Nagłe rozstanie. Brak chęci do życia

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Luloo 11 mar 2014, 17:17
Nie napisałam nigdzie, że dziewczyny nie umieją spojrzeć na coś racjonalnie...

bedzielepiej napisał(a):PJT, nie płaczesz bo nie jesteś dziewczyną. I jako facet umiesz spojrzeć na to co się stało racjonalnie. Dziewczyny mają z tym problem bo są emocjonalne.

Z powyższego jednak można wyciągnąć taki wniosek.

przez Przyjaciolka93 11 mar 2014, 19:23
Ile bym dała by trafić na faceta takiego jak niektórzy z tego forum. Dzisiaj znowu dzien w ktorym mi troche gorzej. Mam nadzieje ze czas leczy rany ze za miesiąc jak tu napisze to bedzie mi lepiej. Ile bym dała by ten miesiąc juz minął.

przez stracony 11 mar 2014, 19:59
może faceci myślą racjonalnie ale czasami racjonalizm swoje a uczucia i tęsknota w innym kierunku.
Przejdzie ci, zobaczysz tylko jakiś czas będzie falami wracało i niestety trzeba to przetrwać. U mnie mija właśnie miesiąc od momentu kiedy straciłem nadzieje. Są chwile kiedy jest gorzej ale wiem, że to kiedyś minie. I lepiej jak się nie odzywa, bo kontakt tylko przedłuża cierpienie. Nawet nie przez to, że są wtedy nadzieje ale przez napływ myśli o stracie.
Możesz ratować się logiką, lepiej dla ciebie, że odszedł bo nie kochał cię jak ty jego. Czy potrzebny był ci taki związek z jednostronną i tylko twoją miłością?
kiedyś dystymia, niedawno nerwica z silną depresją a teraz oby "tylko" dystymia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Przyjaciolka93 11 mar 2014, 21:04
No nie potrzebny ale trudno uwierzyć w to ze ktoś kto kiedyś kochał mocno nagle przestał. Zreszta nie ma co sie nad tym zastanawiać... Poukładam sobie życie na nowo. Obiecuje

przez khaleesi 11 mar 2014, 21:14
Przyjaciolka93 napisał(a):Teraz jedynie mam ochotę zapaść sie pod ziemie.
Waszym zdaniem moze zatęsknić jesli teraz nie bedziemy mieli ze sobą kontaktu czy dla niego to juz definitywny koniec? Pisze tu zeby jakos sie pozbierać

Dziewczyno nie zabiegaj o tego faceta bo nie wart jest tego.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Przyjaciolka93 11 mar 2014, 21:32
Chyba macie wszyscy racje...

przez khaleesi 11 mar 2014, 21:33
Przyjaciolka93, pewnie, ze mamy racje. 93 to rocznik Twój co nie? Młoda jesteś. Szkoda czasu na nic nie wartych ludzi. Pocierpisz i znajdziesz normalnego faceta.
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez Przyjaciolka93 11 mar 2014, 22:24
Muszę przestać sie nad sobą uzalac choć to nie takie proste. Macie racje pocierpie i powinno sie ułożyć wszystko na nowo. Moze nie jutro ale moze za miesiąc bedzie lepiej. Tak mam 20 lat. Wszyscy mówią ze nie był mnie i moich łez wart

przez izaa 12 mar 2014, 20:23
Przyjaciolka93, Życie budzi się ze snu :). Za miesiąc będzie zielono, będzie mnóstwo okazji do spacerów! Pomyśl w ten sposób- ile możesz zyskać przez to rozstanie? Możesz poznać nowych ludzi, rozwijać własne zainteresowania, na których czasu było brak.
Pomyśl, że juz nie marnujesz czasu na tamtego typa. Możesz sie teraz samodoskonalić, Możesz przegadać z kimś związek od początku do konca <ale nie uważam by to każdemu pomogło>, ustalić czego oczekujesz w następnej relacji, jakich błędów nie tolerujesz oraz jakich błędów będziesz unikać z poprzedniej relacji. Wartosciowi faceci są wszędzie, a to forum jest jak mówisz przykładem :). Może któryś pan czeka własnie na Ciebie? Ale najpierw daj sobie czas dla siebie, własnych przemyśleń i umocniania własnego JA

przez metka00 12 mar 2014, 20:27
Chociaz zachował sie dojrzale bo pofatygował sie i przejechal zerwac osobiscie. A nie przez telefon , facebooka i te inne.
Spełniłem marzenia poświęciłem wszystko
Spuściłem rottweilera zrobiłem widowisko
Otworzyłem futerał z karabinem trafiam czysto
dała siła idea jestem synem z blizną

przez Przyjaciolka93 12 mar 2014, 23:47
Narazie chce odpocząć od facetów... Czuje sie jakas taka zmęczona

przez Ellwe 12 mar 2014, 23:58
Ja mam w ogole takie zdanie, ze na mezczyznie/kobiecie swiat sie nie konczy. Oczywiscie zwiazek duzo wnosi do naszego zycia bo dobrze miec kogos obok siebie, ale kochana skup sie na sobie, na tym do czego ty dazysz, jakie mialas plany, marzenia, jak chcialas sie rozwijac...itp. moze to brzmi banalnie i egoistycznie, ale ja osobiscie wychodze z takiego zalozenia. Co prawda mam problem z przywiazywaniem sie do ludzi ale po czesci cenie to, bo pozwala mi zachowac zdrowy rozsadek (no przynajmniej w sprawach sercowych ze tak powiem;P)
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez khaleesi 13 mar 2014, 00:06
Przyjaciolka93, narazie to wywal wszystko co Ci jego będzie przypominać a takze fotki i prezenty co dostałas od niego. Odetnij sie zupełnie.
Mistrz Avatara

przez Przyjaciolka93 13 mar 2014, 14:25
Wszystkie plany wiązałam z nim... I to był najwidoczniej błąd. Muszę zając sie sobą starać sie o nim jak najmniej myślec. On od zerwania nie napisał wiec nie chce ze mną utrzymywać kontaktu. Czas to zrozumiec

Sortuj wg