Rozważania związane z samym sobą

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez ameliaa 10 lip 2013, 00:59
Nie wiem czy to odpowiedni dział (i czy podobnego tematu już nie było) ale często macie dość sami siebie? Z różnych powodów, np braku szacunku, akceptacji dla samego siebie bądź też zwyczajnie nie wiecie kim jesteście, kim będziecie, czego chcecie od życia itp. ?

przez mark123 10 lip 2013, 01:12
Tak, żebym miał definitywnie siebie dość, to nie. Toleruję siebie, ale nie akceptuję i nie rozumiem. Gdy się zastanawiam nad sobą, to wkurza mnie, że nie wiem, dlaczego dokładnie jestem taki, jaki jestem; oraz to, że jak na razie wygląda na to, że nie pasuję do żadnej grupy ludzi z zespołem swoich cech, problemów; jestem jednym z największych dziwaków.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez rotten soul 10 lip 2013, 01:21
Na bieżąco jest to wałkowane w wielu wątkach. Forum jest dość szczelnie wypełnione takim typem postów :twisted: Aż dziw bierze, że nie natrafiłaś na takie do tej pory. :shock:
rotten soul

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ameliaa 10 lip 2013, 10:05
A no nie natrafiła na wątek bezpośrednio nakierowany na ten temat, raczej pobieżnie a mnie interesuje dokładnie to o co pytam

-- 10 lip 2013, 09:06 --

a przepraszam właśnie znalazłam coś bardzo podobnego, mój błąd albo raczej niedopatrzenie:)

Sortuj wg