Opóźniona rekacja.

Inne zaburzenia.

Opóźniona rekacja.

przez wili48 21 mar 2012, 23:51
Witam!

Nie pokoi mnie mój problem. Mianowicie chodzi o opóźnioną reakcję, co do przykładów to np.:

- Zauważyłem to i nie tylko ja też moi znajomi że, jak np gram w piłkę nożną (jestem bramkarzem) zawsze o te parę sekund za późno się rzucę i co bramka;/

- Następnie wychodzi to w różnych grach, gdy jest wymagana jakaś szybka reakcja w grze zawsze o tę parę sekund późno reaguję.

- Potem kawały, ktoś mówi jakiś kawał gdy już go podsumuje jest ta puenta wszyscy się śmieją. A ja to muszę przemyśleć przez nie wiem ok 5 - 15 sekund, i potem "Ahaaa, (śmiech). Nie jest z tym tak zawsze, zależy też od kawału.

Ogółem mówiąc środowisko-znajomi mi mówią że, mam opóźniony "zapłon".

Co wy myślicie na to? Mnie to trochę nie pokoi.
Pozdrawiam

Opóźniona rekacja.

przez Artemizja 23 mar 2012, 04:13
wili48, witaj.Powiem Ci,że u siebie również obserwuję tego typu "spóźniony zapłon".Nieważne jak bardzo staram się na czymś skupić,to i tak "zaskakuję"dopiero po chwili.Często wiążę to z przemęczeniem(nie wiem jak jest pod tym względem u Ciebie).Ogólnie mało sypiam i jestem wiecznie rozespana,rozkojarzona...mam tak już od dobrych kilku lat...zatem nie jesteś sam z takim problemem ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg