Kiedy jest nam źle, wówczas spróbować pomoc komuś innemu?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Kiedy jest nam źle, wówczas spróbować pomoc komuś innemu?

przez Shadowmere 21 lip 2010, 19:03
ania555, ale ty masz tupet dziewczyno :lol: w życiu bym ci nawet zeta nie dala.w schroniskach zwierzakom brakuje dobrego jedzenia,a ty co? :shock:
Shadowmere

przez Zenonek 21 lip 2010, 19:52
Shadowmere napisał(a):ania555, ale ty masz tupet dziewczyno :lol: w życiu bym ci nawet zeta nie dala.w schroniskach zwierzakom brakuje dobrego jedzenia,a ty co? :shock:

To Ty nie widzialas tupetu :P Shadow.

Ostatnio czytalem jak koles napisal cos w tym stylu tylko, ze chcial...........500,000 tys zl (piećset tysiecy zlotych nowych :)) na operacje przedluzania nog w Japonii (duzo mniej inwazyjna metoda niz Lizarow i bardzo skuteczna), gdyz jest dosyc niski 150 cm wzrostu.

Ten to mial tupet dopiero.

przez Shadowmere 21 lip 2010, 19:57
Zenonek, ok,ale to już jest PROBLEM.
Natomiast dla Twojej wiadomości Aniu bylam kiedyś 14 letnią dziewczynką,ktorej sytuacja rodzinna nie byla różowa i na wiele rzeczy nie moglam sobie pozwolić.Natomiast nigdy nie zniżylabym się do żebrania na forum (w dodatku dla ludzi chorych i nieszczęśliwych) :shock:
Shadowmere

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zenonek 21 lip 2010, 20:00
Shadowmere,

Co jest problemem ? To normalne jest jeden na 1000 ma 150 cm a dla porownania 200cm ma jeden na 1500.

Karlowatosc to masz ponizej 140-130 cm.

Koles jest niski, ale w normie. Sam pisal, ze jest zdrowy itp itd

Jakbys widziala jak on to napisal, w jakim stylu ehhehe, mowil, ze bedzie splacal do konca zycia...

przez Shadowmere 21 lip 2010, 20:06
Zenonek, no co Ty :shock: Powiedzialabym,że o wiele więcej jest facetów 200 cm(koszykarze) niż takich co mają 150 cm.Szczerze mówiąc nigdy takiego nie widzialam :shock:
W każdym razie facet ma prawo miec szalone kompleksy.Niewiele kobiet jest niższych od niego-w sumie to nawet laski nie widzialam mniejszej niż 155 cm.
Shadowmere

przez Zenonek 21 lip 2010, 20:09
Shadowmere,

No tak to sa wlasnie koszykarze (maja wzrost podawany w butach) (750 na milion, 10 mln - 7500 - 200 cm, mam teraz praktyki w urzedzie statystycznym w jednostce wojskowej, mam dokladne dane :)). 1 na 1000 to masz 1000 na mln :). Chorobliwa karlowatosc ponizej 140 cm, chorobliwy gigantyzm powyzej 205 cm :). Na tej samej zasadzie moga zrobic druzyny z samych co maja po 120 cm i w samej Polsce jest takich ludzi kilka tysiecy :). NIe ma lekko :D.

przez To takie czary... 24 lip 2010, 02:39
zenonek i shadowmere trochę zjechali z tematu :D

Fanaberia napisał(a):Pomaganie innym zawsze jest piękne i wartościowe. Ale chyba nie powinniśmy tego traktować jako lekarstwo dla siebie. My pomagamy innym, a po pewnym czasie popadamy we frustrację, że tylko my coś robimy, a dla nas nikt nic. Czujemy się niezrozumiani, niedocenieni. Gdy poczujemy się gorzej, nie znajdziemy wokół siebie nikogo, bo to my wychodziliśmy do ludzi.
A ja bym to traktował jak lekarstwo -coś co nada sens czemuś co na razie jest bez sensu. Podobają mi sie zawody w których ludzie mogą kładąc się spać powiedzieć o sobie "to był udany dzień -pomogłem komuś /uratowałem kogoś /zrobiłem coś dobrego i pożytecznego". A że w tym kraju niewielu może tak powiedzieć do siebie przed snem -tym większa satysfakcja i piękniejsze sny...
To takie czary...

przez Korat 24 lip 2010, 22:37
Jednym z objawów zwiastujących depresję może być według badaczy zwiększenie chęci pomocy innym :D (żródła nie pamiętam)
Co cię nie zabije, to uczyni niepełnosprawnym.

Ayahuasca
Psylocybina
LSD

przez To takie czary... 25 lip 2010, 17:33
Korat napisał(a):Jednym z objawów zwiastujących depresję może być według badaczy zwiększenie chęci pomocy innym :D (żródła nie pamiętam)

Dobre.Coś w tym jest ,w końcu widok Polaka pomagającego innemu Polakowi jest daleki od normalności :D
To takie czary...

Sortuj wg