Mam takie głupie, teoretyczne pytanie.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Lux24 05 cze 2013, 13:54
Czy jest możliwe aby się z kimś idealnie rozumieć, idealnie czuć w każdej możliwej sytuacji (od codzienności aż po łóżko), chcieć spędzać z tą osobą jak najwięcej czasu, odczuwać rzeczy, których nie potrafi się nazwać, a jednocześnie takiej osoby nie kochać?

przez SweetNovember... 06 cze 2013, 00:30
Lux24 napisał(a):Czy jest możliwe aby się z kimś idealnie rozumieć, idealnie czuć w każdej możliwej sytuacji (od codzienności aż po łóżko), chcieć spędzać z tą osobą jak najwięcej czasu, odczuwać rzeczy, których nie potrafi się nazwać, a jednocześnie takiej osoby nie kochać?

Czy jest możliwe aby pewien zwierz przechadzał się na czterech kończynach, wymachiwał radośnie trąbą, objadał się błogo roślinym menu, lubił błotko i dumnie reprezentował podgromadę ssaków łożyskowych, a jednocześnie nie był słoniem ?

Rozumiesz... :105:

Mamuty się nie liczą :nono:
Sara: Nelson, do you want to be my November ?
Nelson: Yes...

przez tahela 06 cze 2013, 01:33
SweetNovember...,
trąbe ma tylko słoń ;) wiec nie jst
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez SweetNovember... 07 cze 2013, 00:04
tahela,
też myślę że to musi był Słoń (czyli Love) :smile:

Lux24,
w sumie nieważne czy to 'coś' nazwiesz 'Słoniem', czy też inaczej zaklasyfikujesz, ważne że jest miłym 'zjawiskiem' dla Ciebie ;)
Sara: Nelson, do you want to be my November ?
Nelson: Yes...

przez coccinella 07 cze 2013, 00:12
SweetNovember... napisał(a):
Lux24 napisał(a):Czy jest możliwe aby się z kimś idealnie rozumieć, idealnie czuć w każdej możliwej sytuacji (od codzienności aż po łóżko), chcieć spędzać z tą osobą jak najwięcej czasu, odczuwać rzeczy, których nie potrafi się nazwać, a jednocześnie takiej osoby nie kochać?

Czy jest możliwe aby pewien zwierz przechadzał się na czterech kończynach, wymachiwał radośnie trąbą, objadał się błogo roślinym menu, lubił błotko i dumnie reprezentował podgromadę ssaków łożyskowych, a jednocześnie nie był słoniem ?

dobrze napisane... :)

-- 07 cze 2013, 00:12 --

wiem co masz na myśli i znam takie uczucie, sama bym chciała, żeby to było możliwe, ale to nierealne...
Nie chce mi się.

przez Lux24 11 cze 2013, 16:49
Dziękuję za odpowiedzi, w zasadzie jednoznacznie wszyscy stwierdzacie, że przy takich "objawach" to musi być miłość ;)

Sortuj wg