Vita Biosa eliksir zdrowia i zdrowości

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Vita Biosa eliksir zdrowia i zdrowości

przez wiolkas6 29 sty 2011, 15:26
To dla tych co cierpią na różne zaburzenia trawienne a także dla nas stresowców;) Buteleczka kosztuje prawie 200 zł ale warto zainwestować!
Ostatnio edytowano 29 sty 2011, 15:27 przez wiolkas6, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesione do odpowiedniego działu
wiolkas6

Re: Vita Biosa eliksir zdrowia i zdrowości

przez LitrMaślanki 30 sty 2011, 16:26
oprócz nazwy możesz coś więcej napisać ,używałaś czy po prostu nakrecasz koniunkturę handlowa ?
LitrMaślanki

przez eovo 31 sty 2011, 12:42
wiolkas6 za reklamę się płaci to pewnie preparat jakiejś firmy typu amwayowskiego jak calvita czy vision

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiolkas6 31 sty 2011, 14:55
No poprawia stan zdrowia. Czytałam że jeden facet wyzdrowiał z chronicznego zapalenia trzustki a już nie było nadziei na to że wyzdrowieje. Tylko to mu pomogło. Poza tym dobry sposób na różnego rodzaju raki i tym podobne. Podobno pomaga, dlatego jeśli ktoś boi się że umrze albo ma leki niech to zażywa, na pewno to mu pomoże a jemu samemu doda odwagi w codzienności
wiolkas6

przez eovo 31 sty 2011, 16:02
wiolkas6 napisał(a):No poprawia stan zdrowia. Czytałam że jeden facet wyzdrowiał z chronicznego zapalenia trzustki a już nie było nadziei na to że wyzdrowieje. Tylko to mu pomogło. Poza tym dobry sposób na różnego rodzaju raki i tym podobne. Podobno pomaga, dlatego jeśli ktoś boi się że umrze albo ma leki niech to zażywa, na pewno to mu pomoże a jemu samemu doda odwagi w codzienności

hehe jak bym czytał ulotkę reklamową

przez paradoksy 31 sty 2011, 16:05
wiolkas6, no chyba sobie kpisz
gdzie są jakieś FAKTY, a nie opowieści sąsiadki?
paradoksy

przez linka 31 sty 2011, 16:26
A ja kiedyś czytałam na forum że seks analny leczy nerwicę i depresję........ :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez LitrMaślanki 31 sty 2011, 18:57
linka, mam go...hmmm... w jaki sposób zażywać ...?bo widzę dwie opcje :mrgreen: druga mniej mi się podoba :mrgreen:

-- 31 sty 2011, 18:59 --

wiolkas6 napisał(a):No poprawia stan zdrowia. Czytałam że jeden facet wyzdrowiał z chronicznego zapalenia trzustki a już nie było nadziei na to że wyzdrowieje. Tylko to mu pomogło. Poza tym dobry sposób na różnego rodzaju raki i tym podobne. Podobno pomaga, dlatego jeśli ktoś boi się że umrze albo ma leki niech to zażywa, na pewno to mu pomoże a jemu samemu doda odwagi w codzienności

skutki uboczne ;
-brak efektów pozytywnych
-bolesny drenaż portfela
LitrMaślanki

przez linka 31 sty 2011, 19:17
LitrMaślanki, obawiam się że chodzi o tą pasywną stronę :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez LitrMaślanki 31 sty 2011, 19:20
linka, Wiec nie poddam się medycynie grecko-ludowej
LitrMaślanki

Sortuj wg