Gdzie szukac pomocy? Co mi dolega?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Zeus69 28 maja 2015, 23:16
Witam: bylem w dwoch osrodkach, w obu terapia okazala sie bezsensem a leki nie daly nic poza skutkami ubocznymi, biofeedback tez mi nie sluzy. Moje objawy: brak emocji, znudzenie wszystkim i brak jakichkolwiek zainteresowan, problemy z pamiecia i koncentracja, lęk przed pojsciem do pracy, lęk przed przyszloscia. Za co sie nie wezme (tyczy sie to tez relacji miedzyludzkich) szybko mi sie nudzi, nic mnie nie potrafi pochlonac. Bralem leki, cala mase suplementow, probowalem medytacji, rozwoju osobistego i innych takich spraw. Wszystko bez skutku. Jak zyc?

przez tahela 30 maja 2015, 09:38
przestać myslec i odpuacic samokontrole a zacząc sie bawic, pozdrawiam
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez agusiaww 31 maja 2015, 10:38
Po prostu brak motywacji, nikt Ci nie pomoze jezeli nie pomozesz sobie sam. Zaczac chodzic na terapie i stosowac samomotywacje. Nikt nie bedzie Cie ciagnał jak psa na smyczy, sam musisz tak musisz to zrobic :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg