Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Doberman 25 sie 2014, 22:17
Gdzie można zobaczyć zdjęcie owsika?
Doberman

Brzydota

przez jetodik 25 sie 2014, 22:21
owsik, sprawa trochę się opóźni, za to wypowiedzą się aż trzy. w czwartek napiszę.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez owsik 25 sie 2014, 22:22
No nie wiem wolałbym to skasować do czwartku. Poza tym i tak przypuszczam
jaka była by odp.

-- 25 sie 2014, 21:24 --

Doberman masz linka na 78s.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez djkocyk 25 sie 2014, 22:26
jetodik napisał(a):są pewne granice, jesli mi sie dziewczyna nie podoba, to nie przeskoczy tego, chocby wygrala konkurs miss swiata i byla na 100% pewna ze moze miec kazdego, nie zacznie mi sie bardziej podobac, a jesli to na tyle minimalnie, ze nie bedzie to odgrywalo roli, w sensie ze i tak bede na nie. podobnie pewnie jest z drugiej strony, zasadniczo wyglad musi sie podobac, a usmiech itp. to tylko niuanse.

100 % racji. Dodam od siebie, że takie myślenie na zasadzie "zaakceptuj siebie to inni cię zaakceptują" lub "pokochaj siebie to inni też cie pokochają" jest to błędne myślenie życzeniowe. Często podobne bzdury często są sprzedawane na kursach uwodzenia, które służą tylko wyciąganiu kasy od zdesperowanych nieszczęśników. Takie myślenie nie sprawi, że szef cię zacznie doceniać albo wymarzona dziewczyna/chłopak zwróci na ciebie uwagę. Podam swój własny przykład - X lat temu miałem całkiem dobre zdanie na własny temat a propos urody, zaradności życiowej itd. Nie wpłynęło to jednak ani o jotę na zainteresowanie płci przeciwnej. Powiem więcej - min. porażki na tym polu uświadomiły mi, że własne wyobrażenia na własny temat były błędne i nie pokrywały się z rzeczywistością.

Brzydota

przez owsik 25 sie 2014, 22:27
djkocyk napisał(a):
jetodik napisał(a):są pewne granice, jesli mi sie dziewczyna nie podoba, to nie przeskoczy tego, chocby wygrala konkurs miss swiata i byla na 100% pewna ze moze miec kazdego, nie zacznie mi sie bardziej podobac, a jesli to na tyle minimalnie, ze nie bedzie to odgrywalo roli, w sensie ze i tak bede na nie. podobnie pewnie jest z drugiej strony, zasadniczo wyglad musi sie podobac, a usmiech itp. to tylko niuanse.

100 % racji. Dodam od siebie, że takie myślenie na zasadzie "zaakceptuj siebie to inni cię zaakceptują" lub "pokochaj siebie to inni też cie pokochają" jest to błędne myślenie życzeniowe. Często podobne bzdury często są sprzedawane na kursach uwodzenia, które służą tylko wyciąganiu kasy od zdesperowanych nieszczęśników. Takie myślenie nie sprawi, że szef cię zacznie doceniać albo wymarzona dziewczyna/chłopak zwróci na ciebie uwagę. Podam swój własny przykład - X lat temu miałem całkiem dobre zdanie na własny temat a propos urody, zaradności życiowej itd. Nie wpłynęło to jednak ani o jotę na zainteresowanie płci przeciwnej. Powiem więcej - min. porażki na tym polu uświadomiły mi, że własne wyobrażenia na własny temat były błędne i nie pokrywały się z rzeczywistością.

Miałem podobnie. Dodam jeszcze, że facet, który jest brzydki,a jest pewny siebie ponieważ uważa, że będzie się podobał kobietom. Wygląda zazwyczaj bardzo komicznie, ba ludzie i tak takiej osobie uświadomią, że jest brzydki i że nie ma podstaw by był pewny siebie nie mylić tego z zarozumiałością.
Ostatnio edytowano 25 sie 2014, 22:32 przez owsik, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez jetodik 25 sie 2014, 22:28
owsik, skasuj kiedy chcesz, zgrałem fote na dysk i pokaze im na moim kompie.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez owsik 25 sie 2014, 22:37
Dobrze. Nie bronił bym się tak przed,, cudownymi radami", gdybym na serio był przeciętny, co oznacza, że nie byłbym nie męski w oczach kobiet. A nie przeciętny ponieważ nie napisze, że brzydki. W tedy wiem, że cześć tych rad by pomogła. Jednak u brzydkiej osoby to nic nie daje,, Ponieważ i tak brzydota rzuca się w oczy" poprostu ,, Mur brzydoty jest nie do przebicia".

Brzydota

przez papierowykot 25 sie 2014, 22:50
owsik napisał(a):Dobrze. Nie bronił bym się tak przed,, cudownymi radami", gdybym na serio był przeciętny, co oznacza, że nie byłbym nie męski w oczach kobiet. A nie przeciętny ponieważ nie napisze, że brzydki. W tedy wiem, że cześć tych rad by pomogła. Jednak u brzydkiej osoby to nic nie daje,, Ponieważ i tak brzydota rzuca się w oczy" poprostu ,, Mur brzydoty jest nie do przebicia".

A jednak twoja chęć atencji i upajania się zaprzeczeniami nie pozwala ci się oderwać od monitora.

Brzydota

przez owsik 25 sie 2014, 22:54
papierowykot napisał(a):
owsik napisał(a):Dobrze. Nie bronił bym się tak przed,, cudownymi radami", gdybym na serio był przeciętny, co oznacza, że nie byłbym nie męski w oczach kobiet. A nie przeciętny ponieważ nie napisze, że brzydki. W tedy wiem, że cześć tych rad by pomogła. Jednak u brzydkiej osoby to nic nie daje,, Ponieważ i tak brzydota rzuca się w oczy" poprostu ,, Mur brzydoty jest nie do przebicia".

A jednak twoja chęć atencji i upajania się zaprzeczeniami nie pozwala ci się oderwać od monitora.

Tego nie wiesz co dziś robiłem między ,,upajaniem się". Zaprzeczam też czemuś co faktycznie nie za bardzo działa w moim przypadku.
Poza tym nie jestem przeciętny.

Brzydota

przez papierowykot 25 sie 2014, 23:12
owsik napisał(a):
papierowykot napisał(a):

Tego nie wiesz co dziś robiłem między ,,upajaniem się". Zaprzeczam też czemuś co faktycznie nie za bardzo działa w moim przypadku.
Poza tym nie jestem przeciętny.

To po co ciągle o tym piszesz? Żeby mieć okazje na zaprzeczanie?

Brzydota

przez owsik 25 sie 2014, 23:13
Bo ciągle słyszałem odp w stylu zmień fryzurkę ubierz rurkę. I nagle będzie ok będziesz w typie i na randki.

Brzydota

przez papierowykot 25 sie 2014, 23:16
owsik napisał(a):Bo ciągle słyszałem odp w stylu zmień fryzurkę ubierz rurkę. I nagle będzie ok będzie w typie i na randki.

Zatem czego oczekujesz?

Brzydota

przez Candy14 25 sie 2014, 23:20
owsik, nie rob nic jak nie chcesz
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Brzydota

przez owsik 25 sie 2014, 23:22
Już o tym nie raz wspominałem jak się pogodzić z tym że jest się brzydkim, a przez to nie w typie dla prawie każdej kobiety?
Jeżeli już możliwe rady to takie na serio skierowane do brzydkich ludzi. Zgadzam się, że ciemna broda mogła by mi pomóc tylko mi na serio broda nie za bardzo chce rosnąc. Z siłką się nie zgadzam, bo myślę, że moim problem jest twarz. Rada od facetów to siłka, a potem wielka obraza, bo z tym się nie zgadzam. Operacja plastyczna coś by pomogła, ale znowu nie wymyślam tego mam przeciwwskazania medyczne.

-- 25 sie 2014, 22:25 --

Candy14 napisał(a):owsik, nie rob nic jak nie chcesz

Bardzo chętnie tylko coś co naprawdę pomoże i to tak realnie zauważalnie.

-- 25 sie 2014, 22:33 --

Tam miało być bardzo chętnie bym coś zrobił, ale coś co na serio pomoże.

Sortuj wg