Co robić? Pomocy..

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Co robić? Pomocy..

przez corobic00 30 kwi 2016, 17:30
Witam, jestem tu pierwszy raz. Otóż mam 16 lat. Od jakoś myślę pół roku jest u mnie o wiele lepiej niż kiedyś, jestem bardziej szczęśliwa, już się tak nie smucę. To wszystko stało się dzięki niemyśleniu o tym, myśleniu bardzo malutko. Niestety czuję, że te wszystkie zły myśli, że to wszystko może wrócić.. Podejrzewam u siebie depresję (albo, że miałam ją ponad pół roku temu). Nikt nie wie o tym co czuję. Nie mam zamiaru rozmawiać o tym z rodzicami czy też iść do psychologa. Proszę o pomoc, co mam robić w takiej sytuacji, gdy czuję, że to wszystko może wrócić, te złe myśli, płacz, lekkie cięcie się.. :hide:

Co robić? Pomocy..

przez Michellea 30 kwi 2016, 17:44
Hej. Spokojnie. Możesz napisać coś więcej o tym, co przeżywasz? Co to za złe myśli?

Co robić? Pomocy..

przez corobic00 01 maja 2016, 20:31
W tych złych mylach mam bardziej na mysli.. Myslenie o tym co sie stalo kiedys, myslenie o tym jakie to ja mam wady, jaka jestem glupia no i tez wiesz.. o samobojstwie, chociaz, bo ja wiem.. no wlasnie dawno o tym nie myslalam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Co robić? Pomocy..

przez Michellea 07 maja 2016, 01:49
Może lepiej powiedz rodzicom, co przeżywasz. Albo idź do psychologa. Podzielenie się z innymi swoimi problemami może pomóc. Daj sobie pomóc, nie bój się powiedzieć innym co się z Tobą dzieje.

Co robić? Pomocy..

przez corobic00 29 maja 2016, 15:28
Nie powiem nikomu

Sortuj wg