Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Doberman 23 sie 2014, 20:24
carlosbueno napisał(a):
Doberman napisał(a):carlosbueno, Pieprz, zarost to ja mam bardzo rzadki i nawet nie mam go na całej twarzy, a mutacji jeszcze nie miałem, a mam 20 lat.

Przecież masz brodę, ja bym się chyba takiej szybko nie doczekał, zresztą teraz i tak mam mocniejszy zarost niż gdy miałem 20 lat i goliłem się 1-2 razy w miesiącu.
Ja też w biodrach szeroki jestem ale na szczęście w barach też, u mnie to rodzinne akurat.

Ta broda wygląda dobrze tylko na zdjęciach. Z resztą zarost rośnie mi tylko w miejscu widocznym na zdjęciu, na reszcie twarzy nie.
Doberman

Brzydota

przez Nicholas1981 23 sie 2014, 20:27
Doberman napisał(a): Ta broda wygląda dobrze tylko na zdjęciach. Z resztą zarost rośnie mi tylko w miejscu widocznym na zdjęciu, na reszcie twarzy nie.

Taaa, do zdjęcia sobie przykleiłeś sztuczną
Nicholas1981

Brzydota

przez mark123 23 sie 2014, 20:28
Doberman napisał(a):ale na pewno jestem mało męski, co potwierdza choćby moja damska budowa ciała, czyli wąskie bary i szerokie biodra.

Ja chyba wręcz "tryskam" niemęskością.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez Nicholas1981 23 sie 2014, 20:29
mark123 napisał(a):Ja chyba wręcz "tryskam" niemęskością.

Chłopie, tryskać to można tylko "męskością" właśnie, he he
Nicholas1981

Brzydota

przez carlosbueno 23 sie 2014, 20:30
Doberman napisał(a):
carlosbueno napisał(a):
Doberman napisał(a):carlosbueno, Pieprz, zarost to ja mam bardzo rzadki i nawet nie mam go na całej twarzy, a mutacji jeszcze nie miałem, a mam 20 lat.

Przecież masz brodę, ja bym się chyba takiej szybko nie doczekał, zresztą teraz i tak mam mocniejszy zarost niż gdy miałem 20 lat i goliłem się 1-2 razy w miesiącu.
Ja też w biodrach szeroki jestem ale na szczęście w barach też, u mnie to rodzinne akurat.

Ta broda wygląda dobrze tylko na zdjęciach. Z resztą zarost rośnie mi tylko w miejscu widocznym na zdjęciu, na reszcie twarzy nie.

a gdzie ma niby rosnąć na czole i nosie, myślę że ci którzy po rannym goleniu wieczorem już są zarośnięci mogą ci albo mi pozazdrościć.
Największy Forumowy Maruda

Brzydota

przez mark123 23 sie 2014, 20:31
Nicholas1981 napisał(a):
mark123 napisał(a):Ja chyba wręcz "tryskam" niemęskością.

Chłopie, tryskać to można tylko "męskością" właśnie, he he

Ja akurat "tryskam" niemęskością.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Brzydota

przez Doberman 23 sie 2014, 20:33
carlosbueno napisał(a):a gdzie ma niby rosnąć na czole i nosie, myślę że ci którzy po rannym goleniu wieczorem już są zarośnięci mogą ci albo mi pozazdrościć.

Dobrze by było jakby rosło wszędzie tam gdzie powinno, bo marzy mi się broda jak u Tołstoja.
Doberman

Brzydota

przez carlosbueno 23 sie 2014, 20:35
Doberman napisał(a):
carlosbueno napisał(a):a gdzie ma niby rosnąć na czole i nosie, myślę że ci którzy po rannym goleniu wieczorem już są zarośnięci mogą ci albo mi pozazdrościć.

Dobrze by było jakby rosło wszędzie tam gdzie powinno, bo marzy mi się broda jak u Tołstoja.

Gdybyś miał taką jak Tołstoj( na zdjęciu z wiki) to już na pewno żadna by nie poleciała( chyba że jakaś fetyszystka) na Ciebie, dla mnie to obrzydlistwo.

Brzydota

przez bittersweet 23 sie 2014, 20:36
chciałam coś napisac, ale juz kompletnie nie ogarniam o co chodzi w tym wątku - częsc userów narzeka na brzydote, częsc na urodę, częsc generalnie na wszystko :idea:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Brzydota

przez Doberman 23 sie 2014, 20:37
carlosbueno napisał(a):
Doberman napisał(a):

Gdybyś miał taką jak Tołstoj( na zdjęciu z wiki) to już na pewno żadna by nie poleciała( chyba że jakaś fetyszystka) na Ciebie, dla mnie to obrzydlistwo.

Mi się podoba każda forma zarostu.
Doberman

Brzydota

przez carlosbueno 23 sie 2014, 20:40
bittersweet napisał(a):chciałam coś napisac, ale juz kompletnie nie ogarniam o co chodzi w tym wątku - częsc userów narzeka na brzydote, częsc na urodę, częsc generalnie na wszystko :idea:

ja tam nie narzekam. :mrgreen:

Brzydota

przez mark123 23 sie 2014, 20:43
Ja nigdy na nic nie narzekam :angel: ja zawsze tylko stwierdzam fakty.

Brzydota

przez JERZY62 23 sie 2014, 20:47
Doberman napisał(a):Ta broda wygląda dobrze tylko na zdjęciach. Z resztą zarost rośnie mi tylko w miejscu widocznym na zdjęciu, na reszcie twarzy nie.

Masz dobrze nie masz dużo do golenia tak jak ja musze całą twarz golić a tak jak bym miał jak Ty to tylko ciach prach i już po goleniu.
♪♪♪

Brzydota

przez bittersweet 23 sie 2014, 20:48
carlosbueno, narzekałes na swoj wzrost hłe hłe, chociaz nie ma na co.

Teraz mi się przypomniało co chciałam napisac owsikowi :arrow: mógłby sobie kupic żonę z biura wysyłkowego w Tajlandii albo Indonezji, od razu miałby z głowy 2 problemy :

a/ znalazłby kobietę,
b/ przy niej byłby wysoki

O-o
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Sortuj wg