Izolowanie się... "Wyjść do ludzi"

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Kiya 03 lut 2012, 01:09
idle, zapytaj tych "stworzonych" do której grupy zaliczali sami siebie przed poznaniem partnera. Coś czuję, że większość czuła się niestworzona do miłości... Poza tym dałam to jako przykład budowania relacji międzyludzkich, to nie musi od razu być związek/miłość.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez idle 03 lut 2012, 01:12
Kiya, to jest specyficzna forma relacji, którą się buduje inaczej, niż zwykłą znajomość ... nie chce mi się o tym myśleć, nie dzisiaj.
idle

przez amelia83 03 lut 2012, 01:30
tahela napisał(a):a ja nie poszłam na imprezę ,na której było dużó osób bo byłam na pogrzebie zresztą nie wiem czy bym sie dobrze bawiła , poza tym to poczucie świata obok jednak utrudnia wejście w rytm imprezy, a zblizenie do ludzi to trudne to musi trwać to nie dzieje sie tak ot i tylko do wyjątkowych

dokładnie, całe życie uczymy się kochać ludzi, tak to trudne jest na maxa.miłość jest piękna i trudna zarazem . Ja jestem otwarta na jednego człowieka w 100% to mój facet .Powiem tyle, przytoczę znany cytat ' Dla miłości warto żyć" :smile:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg