Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Doberman 10 wrz 2014, 14:55
owsik, ja już Ci mówiłem, ciesz się że przynajmniej jesteś w 100% facetem. Ja nie mam tej przyjemności.
Doberman

Brzydota

przez beladin 10 wrz 2014, 15:02
Doberman, Po Twoim nicku wnioskowałbym co innego :) Owsik najwyraźniej nie ma o sobie dobrego zdania. Z takim negatywnym nastawieniem wobec siebie ciężko będzie wzbudzić uwagę jakiejkolwiek kobiety.
beladin

Brzydota

przez mark123 10 wrz 2014, 16:27
Ja też nie wyglądam chyba na 100-procentowego faceta, tylko na takiego mocno niemęskiego faceta, a psychicznie to mam czasem wrażeniem, że jestem rodzaju nijakiego.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Doberman 10 wrz 2014, 16:28
Nie chodzi o to że ja wyglądam niemęsko, ja naprawdę jestem niemęski, bo mam poziom testosteronu taki jaki powinna mieć kobieta.
Doberman

Brzydota

przez beladin 10 wrz 2014, 16:43
Doberman, Jakich cech nabuzowanego testosteronem mężczyzny Ty nie posiadasz?
beladin

Brzydota

przez Doberman 10 wrz 2014, 16:45
beladin napisał(a):Doberman, Jakich cech nabuzowanego testosteronem mężczyzny Ty nie posiadasz?

Nie posiadam męskiego zarostu, nie rozwijają się u mnie mięśnie jak ćwiczę (czyli tak jak u kobiety) nie miałem mutacji, mam damską budowę ciała.
Doberman

Brzydota

przez beladin 10 wrz 2014, 17:02
Doberman, Akurat słaby zarost nie musi świadczyć o niskim poziomie testosteronu. Ma tu również wpływ czynnik dziedziczny.
Ile masz lat? Z czego wynika zaburzenie wydzielania hormonu? Byłeś u lekarza, robiłeś badania czy sam to sobie wydedukowałeś? Przecież hormony w ostateczności można podawać z zewnątrz. Są również leki, które pobudzają jądra do produkcji własnego hormonu.
beladin

Brzydota

przez Doberman 10 wrz 2014, 17:33
beladin, miałem badanie krwi na zawartość testosteronu i wyszło że mam testosteron niższy niż niektóre kobiety. U lekarza nie byłem, bo mnie nie stać na wizytę, a w Siedlcach żaden urolog nie przyjmuje na NFZ.
Doberman

Brzydota

przez beladin 10 wrz 2014, 17:59
Doberman, Urolog? Idź do lekarza pierwszego kontaktu, a on Cię skieruje do właściwego specjalisty, wydaje mi się, że tym akurat endokrynolog się zajmuje.
beladin

Brzydota

przez Doberman 10 wrz 2014, 18:03
beladin napisał(a):Doberman, Urolog? Idź do lekarza pierwszego kontaktu, a on Cię skieruje do właściwego specjalisty, wydaje mi się, że tym akurat endokrynolog się zajmuje.

Mi dziewczyny na czacie pisały że urolog, ale nie będę się kłócił, bo się nie znam. Ale do lekarza i tak raczej nie pójdę, bo rodzice mnie tam na pewno nie zaprowadzą, a samego też nie puszczą. Dla nich mogę być dalej babochłopem i pośmiewiskiem wśród rówieśników.
Doberman

Brzydota

przez carlosbueno 10 wrz 2014, 18:56
Ja też mam niski testosteron, znaczy w granicach normy ale tej dolnej.
z tego co wiem to jak się ma poniżej normy to można zastrzyki w dupala dostawać z testosteronem, albo żreć ten dla sportowców który można przez neta łatwo kupić ale on taki pewien nie jest jak zastrzyk.
Największy Forumowy Maruda

Brzydota

przez mark123 10 wrz 2014, 19:01
Ja niskiego testosteronu raczej nie mam, u mnie bardziej może być chyba problem z budową układu limbicznego w moim mózgu, zamiast męski, to uformował się męsko-damski.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Brzydota

przez Doberman 10 wrz 2014, 19:01
carlosbueno napisał(a):Ja też mam niski testosteron, znaczy w granicach normy ale tej dolnej.
z tego co wiem to jak się ma poniżej normy to można zastrzyki w dupala dostawać z testosteronem, albo żreć ten dla sportowców który można przez neta łatwo kupić ale on taki pewien nie jest jak zastrzyk.

Ty masz w granicach dolnej normy, a ja mam znacznie poniżej tej dolnej granicy. Koks dla sportowców odpada, bo ma zbyt dużo skutków ubocznych.
Doberman

Brzydota

przez Goryla Gorillas 10 wrz 2014, 19:34
Ja również miałem problem z testosteronem(dolna norma) oraz mocno zawyżony estrogen i chodziłem z tym ze trzy lata temu do endokrynologa i powiedział, że żadnych leków mi na to nie da. Powiedział, że jedyne lekarstwo to schudnąć oraz ruszać się. I chyba pomogło, bo plecy a szczególnie kark zarastają... czarnymi włosami gdzieś od roku. Dodatkowo ciało zaczęło mężnieć i łatwo tworzą mi się mięśnie.

Sortuj wg