Co się dzieje?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Co się dzieje?

przez Artemizja 27 lut 2012, 18:18
Kingula74, przykro mi,ale na to potrzeba czasu...niestety tego nie da się przyspieszyć...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Co się dzieje?

przez Kingula74 27 lut 2012, 19:33
Dałam mu jakiś czas temu list, list w którym opisałam cały nasz związek, od początku do końca, dzień po dniu, opisałam mu nawet przy jakim fragmencie piosenki sie poznaliśmy, a on przeczytając ten list wybuchnął mi prosto w twarz śmiechem.............................

Co się dzieje?

przez Artemizja 27 lut 2012, 19:49
Kingula74, wiem,że to bardzo boli.Twoje myśli cały czas krążą wokół niego.Jesteś przez to strasznie rozbita i trudno Ci się odnaleźć.Trzeba przerwać ten zaklęty krąg.Zastanawiałaś się nad wizytą u specjalisty?

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Co się dzieje?

przez Kingula74 27 lut 2012, 20:08
Tak, ale obawiam się, że będę bała się otworzyć przed specjalistą, rozmawiając o tym z kimś w cztery oczy, zachowuje się jak bym była brudna, jakbym chciała z siebie coś zdjąć choć każdy mi powtarza, że nic na sobie nie mam ze jestem czysta

Co się dzieje?

przez Artemizja 27 lut 2012, 20:10
Kingula74, na pewno tez od razu wszystkiego nie powiesz.To również będzie wymagało czasu.Niemniej jednak na sam początek,żeby Ci było łatwiej,to możesz sobie spisać na kartce najtrudniejsze rzeczy i jeśli nie będziesz w stanie tego powiedzieć,to po prostu wręczyć ją specjaliście.

Administrator

Co się dzieje?

przez Kingula74 27 lut 2012, 21:02
Zemną coś sie dzieję naprawdę, ja juz nie wiem co mam ze sobą robić, mam coraz więcej blizn na ciele.... ja wiem ja to czuje, że juz nigdy nie będe potrafiła z nikim być.. Chciałabym wyjechać, odizolować się od wszystkiego, od rodziny przyjaciół.. może poprostu chciałabym zniknąć

Sortuj wg