Homoseksualizm:(

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Jeszoswiesz 22 kwi 2014, 23:31
Generalnie tego typu dyskusje, czy homo jest be czy nie, robią się już nudne. Najbardziej osłabiają mnie opinie, iż jest to choroba. Bez przesady, choroba to raczej coś co niszczy lub krzywdzi. Nie rozumiem co niszczy lub krzywdzi homoseksualizm. Skoro ktoś w ten sposób odnajduje miłość, najpiękniejsze uczucie na świecie i nie robi nikomu krzywdy przy tym, to co w tym złego? Głupi jest też pogląd, że homo nie powinni się afiszować. Ej no sorry, po pierwsze nie jest to nielegalne, po drugie hetero to mogą tak? Po trzecie, nikomu nic do tego co robi inna osoba i każdy ma prawo do wyrażania siebie.
Show me the way to Copacabana, I want to dance samba tropicana

przez Esu 23 kwi 2014, 00:14
Ludzie podobno nie akceptują tego czego nie rozumieją, albo po prostu nie chcą zrozumieć, bo z góry wpojono im, że to bee i najlepiej wierzyć w to do końca życia.
Esu

przez deader 23 kwi 2014, 11:43
Jeszoswiesz napisał(a):Generalnie tego typu dyskusje, czy homo jest be czy nie, robią się już nudne.

"Dlatego właśnie postanowiłem do niej dołączyć, ho, ho, ho" :P

Jeszoswiesz napisał(a):Nie rozumiem co niszczy lub krzywdzi homoseksualizm.

Doskonałe podsumowanie - nie rozumiesz :)

Jeszoswiesz napisał(a):Głupi jest też pogląd, że homo nie powinni się afiszować. Ej no sorry, po pierwsze nie jest to nielegalne, po drugie hetero to mogą tak? Po trzecie, nikomu nic do tego co robi inna osoba i każdy ma prawo do wyrażania siebie.

Czyli właśnie zaprzeczyłeś sam sobie bo zabraniasz poglądów antyhomoseksualnych jednocześnie twierdząc że każdy ma prawo do wyrażania siebie. Co zresztą jest stwierdzeniem nie całkiem w temacie, bo o ile każdy ma prawo do wyrażania siebie - poprzez obraz, muzykę czy inną formę sztuki - to już obnoszenie się ze swoją orientacją seksualną nie jest "wyrażaniem siebie", co... obnoszeniem się ze swoją orientacją; a co za tym idzie - zdanie jest tym bardziej nieprawdziwe ponieważ pierwsza lepsza próba "wyrażenia siebie" przez kogoś lubującego się w ośmiolatkach będzie miało natychmiastowe skutki prawne (co, myślałeś że tylko określone grupy mają prawo "wyrażać siebie"? Pedofob!!! Nekrofob!!! Zoofob!!!)
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Jeszoswiesz 23 kwi 2014, 17:57
Tak, bo uwielbiam taplać się w nudzie ;d - "ho ho ho". A nie rozumiem, w sensie że jak dotąd nie usłyszałem w ogólnej dyskusji na ten temat nic sensownego czy poważnie wartościowego (odnośnie szkodliwości homo). Nad interpretujesz moje słowa, nie zabraniam antyhomo do wyrażania swoich poglądów - nie wspomniałem nic o tym, oni też mają prawo, o ile nie jest to związane z przemocą na przykład, prześladowaniem itp. I dobrze, możemy użyć określeń typu "obnoszenie się z czymkolwiek", aczkolwiek nie zgadzam się, i różne nasze czyny, gesty, postępowanie zawsze pozostają wyrazem nas samych. Ty i ja też się wyrażamy się poprzez to co tu piszemy. Jak najbardziej mam na myśli prawo do tego obnoszenia się w ramach przyjętego prawa i przede wszystkim kiedy nie dochodzi do krzywdzenia innych

przez deader 24 kwi 2014, 11:29
Jeszoswiesz napisał(a):Nad interpretujesz moje słowa

Tak, bo były wyjątkowym nagromadzeniem frazesów, których osobiście nie znoszę.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Jeszoswiesz 24 kwi 2014, 15:32
Życie tak bardzo brutalne :)

przez Seberek 19 sty 2015, 20:45
Niektórych z was tutaj nieźle pogrzało, zwłaszcza takiego Zmorka! Mylicie Polskę z Europą Wschodnią i uważanie, że "na Zachodzie", to jakieś inne miejsce, niż Polska. A gucio prawda! Polska to bogaty kraj Zachodu, który do Zachodu trafił po II wojnie światowej. Ludzie są tutaj dość wyluzowani i bogaci, dlatego nie ma przesadnego prześladowania homoseksualistów, jak w Rosji, bo my jesteśmy Zachodem i mamy mentalność zachodnią. Polska w innej postaci, tej głupiej, nie ma
zupełnej racji bytu! Polska byłaby totalną ruiną w przeciwnym wypadku, a to byłoby bez sensu.

-- 19 sty 2015, 19:49 --

I jeszcze jedno, tu nie ma monopolu, na siermiężny katolicyzm. Z racji bycia krajem Zachodu i że jest tu pięknie i kolorowo, jest różnorodność. I jest miejsce na inność, inne religie, wyznania.

Sortuj wg