Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Purpurowy 14 gru 2015, 04:10
Dark Velvet napisał(a):
android napisał(a):Najbardziej oczekiwane wydarzenie roku - zdjęcia owsika!

Sorry facet, ale wygrywam z tobą w konkursie na największego brzydala. :<
Konkurs? Obrazek

Podejmuję wyzwanie.

Brzydota

przez Marcin2013 14 gru 2015, 04:23
co dobi nie spisz

Brzydota

przez Purpurowy 14 gru 2015, 04:41
Marcin2013 napisał(a):co dobi nie spisz

Na trzeźwo nie zasnę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez android 14 gru 2015, 08:40
dzisiaj owsik mi się przyśnił.
powiedział, że ma 57 lat. odpowiedziałem, że na tyle nie wygląda. Powiedział: "bo jestem brzydki". i poszedł. koniec snu.
idę do pracy, cześć.
https://www.youtube.com/watch?v=Bbz2Hn0nNp4
Pauline Oliveros, Stuart Dempster & Panaiotis - Deep Listening
polecam.

Brzydota

przez zalezna 14 gru 2015, 09:11
kurde, to ja nieraz piszę elaboraty o rzeczach ważnych i nikt tego nie chce czytać (hue hue) ,a wystarczy napisać, że jest się brzydkim i już się ma 26 stron atencji. znowu życie mnie oszukało :cry:
pozostaje mi już tylko czekać na spamowe odpowiedzi od świętej trójcy antypisowskiej zgodnie z zasadą "uderz w stół" 8)
zalezna

Brzydota

przez my_name 14 gru 2015, 10:37
owsiku w konkursie na największego brzydala w mieście nie masz najmniejszych szans. wydaje mi się że jakaś przeróbka nosa rzeczywiście by Ci dodała urody bo poza tym nie ma w Twojej twarzy nic brzydkiego. nawet bym Cię namawiała żeby jeszcze próbować zrealizować ten pomysł ale nie wiem czy już za daleko nie zaszedłeś w tej obsesji na punkcie wyglądu.

Brzydota

przez owsik 14 gru 2015, 12:59
Jakby nie był brzydki czy tam mało atrakcyjny fizycznie to nie byłbym wiecznie nie w typie na samym starcie tak mają brzydcy faceci.Kobiety by mi odp. i chciały się umówić na randkę na portalach. Jak na razie jest ciągle to samo. Nie mój gust, nie jesteś w moim typie. Bądź najczęściej milczenie. To jest jasne jak słońce, że jestem brzydki. Przeciętni mają tak bardzo rzadko, a przystojni prawie wcale.
Jak zostało tu napisane jestem empirystom wierzę faktom, wierze nauce. Nie wierzę natomiast wrażeniom. fantazją, mitom społecznym i imaginacji.

Brzydota

przez omakk 14 gru 2015, 13:22
No ładny to na pewno nie jesteś ale jakiś bardzo brzydki też nie. Jesteś przeciętny więc musisz czymś innym przyciągnąć do siebie kobietę. Jeżeli nie masz ani fajnej osobowości, ani kasy to będzie ciężko.
omakk

Brzydota

przez khaleesi 14 gru 2015, 15:03
Davin napisał(a):
owsik napisał(a):Sigrun a ty tak piszesz o sobie, że jesteś ładna, ale widziałem fotkę i jakoś nie było tego widać, w dodatku wygląda, że jesteś po 30tce, ząb czasu szybko Cię skruszy, staniesz się niewidoczna dla facetów, to poczujesz to co ja. Myślę, że nikt się za Tobą na ulicy nie obraca.

Oj grabisz sobie chłopie.
:roll: owsik przegiąłeś. I Ty się dziwisz czemu ludzie tak do Ciebie piszą. :roll:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Brzydota

przez Ḍryāgan 14 gru 2015, 15:21
w dodatku wygląda, że jesteś po 30tce, ząb czasu szybko Cię skruszy

Przepraszam a Ty masz 30 lat i się oglądasz za nastolatkami? No to ja się nie dziwię, że żadna cię nie chce w sumie, bo takie smarkule i to jeszcze na portalach randkowych, szukają czegoś innego niż statecznego pana, który chce związku. Rozejrzyj się w swojej grupie wiekowej i od razu będzie lepiej... A z wiekiem to jest tak, że starzenia nie da się powstrzymać i każdego nas to czeka. Nie rozumiem jak można z tego robić przytyki jakiekolwiek i komukolwiek.

Brzydota

przez khaleesi 14 gru 2015, 15:25
Ḍryāgan, no mnie to lekko zniesmaczyło bo na starzenie nie mamy wpływu a czynić już takie uwagi 30 latce to lekko nie halo.
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Brzydota

przez ego 14 gru 2015, 15:25
Ḍryāgan, ale owsik bardzo młodo wygląda, moim zdaniem właśnie najprędzej wyrwałby jakąś młódkę( byleby tylko miała więcej jak 15 lat :mrgreen: ). Podejrzewam, że jeśli on odpada, za coś związanego z wyglądem, to nie za brzydotę, tylko już prędzej właśnie, za wizualny wiek.
ego

Brzydota

przez khaleesi 14 gru 2015, 15:29
ego, owsik dla mnie wcale nie wygląda młodo.
Mistrz Avatara

Brzydota

przez ego 14 gru 2015, 15:31
khaleesi, no ja bym go pytała o dowód, gdyby alkohol chciał kupić.
ego

Sortuj wg