Nie wiem co to jest. Co mi sie dzieje?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Gosia9898 20 wrz 2012, 23:33
Cześć. Ostatnio przechodzę dziwny okres w życiu coraz bardziej się nasilający. 6 września wróciłam z Polski do Anglii i został mój tam chłopak bez którego na prawdę nie mogę się oddalać. Wyjechaliśmy do Polski na wakacje i on tam został na początku tęskniłam i tak było mi obojętne czy on jest ze mną czy jest w Polsce, ale po tygodniu zaczęło mi go brakować, płakałam jak z nim rozmawiałam przez telefon, krzyczałam na niego np. na to jak wyszedł z kolegami na dwór ok 19 i później dzwoniłam o 23 i dalej był z nimi, a ja już byłam cała stelepana i płakałam(od razu miałam głupie myśli co on robi itp.). Później mijał kolejny tydzień i już mówiąc nie mogę mogę wytrzymać mam ochotę sobie coś zrobić mam już "głupie" myśli mam nadzieję, że nie zrobię nic głupiego. Zaczynam chłopaka straszyć, że coś sobie zrobię. Ten tydzień jest najgorszy czuję się jakby każdy mnie nienawidził i chcę się usunąć ludziom z życia wmawiam sobie, że mój chłopak nie przyjedzie(przyjazd ma wykupiony na 9października) i piszę mu smsy, że już nie wytrzymuję psychicznie, strasznie tęsknię i kocham go ponad życie(w 2msc ciąży poroniłam w tym roku w kwietniu) i pisząc mu smsy płaczę okropnie a ja do niego oddzwonię to włącza mi się jakiś agresor krzyczę, wmawiam mu jakieś rzeczy. Nie mogę spać muszę brać tabeltkę naseną od 2 tyg przed snem po 1tab.( bez niej nie zasnę) DZiewczyny pomóżcie dlaczego ja tam mam co mi się dzieje ?

przez Amon_Rah 21 wrz 2012, 02:09
Moze przydaloby sie troche wiecej opanowania i racjonalnego myslenia. Wrzeszczac na niego przez telefon na pewno nie zachecasz go do przyjazdu, tak samo placzac w sluchawke. Skoro ma wykupiony bilet, to zakladam, ze nie wyrzuci pieniedzy w bloto i przyleci. Do 9.X. pozostalo juz niezbyt wiele czasu, po co odstawiac histerie i wymyslac nie wiadomo co, skoro i tak wiadomo, ze przyleci. A ze jest dorosly, to chyba wolno mu przebywac poza domem po 23.00? A szantaz, to najbardziej ohydna rzecz, jaka mu robisz. Tyle ode mnie.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez Gosia9898 21 wrz 2012, 02:15
No tak zostało już mało czasu. Może to jest jakiś znak tego, że tęsknię? Tak jest już dorosły dałam godziny przykładowo. Nie wiem nie mogę się z tym pogodzić, że on jest tam ma do kogo wyjść, a niestety ja siedzę w domu bo takie życie angielskie ...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nemesis 21 wrz 2012, 09:08
Twój post jest tak chaotyczny, że ciężko wyłapać jakikolwiek sens. Spróbuj uporządkować swoje myśli, zastanów się o co Ci tak naprawdę chodzi.

przez Artemizja 23 wrz 2012, 04:41
Gosia9898, rozumiem,że tęsknisz,ale faktycznie-krzykiem i płaczem niczego nie zdziałasz,nie przyspieszysz.Spróbuj sobie jakoś zorganizować czas do Jego przyjazdu.Jakieś zajęcia w domu,coś,co lubisz,co odciąga Twoją uwagę-cokolwiek.Jeżeli będziesz wciąż myśleć o tęsknocie,rozważać miliony scenariuszy,to tylko się bardziej nakręcisz i pogorszysz swój stan.Niestety-do 9-go października trzeba przeczekać...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Gosia9898 23 wrz 2012, 19:57
Lilith, Dzieki wam za odpowiedzi, powiem szczerze, ze jestem juz troche spokojniejsza. Ale jeszczze cos we mnie siedzi.

Sortuj wg