Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 19:56
Ḍryāgan napisał(a):A jednak wbrew pozorom może to być problem. Nie wiem czy chciałbyś byś potraktowany jako przystojniaczek tylko do seksu. Bo do związku to już nie. Chociaż zasadniczo przynajmniej byś kasę zaoszczędził, a nie wydawał na dziwki, więc może byłbyś i zadowolony. Zależy jakie kto ma priorytety.

Lepiej być potraktowanym jako przystojniaczek do seksu niż jako gówno z którym żadna kobieta nie chce być ze względu na brzydotę.

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 20:00
wielbłądzica mi zarzucasz schematyczność myślenia, a sama to robisz. Z góry wiesz, że brzydki jest winy. Przystojny jest czysty i święty jak mu sama kobieta do łóżka wskakuje i chociaż kobieta to wie, że jest tylko na jeden raz to to robi, bo jej się facet podoba. Ale przecież to brzydki jest winy.

Brzydota

przez Ḍryāgan 21 gru 2015, 20:01
owsik napisał(a):
Ḍryāgan napisał(a):A jednak wbrew pozorom może to być problem. Nie wiem czy chciałbyś byś potraktowany jako przystojniaczek tylko do seksu. Bo do związku to już nie. Chociaż zasadniczo przynajmniej byś kasę zaoszczędził, a nie wydawał na dziwki, więc może byłbyś i zadowolony. Zależy jakie kto ma priorytety.

Lepiej być potraktowanym jako przystojniaczek do seksu niż jako gówno z którym żadna kobieta nie chce być ze względu na brzydotę.

No ja nie wiem. Dla mnie mnie niekoniecznie. Zależy od punktu widzenia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 20:03
Ḍryāgan co prawda w 100% nie znam punktu widzenia kogoś kto jest przystojny i właśnie został tak potraktowany. Jednak wydaje mi się, że łatwiej jest wczuć się w rolę przystojnego nawet osobie brzydkiej niż komuś kto nigdy nie był nieatrakcyjny, by poczuł co czuje brzydka osoba kiedy jest wiecznie odrzucana z powodu swojej aparycji.

Brzydota

przez Druid 21 gru 2015, 20:10
owsiku, będąc traktowanym przedmiotowo, jako obiekt li tylko seksualny też się można poczuć jak gówno, wyjątek to nimfomanki i erotomani, im mogloby być na rękę, ale pewności nie mam
Druid

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 20:12
Dark Velvet z tym się zgadzam.

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 20:15
Jednak proste pytane kto ma większą szanse na spełnioną miłość? Ponieważ w końcu trafił na odpowiednią osobę.
a) osoba, która ma duże powodzenie u płci przeciwnej, bo jest atrakcyjna fizycznie
b) osoba, która wiecznie odpada, gdy chce się umówić, gdyż nie podoba się fizycznie

Brzydota

przez khaleesi 21 gru 2015, 20:15
Ten wątek to takie prawiczki vol 2 :? :roll: Nie żeby coś ale chodzi o takie bezsensowne wypociny i pisanie bez celu co wszystko jest oczywiste i w kółko mielenie tematu co druga strona jakieś wnioski ale w kółko i tak to samo. :roll:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 20:17
khaleesi napisał(a):Ten wątek to takie prawiczki vol 2 :? :roll: Nie żeby coś ale chodzi o takie bezsensowne wypociny i pisanie bez celu co wszystko jest oczywiste i w kółko mielenie tematu co druga strona jakieś wnioski ale w kółko i tak to samo. :roll:

Oczywistości nigdy za wiele. Mnie to boli, bo to ja jestem brzydki, to mnie to w życiu spotyka.

Brzydota

przez khaleesi 21 gru 2015, 20:18
owsik, ale wystarczy to raz napisać po cholere to rozbijać na czynniki pierwsze? Nie jestes urodziwy więc pozostaje Ci to zaakceptować albo i nie :bezradny:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Brzydota

przez Druid 21 gru 2015, 20:19
owsik napisał(a):Jednak proste pytane kto ma większą szanse na spełnioną miłość? Ponieważ w końcu trafił na odpowiednią osobę.
a) osoba, która ma duże powodzenie u płci przeciwnej, bo jest atrakcyjna fizycznie
b) osoba, która wiecznie odpada, gdy chce się umówić, gdyż nie podoba się fizycznie

Spełnioną miłość traktuję w kategoriach cudu, więc moim zaburzonym zdaniem obie osoby mają takie same szanse.
Druid

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 20:20
Bo mnie to boli i dlatego nie mogę tego zaakceptować dlatego rozbijam to na czynniki pierwsze i dlatego, że też chcę mieć kogoś.

Brzydota

przez Ḍryāgan 21 gru 2015, 20:21
owsik napisał(a):Jednak proste pytane kto ma większą szanse na spełnioną miłość? Ponieważ w końcu trafił na odpowiednią osobę.

Szansa wbrew pozorom jest taka sama. Spełniona miłość to nie to samo co powodzenie.

Brzydota

przez owsik 21 gru 2015, 20:23
Dark Velvet napisał(a):

Spełnioną miłość traktuję w kategoriach cudu, więc moim zaburzonym zdaniem obie osoby mają takie same szanse.

Cudów nie ma jest statystyka. Nie kręć dobrze. Jeżeli ja się zakocham w jakieś dziewczyny, ba nawet nie tak mocno zauroczę to niemal na 100% jest pewne, że jej się nie będę podobał fizycznie i będzie to przeszkodą. Jeżeli przystojny facet zakocha się w dziewczynie to niemal na 100% ma pewność, że będzie się jej podobał jej, a jeżeli jest wolna to ma ogromne szanse na odwzajemnienie uczucia.

Sortuj wg