Zespół napięcia przedmiesiączkowego

Inne zaburzenia.

przez małpka bubu 12 mar 2013, 16:03
U mnie to masakra, drażni, denerwuje mnie wszystko. Nawet zwykłe, codzienne normy społeczne. Zaczyna się gdzieś w 3 tygodniu cyklu i trwa do końca miesiączki. Skarbek ma przechlapane, tym bardziej że leki mi opóźniają okres.
A jedynym, naprawdę skutecznym lekiem jest jego tulenie. Pomaga też kawa, muzyka i dobra książka.

Kobitki, jak to jest u was?
Mężczyźni, jak radzicie sobie gdy wasza partnerka przez to przechodzi?

tritace 5 mg 1-0-0, hydrochlorothiazidum Polpharma 12,5mg 1-0-0 (na nadciśnienie)
antykoncepcyjna evra
setaloft 50mg - 1-0-0
lamitrin 100 mg 1-0-1
doraźnie hydroksyzynka

przez carmen1988 12 mar 2013, 19:31
Ja teraz nie przechodzę PMS, lecze się hormonalnie na PCOS, a zażywane tabletki jakoś eliminują PMS. Pamiętam jednak w przeszłości jakie dramaty były. Chodziłam wkurzona na tydzień przed okresem i w trakcie.
nerwica wegetatywna

przez Anna Maria 12 mar 2013, 21:26
Ja kiedyś miałam spadki nastroju dochodzące do myśli s a drażliwość przechodziła w agresję.Teraz jestem starsza oraz pod wpływem leków rzadko miesiączkuję jeśli to co się pojawia w ogóle można nazwać miesiączką.Nie mam w ogóle napięcia przedmiesiączkowego ani bólów brzucha z stąd nie wiem kiedy zacznę plamić tym bardziej że to jest bardzo ruchome z przerwami 2-3 miesięcznymi.
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nika81 08 kwi 2013, 13:05
Mi pomagał olej z wiesiołka w kapsułkach z olejem lnianym. Brałam prawie dwa miesiące i miałam dużo mniejsze objawy PMS i mniejszy ból miesiączkowy.
Teraz znowu muszę zacząć brać bo nasilone objawy wracają. Oprócz tego magnez z wit. B6.
A wiesiołek i olej lniany polecane m.in. na PMS i na cały układ nerwowy i hormonalny. :)
"Czyż życie nie jest snem, który się śni we śnie"? E.A. Poe

Sortuj wg