dziewczyna nie wie czego chce - proszę o pomoc

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez moolat91 22 wrz 2014, 12:28
Cześć ! mam problem. Od jakiegoś czasu podoba mi się pewna dziewczyna - niby nic wielkiego ale tu napotykają mnie trudności. Zaprosiłem ją na wesele - poszła bardzo chętnie i bawiliśmy się świetnie. Mialem jednak świadomość ze ma kogoś i z tą świadomością poszliśmy na wesele. A tam okazywaliśmy sobie czułości, typu przytulanie się, czule dotykanie, siedzenie na kolanach itp. Po weselu napisała że dla jasności wspomni - nie zerwie z chłopakiem bo jest z nim szczęśliwa a ja jestem tylko przyjacielem :shock: . Jednak na poprawinach dochodziło do podobnych sytuacji miedzy mną a nią. Dlaczego robi coś takiego? Zależy jej na nim? Na mnie? Dodam że mi na niej bardzo zależy.. Bardzo mnie to męczy.. Proszę o jakieś rady.. :( co mam zrobić w tej sytuacji?
Ostatnio edytowano 22 wrz 2014, 12:33 przez Śmiercionauta, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przeniesiono w/w wątek ze względu na tematykę postu

przez vespertine 22 wrz 2014, 13:11
Cóż uważam, że dziewczyna po prostu miała chwilę słabości i jej się spodobałeś. A w domu przyszło otrzeźwienie. Możesz próbować coś dalej działać ale co z tego będzie to nie wiem. Zależy też jaką masz motywację, ja tam walczyłabym. Bo jak to mówią "chłopak nie ściana przesunie się".

A to co odczuwasz to ani nie depresja ani nie nerwica. Od nieszczęśliwe zauroczenie, które powoduje smutek.
Gdziekolwiek jestem, bądź będę niebo należy do mnie...

przez Łapa 22 wrz 2014, 16:34
moolat91 nie tyka się zarezerwowanego towaru. :nono:
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mala_milka 19 paź 2014, 14:08
Może sama nie wie czego chce? Dziwna jakaś i nie nazwałabym jej dobrze prowadzącą się kobietą. Wg. mnie nie warto sobie zaprzątać głowę kimś takim. Nawet jakby była z Tobą w związku to pewnie podobne zachowania miałyby miejsce, skoro ta tak szybko się zakochuje... Zresztą, mniejsza o to, ona raczej nic nie czuje do Cb. Ma faceta, którego cały czas chce i to się nie zmienia, z Tb chciała po prostu się zabawić.

przez oka22 23 paź 2014, 08:44
tak wiele osób postępuje w ten sposób :są z kimś a zabawiają się z innymi na boku
Nie powinno tak być ,ale niestety tak jest .
I w małżeństwach też
Bardzo bolesne ,niektórzy nigdy nie dorastają
1 krok do tyłu a 2 do przodu =1 do przodu

Sortuj wg