Partner-"Syn Mamusi"

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Partner-"Syn Mamusi"

przez depresyjny86 26 lis 2012, 18:24
No to właśnie to mam na myśli pisząc,że trzeba obie traktować na tym samym poziomie.Matka nie może mieć wpływu na relację z partnerką,a partnerka na relację z matką.
:)

Partner-"Syn Mamusi"

przez Pitu 26 lis 2012, 18:27
człowiek nerwica napisał(a):No to właśnie to mam na myśli pisząc,że trzeba obie traktować na tym samym poziomie.

Jeszcze inaczej One nie mogą być traktowane na tym samym poziomie , co innego oznacza miłość do partnerki a co innego do matki.
Pitu

Partner-"Syn Mamusi"

przez Candy14 26 lis 2012, 19:35
Candy,tak po mojemu to powinno się traktować ee no,szanować partnerkę i matkę po równo,na tym samym poziomie,bo chcemy czy nie to matka nas wychowywała przez te ileś tam lat,i była/jest ważną częścią życia.Natomiast nie może być tak,że jedno stawia się wyżej od drugiego.

wlasnie o tym mowie. Inaczej kochamy mame inaczej partnerke i one wcale nie musza byc rywalkami do uczuc faceta o ile wyposrodkuje te swoja milosc
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg