wynikać z niewiedzy.

Związek i jego problem

przez jw1994 19 mar 2016, 14:14
Po problemie :angel: :great:

Związek i jego problem

przez agusiaww 19 mar 2016, 19:29
jw1994, :lol:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg