Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez lucy1979 22 gru 2015, 00:25
owsik napisał(a):Jeżeli Aleksander był brzydki za młodu to ja jestem rów Marjański. Ze swoim poziomem urody.

Nie wiem jaki byl za młodu, jak mial 34lata byl prezydentem, wiec chyba wszyscy wiedza jak wtedy wygladal, juz wtedy mial gębe jak wieprz, choc moze jestem uprzedzona bo go nie lubie. Uwazam, ze ma naprawde malo wygledny ryj, taki niesympatyczny przede wszystkim.Odpychajacy po prostu.
A Ty, Owsik to lepiej przestan ciagnac ten temat, bo Ci to szkodzi naprawde. Idz na silownie lepiej, kiedys mialam taka faze, ze wazne bylo tylko ile facet ma na łapie. Na twarz patrzylam dopiero pozniej, tak wiec jest to sposob abys zwiekszyl swoje szanse a nie tu jęczał bezproduktywnie. Jest od cholery lasek co leca na przytyranych facetow, wiec moze jeszcze nie wszystko stracone. W Twoim przypadku.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Brzydota

przez owsik 22 gru 2015, 00:29
Szczególnie jak facet ma 165 cm wzrostu to faktycznie siłownia daje bardzo dużo, Czemu ludzie wymyślają takie bajeczki masz brzydką twarz idz na siłownie jesteś niski idz na siłownie.

Gdybym chociaż wierzył w jednym promilu, że gdybym przypakował to znalazłbym, ale zaznaczę fajną dziewczynę, a nie Panią Józię co lubi tanie wina. to by, to zrobiłbym to. Ale sam dla siebie nie mam zamiaru pakować, bo nie czuję takiej potrzeby.
Ostatnio edytowano 22 gru 2015, 00:32 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez klex 22 gru 2015, 00:29
Temat się rozkręcił myślę że gorsze od brzydoty jest ciągłe stękanie nie do wytrzymania i to bardziej odstrasza.
12513238

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Reynevan 22 gru 2015, 00:30
lucy1979 napisał(a):" zresztą Wy tez nas nie szanujecie" to najgłupszy argument świata. Mój głupi, ale przystojny chlopak bezustannie go naduzywal. Po naszym nieudanym zwiazku juz nigdy nie polece na faceta ze wzgledu na jego wygląd. Mam traume stulecia.

No taa, kolega nie wykazał się błyskotliwością i w sumie nie ma sensu nawet z tym dyskutować :p

Zadziwia mnie rozwój tego wątku. Nawet tejk nie jest tak popularny jak owsik.
Reynevan

Brzydota

przez Ḍryāgan 22 gru 2015, 00:31
Ty owsik to masz błędne postrzeganie rzeczywistości, bo ci się wydaje, że jesteś od wszystkich brzydszy a tak nie jest. Nie jesteś obiektywny w postrzeganiu siebie i tyle. No ale skoro tak,może załóż maskę jak upiór nw operze i wtedy ruszaj w tango. Rób za tajemniczego, wtedy nawet jak będziesz mówił, że jesteś brzydki, będzie to pociągające :) Nie ma aseksualnych twarzy, chyba że jesteś aseksualny w ogóle. Ale skoro chodzisz na dziwki to chyba cię podszkoliły z ars amandi. Teraz powinieneś to wykorzystać. Jakbyś zadowolił wyjątkowo babeczkę w łóżku nigdy by nie pomyślała o Tobie żeś aseksualny. Wystarczy w czasie seksu skupić się na partnerce i jej zadowoleniu a jak zyskasz sławę jako kochanek, babki będą się pchały drzwiami i oknami :D Zobaczysz

Brzydota

przez owsik 22 gru 2015, 00:38
Ḍryāgan napisał(a):Ty owsik to masz błędne postrzeganie rzeczywistości, bo ci się wydaje, że jesteś od wszystkich brzydszy a tak nie jest. Nie jesteś obiektywny w postrzeganiu siebie i tyle. No ale skoro tak,może załóż maskę jak upiór nw operze i wtedy ruszaj w tango. Rób za tajemniczego, wtedy nawet jak będziesz mówił, że jesteś brzydki, będzie to pociągające :) Nie ma aseksualnych twarzy, chyba że jesteś aseksualny w ogóle. Ale skoro chodzisz na dziwki to chyba cię podszkoliły z ars amandi. Teraz powinieneś to wykorzystać. Jakbyś zadowolił wyjątkowo babeczkę w łóżku nigdy by nie pomyślała o Tobie żeś aseksualny. Wystarczy w czasie seksu skupić się na partnerce i jej zadowoleniu a jak zyskasz sławę jako kochanek, babki będą się pchały drzwiami i oknami :D Zobaczysz

Najpierw trzeba pójść do tego łóżka z kobietą z jej dobrowolną wolą. I na tym się kończy. Bo kobiety nie pójdą ze mną do łóżka bo jestem aseksualny z twarzy czyli kompletnie nie pociągam fizycznie kobiet. Oczywiście, ze nie jestem najbrzydszy na świecie. Ale jestem brzydki, a przynajmniej nie atrakcyjny fizycznie na tyle mocno by to rzutowało na moje życie.

Tym postem udowodniłeś, że nawet w 1% nie rozumiesz mojego problemu. Dla Ciebie to jest proste pójść się umówić z kobietom, bo ona się z godzi nie powie Ci, że nie ma mowy, bo jej się nie podobasz fizycznie. W moim przypadku nie da się przejść tego etapu, gdyż tak się nie podobam fizycznie.
Ostatnio edytowano 22 gru 2015, 00:40 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez lucy1979 22 gru 2015, 00:39
owsik napisał(a):Szczególnie jak facet ma 165 to faktycznie siłownia daje bardzo dużo, Czemu ludzie wymyślają takie bajeczki masz brzydką twarz idz na siłownie jesteś niski idz na siłownie.

Gdybym chociaż wierzył w jednym promilu, że gdybym przypakował to znalazłbym, ale zaznaczę fajną dziewczynę, a nie Panią Józię co lubi tanie wina. Ale sam dla siebie nie mam zamiaru pakować, bo nie czuję takiej potrzeby.

... nie będe Ci wiecej pomagac, bo jestes typem do ktorego nic do Ciebie nie dociera, i teraz juz wiem ze to nie brzydota jest Twoim głownym problemem, użalaj sie dalej nad sobą, wolę juz poczytac wątek Tejka, dobrze ze mi ktos przypomniał. Przynajmniej gośc ma oryginalne problemy. I napisze Ci jeszcze, ze mam takich dwoch kolegow, obaj naprawde przystojne, wysokie chlopaki, jeden ma 185 drugi chyba 178 i tak samo pierdola jak Ty, ze nie moga se dziewczyny znalezdz, uzalają sie, tylko ze wymyslili sobie inny niz brak urody powod. A jak ich gadke porownuje z Twoja to normalnie jakbym ich słuchala. Po prostu Wy podswiadomie odstraszacie kobiety od siebie zachowaniem i tą użalającą, egoistyczna gadką.

Brzydota

przez owsik 22 gru 2015, 00:43
lucy1979 napisał(a):
owsik napisał(a):Szczególnie jak facet ma 165 to faktycznie siłownia daje bardzo dużo, Czemu ludzie wymyślają takie bajeczki masz brzydką twarz idz na siłownie jesteś niski idz na siłownie.

Gdybym chociaż wierzył w jednym promilu, że gdybym przypakował to znalazłbym, ale zaznaczę fajną dziewczynę, a nie Panią Józię co lubi tanie wina. Ale sam dla siebie nie mam zamiaru pakować, bo nie czuję takiej potrzeby.

... nie będe Ci wiecej pomagac, bo jestes typem do ktorego nic do Ciebie nie dociera, i teraz juz wiem ze to nie brzydota jest Twoim głownym problemem, użalaj sie dalej nad sobą, wolę juz poczytac wątek Tejka, dobrze ze mi ktos przypomniał. Przynajmniej gośc ma oryginalne problemy. I napisze Ci jeszcze, ze mam takich dwoch kolegow, obaj naprawde przystojne, wysokie chlopaki, jeden ma 185 drugi chyba 178 i tak samo pierdola jak Ty, ze nie moga se dziewczyny znalezdz, uzalają sie, tylko ze wymyslili sobie inny niz brak urody powod. A jak ich gadke porownuje z Twoja to normalnie jakbym ich słuchala. Po prostu Wy podswiadomie odstraszacie kobiety od siebie zachowaniem i tą użalającą, egoistyczna gadką.

Nie prosiłem Ciebie o pomoc
Nie mam obowiązku słuchać Twoich rad i się do nich stosować.
Poza tym nie mam takiego zamiaru od osoby, która z góry zakłada, że zmyślam lub mi się wydaje. Przy tym lekceważąc moje doświadczenie.

Brzydota

przez Ḍryāgan 22 gru 2015, 00:45
Najpierw trzeba pójść do tego łóżka z kobietą z jej dobrowolną wolą.

dlatego napisałem żebyś maskę założył i przerobił się na tajemniczego...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez owsik 22 gru 2015, 00:47
Ḍryāgan napisał(a):
Najpierw trzeba pójść do tego łóżka z kobietą z jej dobrowolną wolą.

dlatego napisałem żebyś maskę założył i przerobił się na tajemniczego...

Wiem, gdzie to widziałeś w Zemście Frajerów.

Takie rzeczy działają tylko w filmach.

Brzydota

przez Ḍryāgan 22 gru 2015, 00:50
Ty mnie nie podpuszczaj. Jestem sam, rozstałem się z kobietą, siedzę w pustym mieszkaniu i chlam wódę. Zaraz mi się włączy agresja.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Brzydota

przez lucy1979 22 gru 2015, 00:52
Ḍryāgan napisał(a):Ty mnie nie podpuszczaj. Jestem sam, rozstałem się z kobietą, siedzę w pustym mieszkaniu i chlam wódę. Zaraz mi się włączy agresja.

Ach, Owsik jest zbyt zajęty sobą i swoim cierpieniem aby jeszcze liczyc sie z cudzymi uczuciami. Tego by jeszcze brakowało!!

Brzydota

przez owsik 22 gru 2015, 00:52
Ja Ciebie do niczego nie podpuszczam idę spać.

Brzydota

przez owsik 22 gru 2015, 00:53
lucy1979 napisał(a):
Ḍryāgan napisał(a):Ty mnie nie podpuszczaj. Jestem sam, rozstałem się z kobietą, siedzę w pustym mieszkaniu i chlam wódę. Zaraz mi się włączy agresja.

Ach, Owsik jest zbyt zajęty sobą i swoim cierpieniem aby jeszcze liczyc sie z cudzymi uczuciami. Tego by jeszcze brakowało!!

Pani obrażona radzę dla samej rady. Nie ważne, że to nie działa.

Sortuj wg