Jak sobie pomóc?Zostawił mnie chłopak, nie umiem żyć :(

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez slodzik1 28 lip 2012, 20:22
rozumiem mam to samo ja nigdy też nikogo tak nie pokocham . Prawdziwa miłość zdarza się tylko raz

przez bindo 28 lip 2012, 20:25
a wiecie co mi tak ciągle w głowie dzwoni- takie jego słowa, zawsze gdy było źle: ,,cóż na więcej potrzeba, przecież mamy siebie"? I zawsze ryczę, no bo cóż mam teraz jak jego w tym całym ambarasie brak

przez margor 28 lip 2012, 20:27
Na prawdę myślicie, że tylko raz?? Ja w głębi wierzę, że jeszcze kogoś pokocham jeszcze bardziej... Jestem mądrzejsza o pewne doświadczenia... I zastanawiam się, czy ta `miłość` do naszych ex... jest de facto miłością, czy tylko pożądaniem? Pożądaniem kogoś, kogo mieć nie możemy?? Kobiety są wrażliwe, my się wszystkie teraz obwiniamy, że w jakimś stopniu to nasza wina...
Co myślicie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez slodzik1 28 lip 2012, 20:29
Przetrwamy wszystko nie martw się - ja to tez wszystko słyszałam .
Ale mam nadzieje jeszcze że może wróci jeśli zrozumie co stracił . Czułam że mnie kocha i ja go również więc muszę mieć nadzieję i czekam po prostu cierpie i czekam wiem że nie chce byc z nikim innym

przez bindo 28 lip 2012, 20:31
każdy czuje inaczej, ja wiem że u mnie to była miłość, odczuwałam brak jego obecności jak wyjeżdżał czasem do swojego domu na weekend. Niby tylko 2 dni ale czekałam w oknie i z godziny na godzinę cieszyłam się że to już coraz bliżej do jego powrotu, bo tak było mi jego brak

przez slodzik1 28 lip 2012, 20:32
Myślę że masz rację bo same się w to wkręcamy . Ja Poświęciłam dla niego wszystko a teraz zostałam z niczym dobrze że znalazłam pracę bo od poniedziałku zaczynam to może tak nie będę myśleć o tym i zadawać pytanie . Czemu ?

-- 28 lip 2012, 20:34 --

Ale po prostu go kocham i nic na to nie poradzę

przez margor 28 lip 2012, 20:36
No, najważniejsze żeby się czym zająć. Z resztą brak pracy, pewnie jeszcze dodatkowo Cię dobijał...

przez bindo 28 lip 2012, 20:37
a mi się nawet do pracy iść nie chce, boże nic zupełnie mi się nie chce. Czasem wstaje żeby zrobić śniadanie dziecku i za chwilę siadam, otwieram lodówkę i ją zamykam, wstawiam wodę i wyłączam nie robiąc nic, nie mogę się ogarnąć. Nie umiem funkcjonować u siebie w domu. Nawet nie wiem jak ugotować zupę, wszystko mnie przerasta. To takie okropne. I siadam spowrotem i wyję jak bóbr.

przez slodzik1 28 lip 2012, 20:38
To były najtrudniejsze 10 dni w moim życiu teraz poukładałam sobie troche myśli i będę czekać bo co mi innego pozostało

-- 28 lip 2012, 20:39 --

Mi to dużo dał ten psycholog chyba

przez bindo 28 lip 2012, 20:40
a ja pewnie z pół roku będę się męczyć- zawsze tak miałam. Bardzo takie coś przezywam

przez margor 28 lip 2012, 20:41
bindo, Musisz wziąć się w garść, bo skrzywdzisz swoje dziecko, jeszcze bardziej, niż skrzywdził Cię ten pan. Masz dla kogo żyć. Dziecko to skarb, za który jesteś odpowiedzialna. Taki stan mamy, może bardzo źle odbić się na psychicę synka. Trzymaj się dla niego. Rób wszystko dla niego. Są wakacje, piękna pogoda, wykorzystaj to. Proszę!
A póki co Dziewczyny, jeśli chcecie, podajcie mi swoje adresy mailowe, to prześlę Wam, w pdf, tę książkę, którą poleciła Cudak.

przez bindo 28 lip 2012, 20:43
eo tak prosto powiedzieć weż się w garść, próbuje i za cholerę mi nie wychodzi. Dzieciak płacze razem ze mną. Wiedział ile znaczył dla mnie ten człowiek, widział, że przy nim byłam szczęsliwa. Sam mi powiedział że za nim tęskni

przez slodzik1 28 lip 2012, 20:49
Wydaje mi się że musisz iść do psychologa on ci pomoże mi pomógł

przez bindo 28 lip 2012, 21:02
a wiesz, co byłam u psychologa we wcześniejszym swoim przypadku, choć sama ukończyłam podobne fakultety
nic ten psycholog mi nie pomógł, powiedział że mój problem jest bardzo skomplikowany i przypominał mi że mój czas wizyty dobiega końca. Do bani taka pomoc. Prochów chyba się nawpierdzielam i przespię resztę swojego urlopu.

Sortuj wg