Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 23 maja 2015, 20:27
ego napisał(a):owsik, i co? nigdy nie wspominasz w tych "fajnych" rozmowach, że nie jesteś zbyt przystojny, a wszystkie kobiety, gdy widzą Twoje zdjęcie, to jak jeden mąż, przestają się nagle do Ciebie odzywać? Może nie jesteś po prostu fotogeniczny? dużo osób gorzej wychodzi na zdjęciach niż wygląda w rzeczywistości (są w ogóle gdzieś na forum Twoje zdjęcia?)
Ja wcale nie uważam, że wygląd w życiu nie jest ważny, wydaje mi się, że dość jasno to napisałam. Ty jako facet, zawsze możesz zaimponować kobietom intelektem, wiedzą, poczuciem humoru, kasą , czy czym tam, na co one lecą. I tak masz lepiej, niż brzydkie kobiety, bo kobiety to się praktycznie, tylko przez pryzmat wyglądu ocenia...

Oczywiscie, że nie wszystkie przestały pisać. Wspomniałem, tylko, że miałem takie sytuacje, ale nawet jak te, które odp. Twierdziły, że jestem nie w ich typie, rzadko, bo rzadko, ale niektóre pisały mi nawet, że jestem brzydki, Gdy na serio podrywałem nie wspominałem. W tym momencie to już tylko się żalem. Facet jeżeli jest bardzo brzydki to i tak będzie z byt nie w typie na randkę choćby rozbawił kobietę do łez, bo tak istotny jest uroda również u faceta wbrew wygadywanym opiniom. Jeżeli chodzi o zdjęcia to mam głownie bardzo dobrze zdjęcia, niektóre miałem nawet robione u profesjonalnego fotografa.

Brzydota

przez carlosbueno 23 maja 2015, 20:29
owsik, portale randkowe i inne tego typu to kiepski pomysł, ja sam miałem konta na kilku z nich i na sto moich zaczepek może z 3 odpowiedzi uzyskałem. Tam jednak liczy się głównie wygląd albo dobry bajer. Najlepiej poszuakć spośród znajomych czy znajomych znajomych choć np w moim wypadku jest problem bo ich za dużo nie mam i ogólnie samotnikiem jestem a nie wiem jak u ciebie jest.
Największy Forumowy Maruda

Brzydota

przez owsik 23 maja 2015, 20:31
Teraz jestem już bardziej samotnikiem kiedyś to raz w tygodniu byłem ze znajomymi w barze w liceum i na początku studiów na dyskotece. Jednak nigdy nie spotkałem takiej kobiety, której bym się fizycznie spodobał, zazwyczaj było tylko nie jesteś w moim typie, możemy być tylko znajomymi itp.
Ostatnio edytowano 23 maja 2015, 20:33 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez ego 23 maja 2015, 20:32
owsik, to już wszystkie kobiety na świecie Cię widziały?
Nie odpowiedziałeś mi na pytania ...Jak z tymi fajnymi rozmowami? "zabezpieczasz się" przed wysłaniem zdjęcia?

Oczywiscie, że nie wszystkie przestały pisać
Czyli jednak były takie, co Cię nie olały z powodu wyglądu?...
Ostatnio edytowano 23 maja 2015, 20:35 przez ego, łącznie edytowano 1 raz
ego

Brzydota

przez owsik 23 maja 2015, 20:34
Odp Ci na to pytanie, nie marudziłem jak podrywałem, ale to nic nie dawało, bo i tak byłem nie w typie. Teraz już marudzę. Miałem na kilku portalach randkowych konta, które obejmowały cały glob i jakoś nie za bardzo mi odp kobiety. Łudzę się , że to taka specyfika tych portali, ale prawda jest taka, że do przystojnych kobiety pierwsze pisały. Oczywiście, że olały raczyły mi to napisać, że chodzi o wygląd.

Brzydota

przez ego 23 maja 2015, 20:40
owsik, nie rozumiem , to skoro jednak Cię wszystkie olały z powody wyglądu, to po co z Tobą dalej pisały?
ego

Brzydota

przez owsik 23 maja 2015, 20:43
Czego nie rozumiesz te co nie urwały zaraz rozmowy po zobaczeniu zdjęć odp., że nie ma mowy o randce, bo nie jestem w ich typie, nieliczne napisały, że jestem z byt brzydki. Pojedyncze napisały, że możemy się zakolegować, ale nic więcej dlatego o randce nie ma mowy.

Brzydota

przez owsik 23 maja 2015, 20:53
Owszem spotkałem się z w życiu z kilkoma kobietami, ale żadnej nigdy się fizycznie nie podobałem. Dla wielu byłem tylko poczekalnią.

Brzydota

przez ego 23 maja 2015, 20:55
owsik, czyli nie wszystkie Cię całkiem olały, Ty je natomiast olałeś, bo chciały się zakolegować, a Ty byłeś desperatem, co mu chodziło od razu o randki i się jeszcze dziwisz, że ostatecznie też Cię olały... :silence:
ego

Brzydota

przez owsik 23 maja 2015, 21:02
ego napisał(a):owsik, czyli nie wszystkie Cię całkiem olały, Ty je natomiast olałeś, bo chciały się zakolegować, a Ty byłeś desperatem, co mu chodziło od razu o randki i się jeszcze dziwisz, że ostatecznie też Cię olały... :silence:

Ale ty odwracasz kota OGONEM BYLE BYŁO BY PO TWOJEMU. JEŻELI KOBIETA CI MÓW PISZE BĄDŹMY TYLKO KOLEGAMI, TO CIE WŁASNIE OLEWA TO JEST KOSZ, ONA NIE MA ZAMIARU NIGDY SIĘ Z TOBĄ UMÓWIĆ NA RANDKĘ. Wiele kobiet nie ma zamiaru się nawet z Tobą kolegować, a nawet jak chcą to co z tego nie szukałem wśród nich koleżanek. PRZYSTOJNY ZAWSZE JEST NA RANDKĘ nie JEST JAKOŚ TYLKO KOLEGĄ. Zawsze się szuka dziury w całym byle by udowodnić, że to winna brzydkiego, bo przecież brzydki facet, ma łaskawie się cieszyć i skakać do góry, bo kobieta z którą się chciał umówić rzuciła mu ochłap, że może być jej kolegą.

Brzydota

przez nieboszczyk 23 maja 2015, 21:14
urody też sie nie wybiera więc niema co ubolewać i sie katować
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Brzydota

przez owsik 23 maja 2015, 21:16
nieboszczyk napisał(a):urody też sie nie wybiera więc niema co ubolewać i sie katować

Ale przez brak wyglądu się cierpi. Brzydota często odbiera szanse na miłość związek. Czyli dość istotne kwestie w życiu człowieka. Dlatego czuję, że przegrałem życie, bo ja też chcę mieć szanse, a nie być wiecznie nie w typie.

Brzydota

przez ego 23 maja 2015, 21:19
owsik, kto Ci takich głupot nagadał? Jak facet wywija się kijem na kobietę, która mu powiedziała, że nie chce z nim iść na randkę, tym samym dowodzi, że mu na tej kobiecie tak naprawdę nie zależało, a na zaspokojeniu jego desperackich pragnień. I Ty się jeszcze dziwisz takiej kobiecie, że nie chce być Twoim antidotum na życiową frustrację?
ego

Brzydota

przez owsik 23 maja 2015, 21:23
ego napisał(a):owsik, kto Ci takich głupot nagadał? Jak facet wywija się kijem na kobietę, która mu powiedziała, że nie chce z nim iść na randkę, tym samym dowodzi, że mu na tej kobiecie tak naprawdę nie zależało, a na zaspokojeniu jego desperackich pragnień. I Ty się jeszcze dziwisz takiej kobiecie, że nie chce być Twoim antidotum na życiową frustrację?

Czemu się tego tak uczepiłeś? Napisałem tylko, że było parę kobiet, które zamiast brzydki napisały mi kolega sens tego był ten sam, a to, że się nie chciałem z nimi kolegować. Mam do tego prawo z kim się chcę zaznajomić, łaski nie potrzebuję. Na nikogo kijem nie wywijałem. Ty naprawdę starasz się udowodnić, że brzydcy sami sobie są winni, bo dostają propozycje nie do odrzucenia.
Bądźmy tylko kolegami oznacza, nie podobasz mi się nie ma mowy o randce.
Pewnie brzydki ma zawsze chodzić uśmiechnięty wyprostowany cieszyć się, że laska mu rzuca ochłap. Nie wolno mu się żalić, ma udawać, że wszystko jest ok. Jak dostaje kosza to ma się samo oszukiwać i mówić sobie, że to nie przez wygląd. Do przystojnych nie padają te za rzuty oni mogą się umawiać odmawiać itp. Tylko brzydcy mają być wiecznie na,, tak".
Ostatnio edytowano 23 maja 2015, 21:27 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg