Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 22 sie 2014, 18:42
Candy14 napisał(a):owsik, wyglad to tylko pierwsze wrazenie... moze masz inne minusy ktore odrzucaja ?

,, Tylko pierwsze wrażenie" tak się jakoś składa, że to właśnie pierwsze wrażenie, w kwestiach randkowych ma ogromne znaczenie reszta jest owszem istotna,ale to później jak się przejdzie ten pierwszy etap. Jeżeli jest się bardzo nieatrakcyjny dla kogoś to ta reszta nie zmieni faktu, że już się wylądowało worku nie podobasz mi się nie masz szans na randkę.
Nie rozumiem tego, czemu tak usilnie starcie się w mawiać brzydkim facetom, że nie chodzi o wygląd.? ,,W moim przypadku na 100 odrzuceń jakieś 0.5 nie będzie z powodowane wyglądem. W reszcie w mniejszym lub większym stopniu, ale zawsze dużym będzie decydować to, że jestem nieatrakcyjny fizycznie."
Ostatnio edytowano 22 sie 2014, 18:50 przez owsik, łącznie edytowano 2 razy

Brzydota

przez koszykova 22 sie 2014, 18:47
jeżeli jest się bardzo nieatrakcyjny dla kogoś [...]

coś w tym może jest, ale każdy ma inny gust. Na pewno nie jest tak, że wszystkim kobietom sie nie podobasz
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Brzydota

przez Candy14 22 sie 2014, 18:49
owsik, jezeli spotyka sie dziewczyn tylko w celach randkowych to tak... ale kiedy lazisz po prostu na spotkania towarzyskie w wiekszej grupie to mozna zablysnac nawet jak sie pieknym nie jest
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez owsik 22 sie 2014, 18:51
Candy14 napisał(a):owsik, jezeli spotyka sie dziewczyn tylko w celach randkowych to tak... ale kiedy lazisz po prostu na spotkania towarzyskie w wiekszej grupie to mozna zablysnac nawet jak sie pieknym nie jest

I owszem masz racje i w tedy ma się koleżanki, znajome, ale to nie przysłoni faktu, że jesteś nie w typie. Nie w typie nie znika nawet po dłuższym poznaniu.

Brzydota

przez Doberman 22 sie 2014, 18:52
owsik napisał(a):Poza tym najpierw liczy się atrakcyjność twarzy, potem wysoki wzrost dla kobiet, a następnie dobra budowa ciała.

Koleś pisze jakby był oświecony.
Doberman

Brzydota

przez Candy14 22 sie 2014, 18:54
Nie wiem... moj facet zupelnie ne jest w moim typie a jednak po jakims czasie zaczal mi sie bardzo podobac chociaz nadal to nie moj typ. Ujal mnie innymi cechami
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Brzydota

przez owsik 22 sie 2014, 18:55
koszykova napisał(a):
jeżeli jest się bardzo nieatrakcyjny dla kogoś [...]

coś w tym może jest, ale każdy ma inny gust. Na pewno nie jest tak, że wszystkim kobietom sie nie podobasz

Oczywiście pytanie dla ilu kobiet brzydota nieatrakcyjnego faceta jest do zaakceptowania( nie czarujmy się tu chodzi o zaakceptowanie, bo na podobanie się nie ma szans)? Jest takich kobiet bardzo mało, a przecież wśród tych kobiet też trzeba trafić na taką, która nam odpowiada i nie chodzi mi tu wcale o wygląd, ale charakter, ogólnie osobowość.

Brzydota

przez Doberman 22 sie 2014, 18:56
Myślę że owsik ma całkowitą rację.
Doberman

Brzydota

przez mark123 22 sie 2014, 18:56
owsik napisał(a):
mark123 napisał(a):
owsik napisał(a):Przystojny facet nawet niedojda ma o wiele większe szanse kogoś znaleźć niż normalny(statusem w Polsce) facet, ale niski i brzydki.

Bzdura;
Facet niedojda nieważne czy przystojny czy brzydki ma małe szanse na znalezienie partnerki; natomiast facet, który nie jest niedojdą, to nawet jak jest brzydki, ma o wiele większe szanse.

Bajeczki. Chyba, że bardzo bogaty brzydki. Inaczej ten wygląd odgrywa o wiele większą rolę niż chce się przyznać.

O wiele mniejszą niż Ci się wydaje
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Brzydota

przez owsik 22 sie 2014, 19:06
Brzydal owszem może mieć przewagę nad niedojdą przystojniakiem, ale przy spełnieniu dość wysokich wymagań. Jest zamożny, samodzielny, ma wysoką pozycje społeczną.
Dla mnie niedojdą nie jest osoba, która pracuje za małą pensje powiedzmy mieszka z rodzicami i dzieli z nimi rachunki. To jest raczej szara rzeczywistość naszego kraju i powszechne zjawisko. Taki brzydki mężczyzna przegra na starcie z bezrobotnym nie chcącym pracować przystojniakiem w kwestii umówienia się na randkę.

Brzydota

przez Doberman 22 sie 2014, 19:07
owsik napisał(a):Brzydal owszem może mieć przewagę nad niedojdą przystojniakiem, ale przy spełnieniu dość wysokich wymagań. Jest zamożny, samodzielny, ma wysoką pozycje społeczną.
Dla mnie niedojdą nie jest osoba, która pracuje za małą pensje powiedzmy mieszka z rodzicami i dzieli z nimi rachunki. To jest raczej szara rzeczywistość naszego kraju i powszechne zjawisko. Taki brzydki mężczyzna przegra na starcie z bezrobotnym nie chcącym pracować przystojniakiem w kwestii umówienia się na randkę.

O, to jestem niedojdą. :mrgreen: Ale z resztą całkowicie się zgadzam.
Doberman

Brzydota

przez carlosbueno 22 sie 2014, 19:09
Doberman napisał(a):
owsik napisał(a):Poza tym najpierw liczy się atrakcyjność twarzy, potem wysoki wzrost dla kobiet, a następnie dobra budowa ciała.

Ja mam wysoki wzrost i przyzwoitą budowę ciała z twarzą nieco gorzej a jakoś powodzenie kiepskie ale się mało staram.
Wg mnie faceci i tak maja lepiej w tym względzie brzydka kobieta ma o wiele gorzej jej to już nic nie pomoże.
Największy Forumowy Maruda

Brzydota

przez Doberman 22 sie 2014, 19:11
carlosbueno napisał(a):Wg mnie faceci i tak maja lepiej w tym względzie brzydka kobieta ma o wiele gorzej jej to już nic nie pomoże.

A według mnie jest właśnie odwrotnie: prędzej brzydka dziewczyna znajdzie chłopaka, niż brzydki chłopak dziewczynę. Widzę jak się sprawy mają, chociażby na przykładzie moich dawnych "kolegów" i "koleżanek" z klasy. Brzydkie dziewczyny już dawno poznajdowały chłopaków, a brzydcy chłopacy wciąż są sami.
Doberman

Brzydota

przez owsik 22 sie 2014, 19:12
Doberman napisał(a):

Czytam badania na ten temat i mniemam też tak na podstawie tego co widzę i słyszę od różnych osób.

Sortuj wg