mam pytanie...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

mam pytanie...

przez kamilek 333 30 gru 2013, 10:43
Mam problemy ze sobą narkotykowo alkoholowe przez to depresja od wielu lat i coraz czestsze chec na samobójstwo teraz jestem w dolku zostawila mnie dziewczyna która kochałem . Chcialem zapytać czy powinienem zacząć się leczyc farmakologicznie boje się psychotropow bo widzalem wiele osob które się przez to skonczyly jak rownia pochyla.....

mam pytanie...

przez Saraid 30 gru 2013, 10:50
kamilek 333, Tak powinieneś się leczyć sam widzisz że Twoje problemy się pogłebiaja a to nie minie .Plus psychoterapia cięzka praca nad sobą i będzie lepiej.
Saraid

mam pytanie...

przez neon 30 gru 2013, 10:51
Spróbuj monar może, tam chyba stawiają głównie na odosobnienie i pracę, ale mogę się mylić. Pewnie stosują farmakologię w przypadkach, które tego wymagają.
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

mam pytanie...

przez kamilek 333 30 gru 2013, 10:55
wiem ze mam problemy którymi jak się nezajme to wkoncu mnie zabija , ale boje się ze psychotropy bardzo mnie zmienia i już niebede tym człowiekiem albo skoncze jak roslina a niemam czasu na psychoterapie musze wyjezdzac spowrotem do pracy sa jakies bezpieczne leki ja potrzebuje nieraz cos zamiast jarania co mnie zamuli i cos na depresje

-- 30 gru 2013, 09:57 --

odosobnienie i praca mi niepomagaja bo mieszkałem już paru krajach ue i zawsze konczy się tak samo a teraz mam zadobze i jusz czuje ze to trace :(

mam pytanie...

przez owocówka 30 gru 2013, 12:15
wiem ze mam problemy którymi jak się nezajme to wkoncu mnie zabija , ale boje się ze psychotropy bardzo mnie zmienia i już niebede tym człowiekiem

ale narkotyków i alkoholu się nie boisz?

ludzie biorąc psychotropy są na drodze do leczenia, pijąc i ćpając na drodze do dna.
100 % osob ktore pilo wode umarlo... przypadek ? Nie sadze....

Sortuj wg